לוגו

גן הפקאן

375 ממליצים
375 ממליצים

ב"גן הפקאן- ארבע עונות לאהבה" ניתן לערוך אירועים בכל עונות השנה, שילוב של מרחב פתוח ואולם מדהים.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של חן ומיקי
11.11.19
הכל היה פשוט מדהים! כבר בפגישה הראשונה הוקסמנו מהמקום, היחס של הצוות היה אישי מאוד ומבין אותנו. מהרגע שסגרנו הרגשנו כל הזמן שכל תשומת הלב אלינו, השיחות והתזכורות, הפגישות והצחוקים עם הצוות, הכל הרגיש כל כך נכון. תודה רבה למאור שליווה אותנו מההתחלה ולגולן המנהל אירוע הכי גבר שיש, לליזה הדיילת משפחה המשך
החתונה של מור גנטיו
31.10.19
Mor Gatenyo
הייתה לנו חוויה מדהימה!! בזכותכם הייתה לנו חתונה מושלמת!!! השירות של כל הצוות מאוד אדיב ותמיד לקרתנו.
החתונה של דניאל לנגבורד
30.10.19
Daniel Langbord
גן הפקאן היה המקום המושלם לחתונה שלנו!! יפה ומושקע, כולם היו מקצועיים, סבלניים וגרמו לנו להרגיש שכל הערב שלנו הוא גם שלהם! גולן ורוני הפכו לחלק מהמשפחה בערב הזה ופשוט הרימו לנו לערב מרגש ומתקתק. צוות הבר המדהים שנתן שירות והיו כל הזמן עם חיוך ענק! כל כך שמחים שבחרנו בכם!
החתונה של דניאל לנגבורד
30.10.19
Daniel Langbord
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
מקום מהמם עם אוכל מושלם וצוות עוד יותר! גולן ניהל לנו את האירוע והיה לגמרי מקצועי וזורם. לקחנו את המעצבת בית שלהם יעל לעיצוב סולידי ובסיסי והיה מהמם.
החתונה של להב בן
24.10.19
מקום מקסים, שירות מעולה ואחלה צוות. הכל הוגן. מומלץ בחום!
צילום: גן הפקאן
החתונה של להב בן
24.10.19
Nepal Mana
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
מושלם,מושלם ומושלם! נתנו בהם את מלוא האמון והאהבה וזה פשוט היה מדהים לשמוע את המחמאות והפרגונים של כל האורחים על האוכל, נראות המקום (לדעתי אין צורך בעיצוב נוסף) ותפקוד המנהלים. גולן היה המנהל אירוע שלנו והוא דאג לנו להכל. אין מילים, השירות, הליווי, הייעוץ והסיוע לאורך כל הדרך.
צילום: גן הפקאן
החתונה של איתי אלון
23.10.19
Chen Laster
אנחמו זוג מירושלים וכל המשפחות שלנו מירושלים, ובכל זאת ברגע שרק נכנסו לגן הפקאן ידענו שזה יהיה המקום.. המרחק שווה את זה. הגן קסום ברמות, האנשים מקוצועיים ותמיד היה לנו מענה. והאוכל פשוט מושלם. לא יכולנו לבקש יותר טוב!
החתונה של סימפלי ומאור
17.10.19
Opal Simply
הכל היה מושלם. תודה רבה על הכל. היינו בהיי כל הערב. תודה על התמיכה והליווי
צילום: מאיה אמדו | Maya Amado
החתונה של שלי קורץ
10.10.19
1.המקום ,אווירה כפרית/קיבוץ של פעם. 2.האנשים, המנהלים מעזרא ל: מאור תומר גולן אמיר ומהם לכל הצוות מושלמים בני אדם!! 3. השרות האוכל רק מחמאות מכל עבר 4.הסיכום : מומלץ מכל הבחינות . מוכן להמליץ באופן אישי לכל מתלבט למה לא להתלבט!!
החתונה של ענב אברך
06.10.19
Einav Avruch
היה לנו ערב מדהים! בחרנו בגן הפקאן מכמה סיבות, אחרי שבדקנו מקומות נוספים. המחיר עלה מעט מעל התקציב שלנו אבל בשילוב של היחס האישי, התקתוק והאפשרויות שהגן הציע הבנו שהכל משתלם. בחרנו בקונספט 'מסעדה' שרבים מאורחינו אמרו שהיה מעולה ובול במידה, יעל מעצבת הבית עיצבה עבורנו את האולם וקיבלנו אינספור מחמאות המשך
החתונה של עדי ניצברג
17.10.18
Adi Nitzberg Leket
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
הם היו מקסימים ונהדרים!, הגענו אליהם מספר פעמים מרצוננו בכדי לראות אירועים, לשוחח עם אנשי הצוות ולהכיר טוב יותר את האנשים שהולכים ללוות אותנו באירוע הכיפי שתכננו. מנהל הגן תומר ומנהליי האירוע דניאל וגולן היו פשוט הרבה מעל מה שדמיינו ונתנו לנו את התחושה הכי טובה שרק יכולה להיות.
ממליצים נוספים