הפקת אירועים

עדי סגל - SeGaL

4 ממליצים

עדי סגל - SeGaL

חברת SEGAL המספקת שירותי פלנר אישי - הוקמה ע"י עדי סגל מתוך חזון ואהבה רבה להפקת אירועים.

אירועים בהתאמה אישית : חתונות, בר/ בת מצווה, הצעות נישואין מיוחדות, מסיבות משפחתיות מרגשות ועוד.

אירועים גדולים כגון טקס פתיחת המכבייה, הפקת טקסי יום העצמאות, הפקת מסיבת סיום לבוגרי כיתות יב' (בליך, הגימנסיה העברית הרצליה, "היובל", "תיכון מכבים רעות" ועוד)  הפקת נשפי סיום לכל הגילאים, הפקת קונגרס הסלסה הבינלאומי בישראל ועוד.

כחלק ממגוון ההפקות שבהן שותפה עדי, היא מספקת שירותי הפקה גם לתכניות טלוויזיה מובחרות כמו: חמש בערב עם רפי רשף בערוץ 10, "הכול כלול" בערוץ 10, ערוץ האופנה הישראלי ועוד.

עדי משלבת את אהבתה הרבה למקצוע תוך יכולות ניהוליות לוגיסטיות ומרשימות אשר טומנות בחובן ניסיון עשיר של הפקה. כמדריכת תותחנים למדה היא לשלב בין פיקודיות, ניהול, אחריות, יוזמה, רגישות ומקצועיות רבה.

עצם היותה עורכת דין מאפשרת לה להיות שקולה, הגונה ואמיתית- דבר המהווה יתרון עצום בענף האירועים.

ותמיד, אבל תמיד שמחת החיים, האנרגיות והחיוך התמידי שלה ילווו אתכם בחמימות רבה את כל הדרך.. 

החתונה של טלי וזיו
04.04.14
Tali Namany
עדי סגל מדהימה!!!!! בזכותה יום החתונה שלנו היה בדיוק כמו שתכננו! היא ליוותה אותנו מהרגע הראשון ועד האחרון. מההתלבטויות הראשונות על אולם וספקים (שחשוב שיש מי שממליץ) ועד "הכאבי ראש" שנחסכו מאיתנו אחר כך. לא היה צורך לדאוג לשום דבר עד הפרטים הקטנים ! מי לקח את ההינומה , מי דאג לשושבינים , מי דואג המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ערוגות בושם
החתונה של מוריה ואלירן
10.03.14
Moriya Keren Ashkenazi
עדי מקצועית, אמינה, נאמנה לזוג ומלאת חום ואהבה! מהרגע הראשון נלחמה עבורנו מול הספקים תוך כדי יושרה וואמינות כאשר הרגישה שאנו עושים טעות שאנו עלולים לשלם עליה. תמיד דאגה לפקס אותנו ולעזור לנו להשאר במציאות ולא להפריז בחלומות ובדמיונות ויחד עם זאת את כל החלומות הגשמנו! עדי מדהימה ולא היינו רואים את המשך
החתונה של סנדי ואלכסיי
14.11.13
Sandy Raischer
אין עליה והאנרגיות שלה. תודה!
החתונה של סנדי ואלכסיי
14.11.13
Sandy Raischer
תותחית!