לוגו

ניקול דה קסטרו - פשוט צלמת

83 ממליצים

ניקול דה קסטרו - פשוט צלמת

הרב קוק 37 א, הרצליה
0523350128
83 ממליצים

צילום אירועים אישי ולא מתערב, עם הרבה רגישות ואהבה, ליווי אישי של כל זוג לכל אורך התהליך עד לקבלת המוצר הסופי לשביעות רצונכם.

החיבור עם האנשים, הרגשות, החוויות, הרגעים הקטנים...זה מה שמניע אותי, גורם לי להתרגש כל פעם מחדש, האהבה האין סופית שקיימת כל הזמן סביבנו טמונה ברגעים האלה.
כל אירוע הוא התרגשות שונה, חדשה, כל מפגש יוצר מצבים שונים, כל הרכב אנושי יוצר חוויה אחרת, בשבילי הכי חשוב להצליח להבין ולהתחבר לאנשים שאותם אני מצלמת, בחתונה, על במה, בסטודיו, על סט של סרט או בכל אירוע אחר.

אם אני מצליחה להעביר בתמונות שלי אפילו רק קצת מכל זה, הרי שבזה הסיפוק הגדול האמיתי שלי כבן אדם וכצלמת.


פשוט צלמת. חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים, הופעות, תאטרון וקולנוע

צילום סטילס, צלם וידאו HD ו DSLR, אלבומים קלאסים ודיגיטלים.

בהרבה אהבה לכל אלה שאיפשרו ולכל אלה שעוד יאפשרו לי להיות שם עם המצלמה שלי.

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
סינון המלצות לפי איש צוות:
כולם
החתונה של Ronit Greenstein
29.07.19
Ronit Greenstein
Nicole took the most beautiful photos of our family at our daughter’s Bat Mitzvah last year, and she is lovely to work with! Highly recommend!
החתונה של Shiran Laloum De Castro
27.07.19
Shiran Laloum De Castro
צילומים נדירים!! אישה מדהימה! מומלץ מאוד!!
בר המצווה של עדנה לירס
23.03.19
ניקול הצליחה להנציח אירוע חשוב בחיינו עם תשומת לב, הבנה, שיתוף פעולה ויכולת מקצועית מהממת. נזכור אותה וכמובן נמשיך להשתמש בקישוריה בעתיד. המלצנו ונמשיך להמליץ עליה בעתיד. תודה, עדנה לירס והמשפחה.
בר המצווה של גלי שניידר
22.12.18
Gali Kling Schneider
Nicole, is a true professional. Her work is wonderful - she captures, moments and feelings beautifully. She is constantly in motion and yet her presence is not felt as a hindrance, just the opposite she is polite and accommodating of requests. I highly recommend her.
החתונה של Ohav Doron
12.11.18
Ohav Doron
פשוט אלופה ,מקצועית עם צילומים מיוחדים היכולת שלך לתפוס את "הרגע "גם אחרי 11 שנות נישואין בכל פעם שרואים את תמונות החתונה פשוט שואלים אוטומטית מי צילם????? אז תודה ממליצה בחום !!!!
החתונה של Ofer Matsliah
12.11.18
Ofer Matsliah
ניקול מקצועית ועושה הכל באהבה! ממליץ בחום!
החתונה של Jiny Zelinger-Cibulski
12.11.18
Jiny Zelinger-Cibulski
מניסיון כפול שלנו עם ניקול (חתונה שלנו כזוג ובר מצווה לבן) - ניקול היא קודם כול בן אדם.... מקסימה, רגישה, טובת לב, נעימה ובעלת אורך רוח מעורר הערצה! אישיותה הייחודית והאמנותית של ניקול משתקפת בעבודתה המקצועית - היא יודעת לתפוס ולהנציח רגעים נדירים ומרגשים (באין מפריע כמובן ) כמו גם להוציא את המשך
החתונה של תמר ואביחי
21.09.18
Tamar Guberman
ניקול מקצועית, לבבית, נותנת את הנשמה, התמונות אישיות ונוגעות, עם הרבה רגש... מאוד מרוצים, ממליצים בחום! אביחי ותמר גוברמן
החתונה של רותם ויוגב
06.05.18
Rotem Marom
ניקול הייתה מקסימה עם המון סבלנות ורצון לעשות לנו את היום הכי שמח שיש!
צילום: ניקול דה קסטרו - פשוט צלמת
החתונה של Hadar Taitelbaum-margaliot
14.03.18
Hadar Taitelbaum-margaliot
אני לא אוהבת להצטלם. אני יודעת, מי שמכיר אותי כנראה חושב אחרת. אבל אני לא אוהבת. זה מביך אותי. זה מוזר לי. זה גורם לי להתחיל מיד לחשוב מחשבות שליליות. זה גורם לי לחייך חיוך מזויף. וכמעט אף פעם אני לא אוהבת את התוצאה. עד... שהגעתי לניקול. טוב, לעשות צילומי תדמית למישהי שלא אוהבת להצטלם ושזה כל כך המשך
ממליצים נוספים