85975
חוות דעת ממתינות באתר

דף זה מיועד לאלו מכם המעוניינים לדעת קצת יותר מידע עלי, ועל הקשר שלי למוסיקה. לאלו מכם המחפשים מידע על העבודה העיקרית שלי כדי-ג'יי, עם התמחות בחתונות –  זה המקום. 

אני והמוסיקה נפגשנו לראשונה אי שם בכתה ב', עם לימודי נגינה בפסנתר שנמשכו כמעט 12 שנים. הקשר עם המוסיקה המשיך עם לימודי קומפוזיציה...

קראו עוד
207 חוות דעת מאומתות
98 מתוך 100
050-5213550
החתונה של תם ועמית 05.05.17
קשה להסביר כמה פיני דקל הוא די-ג'י על חלל, לפני שמסבירים כמה הוא בן-אדם משכמו ומעלה (וגם ככה מהגובה שלו קשה לעלות והוא מצליח), אוהב ואכפתי ודואג. ועל אף שהוא נמצא באירוע של זוג אחר יום לפנינו ואחד אחר יום אחרינו הרגשנו שהוא התכונן כל השבוע רק לאירוע שלנו, חשב עלינו וזכר את כל מה שדיברנו איתו בכל הפגישות. אז חוץ מהספק שיעשה לכם הכי כיף והכי נעים שאפשר, הוא גם די-ג'י מעולה! הוא פירק לנו את הרחבה בקטע הכי טוב שאפשר, כולם רקדו! הדודים יחד עם החברים הסטלנים, אפילו הדודים שהיה די ברור שילכו מוקדם. הם לא. כולם נשארו הרבה יותר מאוחר ממה שהם ציפו, כולם היו בעננים! האמת שאנחנו מכירים את פיני כבר כמה שנים. כשעבדנו בעולם האירועים והחתונות, באירועים שהוא הופיע זה היה זכות לבוא לעבודה והמשמרת נהפכה למסיבה חינם! (למרות השם שהולך לפניו - פיני עד הבוקר, גם מלצר וברמנית מעדיפים מסיבה של פיני, ארוכה ככל שתהיה, על עוד משמרת בנאלית). אפילו היה רגע לפני החתונה שקצת חששנו שעשינו לעצמנו בילד-אפ ופיתחנו צפיות בלתי אפשריות לגביו. אבל כמו שאמרנו לו לפני האירוע - "פיני אנחנו אוהבים אותך", הוא החזיר לנו באותה האהבה. והאירוע שלנו היה מושלם ואף יותר מזה, והמסיבה והאנרגיות היו אדירות. עוד דבר קטן וטכני לגבי המוזיקה שחשוב לנו לציין, מיד אחרי החופה ובמשך השעות הרבות של הריקודים פיני פשוט קרא אותנו מהעמדה שלו והבין בדיוק איזה מוזיקה אנחנו - החתן והכלה- רוצים וצריכים! וזה סופר חשוב. האנרגיות משתנות כל כמה זמן במהלך הריקודים, לפעמים צריך טרקים עצבניים בשביל לפרק את כל האלכוהול מהר ולהוציא אנרגיה, ולפעמים אין אוויר וחייבים איזה שיר רגוע יותר כדי להחזיר את הנשימה ולצבור כוחות. פיני עשה את זה בגדול - הוא התאים לנו את המוזיקה וגרם לזה שלא נזוז מהרחבה עד הסוף. והסוף היה אחרי 5 שעות רצוף, ואם לא הייתה באה משטרה (עשינו את האירוע בחצר) היינו ממשיכים ממש עד הבוקר עם עשרות החברים שנשארו כי פיני העיף אותם באוויר! תודה לך פיני! אנחנו אוהבים אותך! תם ועמית :)

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺