צילום סטילס

ג'ן סלדקוב | Jen Sladkov

56 ממליצים

ג'ן סלדקוב | Jen Sladkov

edding photography in Israel and abroad • +972547937770 
Jen Sladkov is a professional photographer, formed an Art Academy
of Haifa WIZO, lives today in Gedera running his own photography business
and working with several photo agencies as a freelance.
For recent works please visit my website

החתונה של קארין ואביעד
27.11.19
Karin Alush
ג׳ן הוא צלם-על! אישיות מקסימה! אדם אדיב ונדיב! הוא לא צריך את המחמאות שלנו כי כל מי שפוגש אותו מבין את זה מיד. תודה שגרמת לנו להרגיש הכי בנוח ובידיים הכי טובות! אתה אלוף אמיתי, מקצועי ברמות ועם מלא יחס אישי וקסם אישי! בחרנו טוב! תודה על הכל!!!
החתונה של ענבל ודניאל
25.09.19
Inbal Arad
אמן! היה נעים מאוד לאורך כל התהליך. הרגשנו שאנחנו סומכים עליו לגמרי ובאמת יצאו תמונות מדהימות ובעיקר טבעיות שזה היה הדבר הכי חשוב לנו בצלם. תפס רגעים מושלמים!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ירוק על המים
החתונה של רוז ואלעד
07.08.19
ג׳ן מקצועי, נעים, קליל וזורם. הוא נותן להרגיש ממש בנוח לכל אחד מבני הזוג לבטא את הייחודיות שלו, ועם זאת תופס ומתעד דרך המצלמה את סיפור האהבה שלהם כאחד.
החתונה של דנית וחותם
19.03.19
Danit Turgeman
הכרתי את ג'ן כשצילם בחתונות של חברותיי. כבר במפגש ההיכרות, היה אפשר לראות כמה הוא מקצועי ושם לב לפרטים הכי קטנים. ג'ן הגיע בבוקר וצילם תמונות מדהימות של ההתארגנות, לאחר מכן הלכנו בסימטאות יפו העתיקה, נהנו מחברתו ומהזווית הייחודית של הצילום שלו. מאוד ממליצים על ג'ן! יודע להרגיע ומביא איתו אנרגיות המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
בית על הים
החתונה של עדי ותום
28.02.19
Adi Schweig
כשזה הגיע לצלם-לא הייתה שאלה בכלל ! ראינו את התמונות המדהימות וקיבלנו המון המלצות , אז ידענו שג׳ן יצלם לנו את היום הגדול ! מעבר לזה שג׳ן מוכשר בטירוף - הוא גם נתן לנו הרגשה של כיף ורוגע ביום עצמו של האירוע ! תודה תודה תודה ! ממליצים בחום !
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
אביגדור
צילום: ג'ן סלדקוב | Jen Sladkov
החתונה של ענת ואורן
19.02.19
Anat Eilon
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
לג'ן הגענו אחרי חיפוש מאוד מתיש של צלמים, שאורן (שיהיה בריא) פסל כמעט את כולם על הסף. נשארו לנו 2 צלמים שהתלבטנו בינהם מאוד ובחרנו בסוף את ג'ן. מאז שהצעתי לו חברות בפייסבוק הבנתי שהבחירה שלנו הייתה מוצלחת. הוא בן אדם כל כך מוכשר, עם עין ממש מיוחדת. התמונות שלו מדהימות אחת אחת. ביום של החתונה הוא המשך
צילום: ג'ן סלדקוב | Jen Sladkov
החתונה של Maya וAviad
19.01.19
Maya Rivkind
עוד מהשלב שחיפשנו צלמים, התחברנו לעבודות של ג'ן ולסגנון שלו, אבל אחרי שנפגשנו איתו וגילינו אדם נעים, צנוע, מקצוען ומקסים היה לנו ברור שהוא זה שילווה אותנו ביום המיוחד. וכך היה- ג'ן היה מקצועי ברמה הכי גבוהה שאפשר, צילם את היום בדיוק איך שהיה- בלי לביים יותר מדי, בלי להדריך, בנועם, ברוגע, שלווה המשך
החתונה של דבי והאנק
31.12.18
Deborah Loewenthal
ג׳ן גבר סבלני וכיפי להיות לידו, אני ובעלי הרגשנו ממש בנוח בצילומים והוא עיצב בדיוק בסגנון שלנו, הוא מצלם בסגנון מאוד מאוד מיוחד שלא יהיה שאף מהחברים שלכם. ממליצים אליו בחום!!!