112999
חוות דעת ממתינות באתר

נעים להכיר, Smart Brides.

את הסטודיו הקמנו בשנת 2009, מתוך הבנה ואמונה מלאה, שקיים צורך, לעשות מהפכה, להוריד מחירים ולהפוך מותגים לנגישים עבור הכלות.

כמעט עשור אחרי, אנו גאים להכריז שזה היה משתלם ביותר-בעבור עשרות אלפי כלות פתחנו עולם שלם של אפשרויות ושיפרנו את חווית רכישת שמלת הכלה.

...
קראו עוד
185 חוות דעת מאומתות
93 מתוך 100
03-5320293
אבולעפיה 16, תל אביב
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של שירלי ואריה 18.10.18
אני אתחיל ואספר לכן שמידת החזייה שלי היא 70H ככה שניגשתי לעניין הזה במלא חשש, ואני בטוחה שכל מי שבעלת חזה גדול מהנהנת עכשיו בהסכמה. בסוף סגרתי את השמלה הראשונה ששלחתי לאמא שלי בוואטסאפ אחרי האירוסין! אני הלכתי על גישת ירידה הכלות וזה מאוד התאים לי, גם ככה הבנתי שעל שמלה מוכנה מראש אין מה לדבר, אז אמרתי לעצמי שככה לפחות אני אחשף בבת אחת להרבה ממה שיש לשוק הזה להציע. באותו יום סגרתי שמלה עם סמארט בריידס של אהוד איתן נורי, שמלה שכולה מייצגת אותי. הייתה אי הבנה קטנה בהסכם שסגרתי איתם, והתעוררתי בבעלה ב1 בלילה כשפתאום קלטתי את זה והתקשרתי לחנות כאילו זה יכול לעזור במשהו יום למחרת כשהתקשרתי למחרת (במחשבה שאני אהיה חייבת לבטל את העסקה) והם באו לקראתי בטירוף נשאלתי אם אני זו שהתקשרה באמצע הלילה . הכל היה מוכן בזמן, בלי שום לחץ, בדיוק כמו שהם הבטיחו לי, אני רציתי שמלה מוכנה חודש מראש, הם אמרו לי שאין סיבה ושכנעו אותי לאסוף אותה כמה ימים לפני, אם אתן סוגרות שם תקשיבו להם! הם יודעים מה הם עושים, הם טובים בזה והם מקצועיים בטירוף! עכשיו השמלה כבר אחרי ניקוי יבש וכנראה שאני מוכרת אותה (בלב כבד), אז אם מישהי מעוניינת יותר ממוזמנות לפנות (מגיעה עם חזייה מובנית, אפשר גם בלי).
המלצות נוספות מהחתונה של שירלי ואריה:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺