שמלות כלה

יניב פרסי | שמלות כלה | Persy Bridal

76 ממליצים

יניב פרסי | שמלות כלה | Persy Bridal

לאחר שפתח את שבוע האפנה בישראל עם קולקצית ביקורים מרשימה משיק את הבוטיק הראשון לשמלות הוט קוטור המעוצבות ונתפרות לכל כלה במיוחד, באיכות גבוהות במיוחד, בצד שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. השמלות עשויות מבדים תוצרת חוץ, תוך הקפדה דקדקנית על איכות מושלמת, תפירה איכותית, עבודת יד ורקמות מיוחדות.

החתונה של מיקה ויוסף
16.01.20
Tali Shir
מאושרת מאושרת מאושרת שהגעתי אל יניב פרסי שמלות כלה!!!!!!! השירות והיחס שם פשוט מחממים את הלב , והשמלה- אין דברים כאלה!! הכי הוט קוטור, הם עשו בדיוק את מה שהבטיחו לי עם כל השינויים שרציתי הכי במקצועיות ובאהבה! והכל יצא מושלם תודה ענקית יניב קרן וקובי!!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
הלורנס
החתונה של ליאור ברכר
13.09.19
Leor Brecher
מאושרת שבחרתי ביניב פרסי. עבורי עולם שמלות הכלה הוא לא קל, יש תחושה שמדובר בעולם של דוגמניות. יש לי ביטחון גדול במראה שלי, אבל אני לא דוגמנית. יש הרבה דגמים מאוד יפים בתמונות, אבל בפועל פחות מחמיאים לגוף, או מאוד מכבידים. כשהגעתי ליניב הבנתי שהגעתי למעצב שמלות איכותי ביותר, והייתי זקוקה לו כדי המשך
החתונה של מור מורדוך
06.12.18
Mor Mordoch Zaydel
השמלה הייתה מהממת, הצוות היה מדהים וכ"כ עזר ותמך לאורך כל הדרך. השמלה הייתה מאוד נוחה ולא כבדה שזה חשוב, התאימה לי בדיוק והחמיאה מאוד לגוף. קיבלתי ואני עדיין מקבלת עד היום מחמאות בלי סוף ואין ספק שאני ממליצה בחום!
החתונה של פנינה חכמון
20.11.18
פנינה חכמון
יניב הוא נדיר וכל מה שהוא נוגע בו הופך למכרה זהב❤ הגענו אליו בפעם השנייה לאחר שהפעם הראשונה כמובן הייתה גם מושלמת. לא היה לנו ספק שהוא הראשון והאחרון אליו נפנה לעיצוב השמלות. קיבלנו יחס חם ומשפחתי, עם סבלנות וסובלנות ענקית, מקצועיות ועין חדה מכל אנשי הצוות. אין עליו הוא אלוף!
החתונה של רוסלנה רדיאונוב
08.11.18
שירות אישי ואדיב , מצאתי את מה שרציתי במינימום זמן .
צילום: יניב פרסי | שמלות כלה | Persy Bridal
החתונה של הילה מזומן
22.10.18
השמלה היתה יפה ומרשימה אבל כל ההתנהלות סביב המדידה וההבטחות הכוזבות, היתה מתישה, מקוממת ובלתי נסבלת.
החתונה של חן אבינדב
21.10.18
יצאה שמלה יפיפיה , קיבלתי המון פידבקים טובים בחתונה וזה המשיך גם אחרי החתונה (: תודה ליניב לארז ולשאר העובדים על הכל !
החתונה של קורל פסקרו
16.10.18
Coral Pas
השמלה הכי יפה שראיתי. לא היה אדם אחד שנשאר אדיש לשמלה המהממת בחתונה ולא היה אחד שלא פרגן ושאל מהיכן השמלה.
החתונה של קרן ודור
11.10.18
Keren Klein
במילה אחת -מושלם! החל מהיחס, מקצועיות, התאמה, יניב והצוות וכמובן השמלה! נתנו לי יחס של נסיכה לכל אורך הדרך. קיבלתי אין ספור מחמאות על השמלה! ממליצה בחום❤️ (וזה אחרי שהייתי בהרבה מקומית אחרים)
צילום: יניב פרסי | שמלות כלה | Persy Bridal
החתונה של אסנת ושרון
09.10.18
Osnat Hay
התחתנו ב9.10.18 הגעתי ליניב דרך האינטרנט, והוא המקום הראשון והאחרון שאליו הגעתי לחפש שמלה. השמלה הייתה יפה מאוד בדיוק הסגנון שרציתי, יניב היה נוכח בפעם השניה והשלישית הוא מיקצועי מאוד כישרוני וחביב ביותר. מקשיב ועונה לכל שאלה וענין ואין ספק שנותן הרגשה של ביטחון. קבלתי שמלה מדהימה ומיוחדת שישבה המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
פורט 15
צילום: יניב פרסי | שמלות כלה | Persy Bridal
ממליצים נוספים