עיצוב שיער

ליאור זאמן - מעצב שיער | Lior Zamen- Hairstyle

6 ממליצים

ליאור זאמן - מעצב שיער | Lior Zamen- Hairstyle

החתונה של תומר ושרון
24.09.21
Tomer Maor
גם את ליאור סגרתי ברגע שיכלתי! ידעתי שהיא בדיוק מה שאני רוצה ביום של ההתארגנות שלי וככה היה! היא הכי הרגיעה והרימה וזרמה בכל היום הזה. השיער החזיק עד סוף החתונה וזה היה פשוט מושלם!!!
החתונה של עדן ברנס
18.06.20
Eden Baranes
ליאור פשוט מדהימה, מרגיעה ונעימה, כל אחת רוצה את ליאור לידה ביום הגדול. מהרגע הראשון נכנסה עם חיוך, והייתה כל כך מקצועית, איכפתית ונעימה. השיער לא זז, היה נראה טבעי ונעים, מקצועית ומדויקת מאוד. לא הפסקנו לקבל מחמאות!! פשוט מושלמת, לא תתחרטי!
החתונה של ענבל לנגר
23.09.19
Inbal Langer
מקצועית מקסימה וסבלנית מאוד!
החתונה של רות ודן
20.06.19
Ruth Banai
לליאור הגעתי דרך המאפרת שלי. הלכתי אליה לניסיון, בעיקר בשביל לבדוק אם אנחנו באותו הוייב. ממש נהנתי איתה בניסיון והיה לי ברור שאני סוגרת איתה. היא הייתה ממש מקסימה ביום האירוע! הרגיעה אותי לגמרי, וסידרה לכולנו תסרוקות מהממות שלא זזו בכלל (אמרתי לה שאנחנו עושים ריקוד, ושאני בכללי מהמשתוללות ברחבה המשך
החתונה של שיר ונדב
31.12.18
Shir Caspi
המושלמת!!! יש לבחורה הזאת ידיים מושלמות!!! עשתה בדיוק מה שקיוויתי וציפיתי, והכללל בסבלנות ועם יחס אישי. הכי מומלצת שיש! (מצרפת תמונה)
החתונה של מיה וירין
07.09.18
Maya Sherizly Barry
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
לליאור הגעתי דרך המלצה פה בקבוצה. מהפגישה הראשונה עם ליאור הרגשתי חיבור ונינוחות. רציתי מראה טבעי יחסית וסמכתי על ליאור שתדע לעשות את זה. היא השתמשה בתוספות עם קליפסים וקצת תוספות רגילות שיצאו ממש ממש בקלות. מעל הכל היא בחורה מצחיקה וכיפית.