לוגו

אלי מזרחי | Eli Mizrahi Jewelry Studio

30 ממליצים

אלי מזרחי | Eli Mizrahi Jewelry Studio

30 ממליצים

סטודיו ייחודי לעיצוב תכשיטים וטבעות נישואים בהתאמה אישית. אנחנו מאמינים בתכשיטים שנשארים לנצח ולכן אנחנו משקיעים את הלב והנשמה בכל פרט. כל טבעת מגלמת בתוכה את הסיפור הייחודי של כל זוג.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
סינון המלצות לפי איש צוות:
כולם
בריתה של ליבי
24.01.20
קיבלתי במתנה טבעת מהממת עם כיתוב אישי בכתב יד, לכבוד הולדת ביתי הראשונה :) אלי מקצועי ובעל כשרון אדיר,איתו מקבלים יחס אישי והתהליך מאוד נעים. תודה רבה!!!!
יום ההולדת של דרור
18.11.19
Dror Ben David
באמת הרבה מעל למצופה!!! בשילוב של אישיות יצירתית וחמה!!!
החתונה של רז ושני
15.11.19
נפגשנו עם אלי בבית קפה הכרנו מראש היכרות בסיסית ונהינו חברים מהרגע הראשון. בחור מקסים, נעים, צנוע ומיוחד. היה לי תענוג להכיר אותו ואני שמחה לענוד טבעת שעיצבו עבורי ברגישות, עדינות ויופי. השירות היה מקצועי לאורך כל הדרך, אלי הבין אותנו את מה שאנחנו מחפשים וכל השאר הייתה פרשנות שלו שהייתה מדויקת מאד המשך
החתונה של רז ושני
15.11.19
Raz Silberman
נפגשנו עם אלי בבית קפה הכרנו מראש היכרות בסיסית ונהינו חברים מהרגע הראשון. בחור מקסים, נעים, צנוע ומיוחד. היה לנו תענוג להכיר אותו ואנו שמחים לענוד טבעת שעיצבו עבורנו ברגישות, עדינות ויופי. השירות היה מקצועי לאורך כל הדרך, אלי הבין אותנו את מה שאנחנו מחפשים וכל השאר הייתה פרשנות שלו שהייתה מדויקת המשך
החתונה של יעל שאלתיאל
25.10.19
Yael Shaltiel
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
עשיתי טבעת יפייפיה מהטבעה של עלי מרווה. אלי המעצב היה פשוט מתנה, קשוב, מקצועי, ואמן בכל ההוויה שלו.
החתונה של שלי ולירון
07.10.19
Shelly Feinstein
אלי! כשרון אמיתי מגולם ביחס מטורף! מלאך שנפל עלינו מהשמיים ועיצב לנו את הטבעות לפי טעמנו! התהליך היה מדהים! מבחירת חומר הגלם הטקסטורה העיצוב ועוד, בנוסף הוא עיצב לי את העגילים! לא הפסקנו לקבל מחמאות על העגילים והטבעות!
החתונה של תמרה
03.10.19
תודה רבה אלי על הסבלנות הדיוק, המקצועיות והמיוחדות
החתונה של יעל ויותם
30.09.19
Yotam Michaeli
החוויה עם אלי היתה מאוד מיוחדת. הפגישה האישית היתה קצת מבלבלת והיה קשה לדמיין מה יהיה בסוף, אבל עם זאת הצפייה לטבעות שיגיעו הייתה מגניבה ומרגשת. בסוף כשקיבלנו את הטבעות זה היה מעל ומעבר! הן יצאו וואו!
החתונה של שיר זוהר
23.09.19
Shir Zohar
ואו קודם כל מדובר בבנאדם מוכשר ברמה קיצונית. במהלך הפגישה מולו ידעתי והבנתי שזה הבחור שיכין לי את הטבעת. הכל היה נורא אישי, קסום ומרגש בו זמנית. מי שרוצה ללכת למסע פנימי ולהשיג תוצאה מדהימה זה הבחור - בסוף, הטבעת אמורה ותישאר לנצח על היד וזה לא מובן מאליו. התוצאה היתה פשוט מעל ומעבר לציפיות, הטבעת המשך
החתונה של אתי אלקובי
19.09.19
Eti Elkobi
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
אלי מזרחי המדהים! אחד הספקים שאני הכי מרוצה ממנו באירוע! עשה לנו טבעות מהממות ומיוחדות, והכי חשוב שהן שלנו ואנחנו נהנים לענוד אותן! הוא פשוט קסם מהלך, קשוב, אכפתי, רגיש ואחד שנכנס ללב בקלות!
נותני שירות נוספים
שמלות כלה
סטודיו צוריאל
ממליצים נוספים