רב לחתונה

חיים הבלין | רב

30 ממליצים

חיים הבלין | רב

החתונה של קארין וחגי
25.05.21
Karin Matana
אז ככה , הרב חיים הבלין לא חיתן אותנו בגלל הקורונה. הוא הרב שאיתו נפגשנו לראשונה ,והיה אמור לחתן אותנו בתאריך המקורי . אולם בעקבות הדחייה הוא לא היה זמין בתאריך החלופי, אולם הוא היה פשוט מקסים, ועזר לנו בכל מה שצריך !
החתונה של בר וניר
19.06.20
Bar Cohen
בתור זוג חילוני, חיים עזר לנו לקיים טקס שמתאים לנו ועדיין שומר על המסורת היהודית. הוא מצחיק, מספר את הסיפור האישי של הזוג בצורה שנונה על גבול הסטנדאפ אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות מהאורחים על טקס החופה מומלץ בחום!
החתונה של עדי ואורן
16.10.19
Adi Mazar Kabelly
הבחירה הראשונה שלנו. חיים קלט אותנו כבר בשנייה הראשונה. וערך חופה נהדרת לא ארוכה מידי ולא קצרה מידי, נתן המון מקום למה שאנחנו אמרנו אחד לשני והיה נהדר.
צילום: דימה וזינוביץ' צילום | Dima Vazinovich Photography
החתונה של חן ורועי
02.10.19
Chen Ohayon Homri
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
עשה לנו חופה קצרה קולעת ומצחיקה. הרבה אורחים ממש החמיאו לנו על החופה שהיתה מעולה ולא משעממת בכלל!
צילום: איתי אהרון | Itay Aharon Photography
החתונה של Sivan ועידו
06.09.19
Sivan Kedem
חיים הבלין וכל מילה נוספת מיותרת. אבל בכל זאת- למי שרוצה חופה יחסית קלילה, מתובלת בהומור, באווירה טובה, משלבת את סיפור ההכרות של בני הזוג וכל זאת בזמן סביר שהאורחים לא יתעייפו- תקוו שהוא פנוי בתאריך שלכן. הוא מאפשר לכלה להעניק טבעת, לדבר, להיות ללא כיסוי כתפיים.
החתונה של נועם ורועי
11.06.19
Noam Dor
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
רב קליל, מצחיק, מהיר, מרשה הכל והכי חשוב - מצליח לרתק את הקהל במהלך החופה. האורחים לא מפסיקים להגיד לי שהם נדהמו איך כל האורחים היו מרוכזים במהלך החופה!
צילום: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי
החתונה של מיכל גוב
28.03.19
Michal Gov
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
היה קליל, מצחיק, קצר (15 דק׳) וקולע כמו שביקשנו ממנו והיה מצחיק ב-טי-רוף! אם אתם לא בקטע של חופה ״כבדה״ + יש לכם מזל והוא פנוי, סגרו אותו זריז.
צילום: חיים הבלין | רב
החתונה של שיר מרציאנו
10.10.18
Shir Marciano
האירוע עדיין לא היה אבל מאוד אהבתי את החופות שלו. בן הזוג שלי קיבוצניק ללא קשר לדת בכלל והוא הציע שנשב ונכתוב יחד את הטקס כדי להוריד מהלחץ לפני וזה מקסים בעיניי.