התארגנות וליל כלולות

מלון בוטיק ווסט תל אביב

7 ממליצים

מלון בוטיק ווסט תל אביב

מלון ווסט התל-אביבי כולל 65 סוויטות מרהיבות וחדשות, שמציעות את הפינוק האולטימטיבי עבור אורחיהם. המיקום המושלם, האווירה הממכרת והסגנון האקסקלוסיבי יוצרים חוויה שהיא לא פחות ממושלמת. 

החתונה של נעמי ואוריה
29.06.18
Neomi Rubin
היה חבל ששיקרו כששאלתי מראש האם יש סוויטות עם נוף לים ונעניתי שלא. כשהגענו למלון קיבלנו נוף זוועה.
צילום: מלון בוטיק ווסט תל אביב
החתונה של נעמי ואוריה
29.06.18
Neomi Braunschvig Rubin
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
ישנתי שם עם שתי חברות לילה לפני, התארגנו שם בשישי בבוקר ולאחר החתונה נשארתי שם עם אוריה לעוד שני לילות. החלטה מצוינת בדיעבד, ארוחת הבוקר והבריכה היו המקום המושלם להתאושש ממה שעברנו ולהשתקם. המלון נותן סוויטה (סלון + חדר שינה) ולכן היה המון מקום גם לי וגם למלוות להתארגן בנחת.
צילום: מלון בוטיק ווסט תל אביב
החתונה של הילה ואייל
04.05.18
Hila Ciuraru
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
לגמרי הבחירה, יש מבחר אדיר לוסטים וגם המחירים נוחים מאוד! מלון- ישנו בווסט בנתניה, בחירה מעולה! מלון ברמה גבוהה, קרוב לאולם, חדר וארוחת בוקר מפנקת, וגם המחיר היה אחלה! התארגנתי בבית ואז ישנו שם שתי לילות בסופש, היה מדהים ככה!
החתונה של רוזנצוויג אופיר
26.03.18
מלון מקסים ושירות מעולה , כמובן שאחזור שוב מאוד נהנתי !!!!
החתונה של אורטל
14.03.18
Ortal Buchbut
התארגנתי בבוקר החתונה במלון ווסט, וחזרנו לישון שם אחרי. הסוויטות נקיות ומרווחות. התארגנתי עם עוד שלוש מלוות והיה מקום לכולם. המקום לא מפואר מידי, אבל בהחלט מספיק. ארוחת הבוקר בבוקר שאחרי הייתה נחמדה, והוגשה ישירות לחדר.
החתונה של אורנית
13.03.18
Oranit Ben David Hilel
לא יכולתי לבחור מקום יותר מתאים. הסוויטה היתה מרווחת, אנשים נפעמו מיופיה היה מספיק מקום למלוות - 5, ולאנשים הצוות הרבים.. שירות מעולה נוף ממוטט! עמדו בלחץ ובבקשות.. ולקום בבוקר אחרי יום כזה ולגלות שהקסם ממשיך אל מול ים כחול - זה ווסט לגון. גם בחירה שבמבט ידעתי שזה מה שעיניי יראו על הבוקר הראשון עם המשך
החתונה של נועה ונאור
13.03.18
Noa Mizrahi
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
התארגנתי במלון ווסט תל אביב עם שתי חברות ואמא שלי , בסוף החתונה אני ובעלי חזרנו לישון שם.המלון ערוך להתארגנות כלות החדר מואר וגדול.
צילום: ידין חסון | Yadin Hasson Photographer