לוגו

אור בר | ניהול אירועים בזמן אמת

20 ממליצים

אור בר | ניהול אירועים בזמן אמת

20 ממליצים

הענקת שרביט ניהול האירוע למישהו מטעמכם,

תאפשר לכם להתמסר לרגע ביום היחיד והמיוחד שלכם.

בזמן אמת, תנו לי לדאוג לכך שהכל מתרחש על פי התכנון,

באופן הכי מדויק שיש,

וגם לחסוך לכם הרבה כסף בפתיחת רזרבות שלא לצורך

ובניהול נכון ויעיל של האלכוהול שלכם.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של אפרת אלימלך
28.06.20
Efrat Elimelech
אור בחורה מהממת!! דבר ראשון, נעימה וחייכנית! אנרגיות מדהימות. עזרה לנו בכל כך הרבה דברים! תמיד חושבת צעד קדימה! אמליץ עליה לכל מי שישאל!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
לימון אירועים
החתונה של ליליאן ואורן
19.06.20
אור ממש נעימה, מקצועית, שירותית ויסודית. סמכנו עליה בעיניים עצומות והיא לגמרי הוכיחה את עצמה וענתה על כל הציפיות שלנו. מעבר למקצועיות היא סופר מרגיעה ומכילה. ממליצה בחום!
החתונה של ליליאן ואורן
19.06.20
אור מדהימה ומרגיעה ומקצועית איכפתית מאוד ונתנה את הלב והנשמה כדיי שהאירוע יהיה מדהים תודה!
החתונה של אור וליאת
04.12.19
אור מושלמת!!! אפשר להגיד שדיברנו/נפגשנו עם מעל עשר מנהלות אירוע. וברגע שפגשנו את אור הבנו שהיא האחת!!!. ואפשר להגיד שזאת אחת הבחירות הכי טובות שלנו באירוע. אור תמיד ידעה לעזור לתת להיות זמינה בכל מיני שעות הזויות של היום. וביום האירוע לא רק שאור דאגה לנו לכל דבר קטן, ושלטה באירוע באופן מוחלט!!. אור המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
טרויה | TROYA
החתונה של אור וג'רמי
27.11.19
Or Megidesh
ניהול אירוע- האחת ויחידה שלי- אור בר Or Bar מהרגע שהגעתי לאולם ועד שקיבלתי ממנה את הרשימה של חתימות של כל הספקים על צ'קים שהיא נתנה לכולם בסוף האירוע, הבחורה פשוט היתה על הכל. היא ניצחה על המתרחש בצורה מושלמת והצליחה במקביל לתת להורים שלנו הרגשה של ויאייפי. לא פחות. מנהלי האירוע של הרוקו היו מעולים המשך
החתונה של שירלי ודרור
04.11.19
Dror Levy
חיפשנו במשך תקופה מנהלת אירוע שתוכל לעזור ביום החתונה ולפני כן, עד שפגשנו את אור בר ותוך דקה הבנו שלא צריך להמשיך לחפש! אור ליוותה אותנו ליווי צמוד מהרגע שחתמנו על החוזה ועד לאחר החתונה, תמיד הייתה זמינה לכל שאלה ובקשה, נתנה ייעוץ בכל ספק שסגרנו והכי חשוב-עשתה הכל באהבה גדולה ועם חיוך! ממליץ בחום המשך
החתונה של אביבית
30.10.19
Avivit Cohen
התחתנתי ב 30.10.19 באולם וואלי והיה חשוב לי מאוד לקחת מנהלת אירוע , המליצו לי על אור בר , והיא ההמלצה הכי טובה שלקחתי , חייכנית , מרגיעה מאוד , משרדת ביטחון ומקצועיות !! קיבלתי אין סוף מחמאות עליה , היא הורידה מהמשפחה וממני ומבעלי עומס רב . זאת ההחלטה הכי טובה שלקחתי בחתונה שלי .
החתונה של יעל טל
22.09.19
Yael Tal
אור מקצועית, קסם של בחורה, מרגיעה, מאזנת לחצים ועם זאת אסרטיבית מול האולם, כך שחסכה לנו מנות רזרבה. אור דאגה שמהלך האירוע יתנהל כמתוכנן והותירה אותנו לחגוג בראש שקט ולא להתעסק בדברים אלה. מאוד ממליצים עליה!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ערוגות בושם
החתונה של ענבר
18.09.19
Inbar Shabi
אור נתנה לנו שקט נפשי לפני ובמהלך הארוע ופשוט דאגה לכל דבר במהלכו, מהקטן עד לגדול. כשצצו בעיות מצד האולם/ ספקים במהלך הערב היא סידרה הכל בחיוך ורוגע. אין ספק שהכל היה נראה אחרת בלעדיה, גם לנו וגם למשפחות. אין על אור!!!
צילום: תומר לשר | Tomer Lesher Photographer
החתונה של ליאת
16.09.19
Liat Narkis
אור מקסימה,קשובה ומקצועית. דאגה לתת לנו תחושה שאנחנו בידיים טובות לאורך כל הדרך, תיזכרה אותנו לגבי דברים ששכחנו ואמרה לנו מה חשוב לבדוק. במהלך האירוע הכל תיקתק ואנחנו היינו עסוקים בלהנות מהרגעים שלנו. ממליצעם בחום.
ממליצים נוספים