לוגו

תמיר ישעיהו

4 ממליצים

תמיר ישעיהו

דב גרונר 18, נתניה
4 ממליצים

תמיר ישעיהו נמשך למצלמות עוד מהילדות, וכיום יודע לעשות איתה קסמים. בזכות הנאה מהמקצוע ואהבה אמיתית לאנשים הוא מצליח לתעד ולתפוס את הרגעים הכי מאושרים, וליצור ביד אמן וידאו מרהיב ובלתי נשכח מהיום המאושר שלהם.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של הדר ואיתמר
22.06.20
Hadar Ben Hamo
מדהים, יחס אישי שלא יאומן. התחתנתי בתקופת הקורונה והוא הבין לליבנו ובא לקראתנו בכל מה שקשור להתנהלות ולמחירים. הביא איתו לחתונה את הצלמים שלו שהם מעולים בעצמם, פירגן לנו, זרם איתנו, קליל וחייכן. החיבור איתו היה מיידי, שכרנו את שירותיו גם לחינה שלנו . תודה תמיר על אירוע מהסרטים שיש תיעוד לכל רגע המשך
פוסט קרדיטים מכלות אורבניות
פוסטים של כלות מהקבוצה הסודית של כלות אורבניות שכוללים את תמיר ישעיהו
לכל הפוסט קרדיטים
החתונה של ספיר ועידו
03.10.19
Sapir Doman
תמיר הוא אחד האנשים הכי מוכשרים שאני מכירה. הוא מצלם מהלב, דואג לפרטים הקטנים, לזוויות והוא עורך את הכל בחסד עליון!! דאג לעשות לנו אווירה מרימה וכיפית לאורך כל היום. נשאר איתנו עד סוף האירוע (2:30!!). פשוט מרגש לראות אותו עובד ואת האכפתיות שלו.
החתונה של סתיו ויוגב
13.08.19
Yogev Sayag
תמיר צלם מושלם !! מכל הבחינות, הוא קשוב יודע לתפוס רגעים קטנים ויפים! ממש ממליצה לכל אחד ! מעבר לזה שזה ממש חשוב להיות עם מישהו שזורם במהלך היום , הוא פשוט זרם איתנו על הכל והיה שם בשבילנו לכל מה שהיינו צריכים . וכמובן העריכה והוידאו היו ברמה הגבוה ביותר! בקיצור ממש מומלץ:)
החתונה של ספיר ושלומי
12.06.19
Sapir Tuby
תמיר צילם לנו את הווידאו לחתונה, ידע לתפוס את הרגעים הכי נכונים והעריכה של הסירטון פשוט מושלמת ומדוייקת . ממליצה בחום .
ממליצים נוספים
פוסט קרדיטים מכלות אורבניות
פוסטים של כלות מהקבוצה הסודית של כלות אורבניות שכוללים את תמיר ישעיהו
לכל הפוסט קרדיטים