106128
חוות דעת ממתינות באתר
מתחתנים אהבו גם את:
The Happy Wedding.Co
32 חוות דעת
סיטאפ | seatup
171 חוות דעת
החתונה של קרולין וגיא
10.12.18
"וואו אין לי מספיק מילים כדי לתאר כמה זאת הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשינו בתכנון החתונה. בהתחלה בן זוגי חשב שזה מיותר לקחת מנהל אירוע יחד עם מנהלי האירוע של המקום, אך לקראת החתונה, בן זוגי רק הודה על הרגע שפגשנו באביעד! הבחירה באביעד התבררה כדבר הכי טוב שעשינו. מהרגע שנפגשנו עם אביעד, הוא ישר העלה..."
המשך לקרוא
החתונה של דניאל מרדכי
29.08.18
"מי חשב בכלל על מנהל אירוע לפני שדיברנו עם אביעד מבסטמן? בשיחה אחת הוא הצליח להרגיע, לכוון ולתת טיפים שלא חשבנו עליהם בכלל! אחרי שדיברנו איתו הבנו שמנהל אירוע זה כנראה הדבר החשוב ביותר שנסגור וזה בנוסף למאות ההמלצות שקראתי עליו בכל מקום אפשרי בערך. אביעד אמר לי כבר בשיחה הראשונה שגם אם לא אסגור איתו ..."
המשך לקרוא
החתונה של דניאל ודניאל
15.08.18
"לאחר מחשבה עמוקה בנושא הבנתי שאני לא רוצה להפיל על אמא שלי להתעסק בלוגיסטיקה היום החתונה שלי(כולה יש לה בת אחת) ואם מוציאים כל כך הרבה כסף על החתונה ההוצאה הזו מינורית והרגישה לי חשובה. אביעד קשוב ביותר מהרגע הראשון, פתוח לשיחות והמלצות בכל דבר. בין אם בכמות אלכוהול, ספקים, שעות, וסתם רוגע נפשי. אני..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של דניאל ודניאל:
החתונה של שחר ואיתמר
25.07.18
"מהרגע שסגרנו עם אביעד, הרגשנו שאנחנו יכולים להיות רגועים ביום החתונה שלנו.. מומלץ! ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של שחר ואיתמר:
החתונה של רותם ורמון
28.06.18
"רפאל האלוף! עשה לנו את האירוע, לא נתן לנו לדאוג משום דבר ותקתק כל דבר, גם בלי שביקשנו. מומלץ לכל מי שרוצה באמת לנהל את האירוע בראש שקט!..."
המשך לקרוא
החתונה של ליאת
25.05.18
"אביעד! באמת שאין לי מילים להודות לך. אין. בזכותך החתונה הזאת הייתה מה שדמיינתי לעצמי ומה שקיוויתי שיקרה. כבר הבנת שאני פרפקציוניסטית ומתעסקת בדברים הקטנים ודי קשה לי לסמוך על אחרים שיעשו עבודה טובה ולשחרר. אבל הביטחון שלך גבר על הכל. אין מישהו שלא שם לב לנוכחות שלך ושאל אותי מי זה עם החולצה הירוקה ש..."
המשך לקרוא
החתונה של אור ואדר
02.05.18
"התלבטנו האם יש צורך במנהל אירוע בחתונה יחסית קטנה, ובמקום כה מקצועי ורציני כמו האחוזה- בבית חנן. לאחר התחבטויות, החלטנו שזה שווה את השקט הנפשי, בייחוד כשאני פרפקסטיוניסטית ו-freak control. בחרו באביעד מבסטמן שדיבר איתנו בגובה עיניים ומהר מאוד נהיה כקרוב משפחה שלנו. הוא ביצע את התפקיד מצוין, ווידא שכ..."
המשך לקרוא
החתונה של מור ואורי
20.04.18
"זוגות יקרים, אם אתם מתכננים חתונה ועדיין לא שריינתם לכם "בסטמן"... זה הזמן! אנחנו ממליצים מכל הלב על השירות, המקצועיות, הסבלנות המטורפת ויחסי האנוש המדהימים שלהם, בדגש על אביעד האלוף. אביעד ליווה אותנו בתהליך הכל כך מאתגר ולא פשוט הזה והיה שם בשבילנו כשהיינו צריכים ייעוץ, מענה ועזרה. בכל פעם שלא הי..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺