לוגו

פיקצ׳רי צלמים | Piccherry Photography

10 ממליצים

פיקצ׳רי צלמים | Piccherry Photography

10 ממליצים

צלמי וידאו וסטילס, צילום תיעודי ולא מבוים, מקצוענות ללא פשרות.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של Reut Aviv
31.12.19
Reut Aviv
חד משמעית אחת הבחירות הכי טובות שלנו. לאנדריי ואלכס יש ידע טכני וכישרון אדיר. השם הבא בצילום החתונות בלי להגזים. קודם כל-אנשים עם אנרגיות טובות שמרגיש נוח מולם ואיתם ביום החתונה. באירוע עצמו נתנו עבודה, השתלבו טוב בין האורחים, נשארו עד הסוף לתעד כל רגע, והתוצרים - למות! חרוצים, זריזים ומקצועיים. המשך
החתונה של אור סהר
02.12.19
אור סהר
אני רוצה להמליץ בחום על הצמד אלכס ואנדריי, סופר מקצועיים, התמונות שלהם באיכות מטורפתתתת ממש ידעו לקלוע לטעם שלנו, ועשו לנו את האירוע! אין עליכם אלופים!!
החתונה של רעות ויונתן
21.11.19
Reut Aviv
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
חד משמעית אחת הבחירות הכי טובות שלנו. לאנדריי (סטילס) ואלכס (וידאו) יש ידע טכני וכישרון אדיר. השם הבא בצילום החתונות בלי להגזים. קודם כל-אנשים עם אנרגיות טובות שמרגיש נוח מולם ואיתם ביום החתונה. באירוע עצמו נתנו עבודה, השתלבו טוב בין האורחים, נשארו עד הסוף לתעד כל רגע, והתוצרים - למות! חרוצים, המשך
צילום: פיקצ׳רי צלמים | Piccherry Photography
החתונה של Galit Mantsur
06.11.19
Galit Mantsur
התחתנו ב-16.6 ובחרנו באלכס ואדנריי מ-Piccherry לתיעוד היום שלנו. היה לנו חשוב לבחור צלמים שיתעדו מהצד ושידעו לתפוס את הקסם שברגעים הקטנים והגדולים, שיגיעו בוויב טוב וישרו אווירה נינוחה וכיפית. אלכס ואנדריי צילמו תמונות מדהימות ומיחדות שתפסו רגעים קסומים, קליפ היילייטס כיפי וקליל שעושה שמח על הלב, המשך
החתונה של Luba Goldshtein Gri
01.10.19
Luba Goldshtein Gri
רציתי להמליץ על הצלם טראש שלנו אנדריי, אנחנו זוג שבדרך כלל לא מצטלם, וביום הצילומים הרגשנו בנוח,כיף התחברנו לאנדריי מאוד ובהתאם יצאו התמונות. תמונות מדהימות ותמיד כיף לחזור לצפות באלבום ולהיזכר ביום המיוחד הזה. שוב המון תודה :)
החתונה של Ady Zelman
15.07.19
Ady Zelman
אנדריי המקסים, צילם את החתונה שלנו במאי האחרון. מההתחלה היה מקצועי וזמין, התקשורת מולו הייתה מאוד נעימה, ואפילו התמונות הגיעו במהירות שיא אחרי החתונה! התמונות יפייפיות, שילוב מצויין של אמנותי ותיעודי, אנחנו ממליצים בחום!
החתונה של Rose Maidanik
13.07.19
Rose Maidanik
אלכס עשה לנו את הווידאו בחתונה ורציתי לומר תודה ענקית!!! על החוויה, הסבלנות והמקצועיות!!! אין כמוהו תותח אמיתי!❤️
החתונה של יעל סלע
25.06.19
יעל סלע
אחת הבחירות הכי טובות שלנו ! אנדרי ואלכס , קודם כל אנשים מדהימים מקצועיים ומצחיקים. התמונות והווידאו ברמה בינלאומית ואני לא משוחדת :)
החתונה של Yair Yakoby
25.06.19
Yair Yakoby
אין מה להגיד, אנדריי פשוט תותח- תיקשר עם המשפחות בצורה מעולה, נשאר איתנו עד הסוף, הפעיל אותנו בצורה אדירה בצילומים שלפני האירוע, נתן את התמונות מהר והתוצאה מעולה! לא יקר ושווה כל שקל!
החתונה של Lilo Bitton
16.06.19
Lilo Bitton
2 מוכשרים!! 2 אלופים!! 2 סיבות לסגור אותם!! תנו בראש !!!
ממליצים נוספים