לוגו

נוהר נוימן | איפור ועיצוב שיער

3 ממליצים

נוהר נוימן | איפור ועיצוב שיער

052-306-3881
3 ממליצים

נוהר נוימן נמשכה מגיל ילדות לעולם הזוהר והחליטה להפוך את החלום למקצוע. היא יצירתית, ביקורתית ובעל עין חדה ושואפת תמיד לשלמות ולהרמוניה. היא אוהבת את העבודה הקרובה והאישית עם לקוחותיה, ונהנית להפוך את העולם למקום יפה וזוהר יותר. עם סגנון קליל, זוהר ולא מתאמץ, היא מתאימה באופן מושלם לכל כלה את הלוק המדויק ביותר עבורה.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של עדי ורועי
10.09.19
Adi Abutbul
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
איפור ושיער למלוות- בגלל שהיו לי הרבה מלוות (יש לי 2 אחיות, חברה של אחי וחמתי, בלי לספור את החברות שלי) סגרתי את נוהר נוימן. מושלמת! צעירה, כיפית ממש והכי חשוב היא הוציאה את כולן מושלמות ונשארה עד האחרונה !
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
Y Music
החתונה של שני ומשה
02.09.18
Shany Zoarets
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
נוהר מהממת ומלאה בסבלנות ויצירתיות , עשתה הכל כדי שאצא הכי מרוצה שאפשר. האיפור היה מדהים, עדין וטבעי והחמיאו בלי סוף, השיער לא זז כלל- למרות שהשתוללתי בטירוף. נוהר הוסיפה לי גיבסניות לסיכת הפרחים שהבאתי כדי שהכל יתאים וישב במדויק על התסרוקת. הכל הרגיש כלכך טבעי, נוח והיה פשוט מהמם!
החתונה של ו
18.06.20
Maya Pastersky
הגעתי לנוהר נוימן מהמלצה של חברה לעבודה. כבר בשיחת הטלפון היה משהו מיוחד באופן שבו הסבירה והציגה את הדברים והרגשתי שמצאתי את המאפרת ומעצבת השיער שלי! מהרגע שסגרתי עם נוהר, היא מיד רצתה שאשלח לה את השמלה כדי שתוכל להתחיל לחשוב על רעיון לשיער והאיפור וגם שלחה לי עוד ועוד תמונות של תסרוקות שהיא חושבת המשך
ממליצים נוספים