הפקת אירועים

LBI Productions

42 ממליצים

LBI is a professional planing & design company that specializes in creating unforgettable moments and leaves nothing to chance. Let us fulfill your dreams.

החתונה של גיל ודור
21.02.19
Gil Meshulam
ליעדי המפיק הכי תותח שיש!! נתן את כל כולו ומעבר לכך בכל ההכנות לחתונה.. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, הוא נתן לנו ראש שקט והפיק לנו חתונה מהממת!!
החתונה של רוני ועוזי
07.02.19
Ronny Ovadia
אין מילים לתאר את המקצועיות, הנתינה, העזרה, הירידה לפרטים הקטנים. תמיד הכל נעשה בחיוך ובסבלנות . צוות מדהים שבלעדיו כלום לא היה קורה . כל כך שמחים על כל העזרה והכל תמיד באהבה !
החתונה של רוני ועוזי
07.02.19
היה מדהים
החתונה של שירה ובן
20.12.18
כל מי שמחפש מפיק מקצועי, נעים ושירותי שבונה יחד איתו את האירוע ולא משתלט עליו זו לגמרי הכתובת! ליעד מפיק מדהים ואנחנו ממליצים עליו בחום!
החתונה של ליאור ודניאל
14.09.18
שרות מקצועי מעל לכל הצפיות מפיקים מוכשרים יצירתיים ואישיים ליווי חם ואמין לאורך כל תקופת התכנון והקמה לא יהיה ארוע נוסף ללא LBI!
החתונה של ליאור ודניאל
14.09.18
אנחנו ממליצים בחום על חברת LBI מכמה סיבות: 1. רמת ההפקה שלהם היא בין הגבוהות בארץ 2. יש להם המוווון נסיון 3. הם האנשים שאתם רוצים שיהיו לצידכם באירועים משמעותיים בחיים שלכם. 4. תתכוננו להתאהב ....
החתונה של Noa Tal Taubman
03.08.18
Noa Tal Taubman
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
מפיק ההיסטרי שלגמרי זכינו לעבוד איתו LBI Productions ליווה אותנו ובעיקר אותי כמו פסיכולוג לאורך כל תהליך ההפקה החל מהפגישות עם מנהלת האירוע ועד לסוף האירוע. לא הייתי צריכה לדאוג לכלום, עצמתי עיניים והכל פשוט קרה והיה הכי מהמם שיש כמובן שהוא גם דאג לעיצוב האירוע שלי שהיה פשוט מדויק ושיקף בדיוק המשך
החתונה של Gal Speier
08.07.18
Gal Speier
שירות ברמה בינלאומית , מקצועיות ברמה הכי גבוהה , הרגשה בטוחה ומשפחתית לאורך כל הדרך וגם אחרי . עושה חשק להתחתן עוד פעם ועוד פעם ���