לוגו
140 ממליצים

קים ביולו

054-584-1199
140 ממליצים

קים ביולו חיה ונושמת את תחום העיצוב כבר כמעט 20 שנה, וכבר מתחילת הדרך קסם לה הרעיון ליצור עולם יפה יותר. בכל תהליך היא פוגשת זוג שמביא אליה את החלומות, הרצונות והרעיונות – והיא מקימה אותם לחיים. בכל פעם מחדש התוצאה ייחודית, שונה ומדוייקת עבור כל אחד ואחת.


חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
החתונה של עינב וג'ון
04.04.22
Einav Yamin
קים המדהימה הייתה זמינה וסבלנית מתחילת התהליך, היא לגמרי זרמה עם הפנטזיות שלי, נתנה את נקודת המבט שלה, התעניינה והציעה בכל שלבי התהליך. נכון שהרבה מאיתנו מתכננות את חתונת החלומות שלנו כבר מגיל מאוד קטן, אבל לא תמיד מה שעובד בדמיון שלנו נראה טוב במציאות- פה הכי צריך את קים; השילוב בין האכפתיות שלה המשך
החתונה של סוניה ואיפגני
01.04.22
Sonia Bluvshtein
קים הייתה מקצועית שירותית ומקסימה. העיצוב יצא מושלם ובול כל מה שחלמתי עליו ויותר!!!
החתונה של תהילה ושלום
03.03.22
Tehila Peer
קים המקסימה נתנה לנו שירות אדיב, סבלני ויעיל מתחילת התהליך, לכל אורך השינויים והעדכונים ועד לתוצאה הסופית שהיתה מושלמת. סמכנו עליה שהעיצוב יהיה וואו וממש לא טעינו. כל האורחים ללא יוצא מן הכלל, החמיאו על העיצוב המקסים שתאם לאוירה ולאופי האירוע.
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
יער עין חמד
החתונה של יעל ואסף
19.11.21
Yael Vogel Elkin
קים הייתה מגשימת החלומות שלנו באירוע, כל כך מקצועית וסבלנית, לפני האירוע עשינו שיחה כדי להבין מה הסגנון והתוצאה הסופית הייתה פשוט מושלמת ומעבר לכל מה שדמיינו! מעבר לזה קיבלנו כל כך הרבה מחמאות על העיצוב! מדהימה!
החתונה של בר וניר
30.09.21
היית מהממת! תודה רבה קיבלנו המון המון מחמאות
החתונה של יובל ויצחק
10.09.21
Yuval Cohen
קים מקצוענית אמיתית! העיצוב בחתונה היה כל מה שדמיינו ויותר! מעבר לזה שקים עשתה מעל ומעבר כשהזזנו תאריך בשבוע בגלל הקורונה, עשתה הכל בשביל שיהיה מושלם! תודה על הסבלנות, האנושיות ועל העיצוב המושלם!
החתונה של עדן ואריאל
18.08.21
Eden Schneider
קים הייתה זמינה וקשובה וסבלנית לאורך כל הדרך. הייתי נורא לחוצה ובכל שיחה איתה יצאתי בהרגשה הכי חמה שיש
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
יער עין חמד
החתונה של מיכל
12.08.21
מהממת שירותית, עצמאית. יצא בולמה מה שרצינו
החתונה של קרן ארליך
10.08.21
Keren Hassin Yoga
הייתי מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי מקים! עשינו פגישת תיאום ציפיות, היתה גמישות וקים באה לקראתי כדי להתאים לי את העיצוב בידיוק לרצונות ולתקציב שלי, הייתי מאוד מרוצה מהתוצר וקיבלתי מחמאות רבות בעיקר על זר הכלה שהכינה לי שהיה מיוחד ויפה ברמות.
החתונה של מיה עשבי
22.07.21
Maya Isbi
הגעתי לקים המקסימה בערך חודש לפני החתונה, הרגשתי שהיא לגמרי איתי, שאני יודעת מה אני הולכת לקבל, סמכתי עליה לחלוטין, ובאמת הגענו ביום שלנו וקים עשתה בדיוק את מה שדמיינתי והיה לי בראש! עדין, קסום, במידה הנכונה ומושלם! קים גם עשתה לי זר כלה מהמם בדיוק כמו שדמיינתי, והייתה קשובה, נעימה וכיפית לאורך כל המשך
ממליצים נוספים