לוגו

בוזה - פשוט גלידה

6 ממליצים

בוזה - פשוט גלידה

6 ממליצים

בוזה יסדרו לכם את הקינוח המושלם לכל אירוע. הגלידה של בוזה מגיעה לפי בחירתכם וטעמכם, ומוגשת טרייה וטעימה בטירוף, בעגלה מעוצבת. העמדה משתלבת היטב בכל שמחה ומוסיפה לו ייחודיות, המון צבע ובעיקר - טעם מופלא.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של ענבל וינאי
07.05.21
Yanay Mizrahi
הגלידה של בוזה באה בדיוק הזמן וברגע הכי מתאים והוסיפה המון לחתונה! אנשים עפו על זה והכל תקתק! מומלץ מאוד!
החתונה של אורי ומאיה
06.11.21
Maya Levi
בוזה הגיעו עם העגלה המקסימה שלהם לחתונה שלנו. זה היה ללא ספק התוספת והאטרקציה הכי מגניבה ושווה שיכולנו להביא ליום המיוחד שלנו. שגית ודקל נתנו לנו שירות ויחס אישי ונעים מהרגע שסגרנו איתם ועד לאחר החתונה. הגלידה הייתה מעולה, העגלה הייתה צבעונית ויפהייפיה וזה הוסיף המון לאירוע! אנשים התלהבו בטירוף המשך
החתונה של דנה
24.09.21
שירות מקצועי ואדיב וגלידה מושלמת. מדהימים
החתונה של יעלי ורני
21.05.21
Yaeli Weinstock
היה מדהים! משאית הגלידה של בוזה מקסימה וממש הוסיפה לאווירה השמחה והכיפית של החתונה. הגלידה הייתה טעימה מאד מאד, ההגשה הייתה צבעונית ויפה, השירות לפני האירוע ובמהלכו היה נפלא ונעים. והכל עם חיוך גדול ומזמין. ממליצים בחום!
החתונה של גל
20.05.21
Gal Bidner Marcus
את דוכן בוזה סגרנו ערב לפני החתונה, אחרי שהיינו צריכים להעביר את החתונה צפונה בגלל הסלמה. השירות שקיבלנו מבוזה היה מעל ומעבר! הם כמובן הסכימו להגיע בהתראה כזו קצרה ולעשות אותנו מאושרים! כל האורחים עפו על הדוכן! זה מוסיף ברמות! אנחנו ממליצים לכולם!!! תודה ענקית! אוהבים גל וטנא :)
החתונה של נדא וסאהר
15.05.21
היה פשוט מעולה
ממליצים נוספים