שמלות כלה

יואב ריש | yoav rish studio

78 ממליצים

יואב ריש | yoav rish studio

סטודיו יואב ריש ממוקם ברחוב קלישר 42 בתל אביב ההגעה בתיאום מראש 03-6204826 

החתונה של יעל טל
22.09.19
Yael Tal
מעולללה! עשו לי שמלה מהממת ונוחה, היחס לכל אורך התהליך היה נפלא, עם הרבה סבלנות והכלה, התוצאה היתה מהממת!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ערוגות בושם
החתונה של מוד ודר
19.09.19
Dar Vilnai
קניתי את השמלה ביריד של כלות חכמות. התהליך מול הסטודיו היה נעים ומקצועי החל מהתיאום של המדידות וכמובן במדידות עצמן. הצוות היה סופר מקצועי וכל בקשה או שיגעון שהיו לי מולאו בחיוך. השמלה היתה בול מה שרציתי שתהיה והמחמאות לאורך הערב וגם לאחריו לא הפסיקו להגיע.
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
FatCat Music
החתונה של דניאל וליחי
12.09.19
Danielle Oshri
לא היה לי צורך לעבור לעוד סטודיו, כי פשוט בשמלה ה-3 ידעתי שזו ה-שמלה! עם טיפול צמוד של דור המהמם מהסטודיו של יואב ריש בחרתי את השמלה שכל הערב קיבלתי עליה מחמאות! תודה רבה על מקצועיות, סטייל, שיק והכי חשוב שתמיד הייתם שם לכל שאלה, בקשה או תיקון הכי קטן ❤️
צילום: עדשה רחבה
החתונה של אדר ואור
30.08.19
Adar Zamir
אל יואב ריש הגעתי דרך יריד של "Smart brides", ובשנייה שמדדתי את שתי השמלות ידעתי שהן יהיו השמלות שלי, חווית הרכישה והתיקונים לאחר מכן היו פשוט תענוג צרוף (עם דור המהמם), לא הפסקתי לקבל מחמאות במהלך האירוע ואחריו.
החתונה של שיר ומולי
23.11.17
Shir Perry Tayer
שלמות! ככה, במילה אחת - מהביקור הראשון בסטודיו ועד החיבוקים שאחרי החזרת השמלה. הסבלנות(!), הכישרון, היצירתיות, התחושה שאף אחד לא לוחץ או ממהר או מעגל פינות, עד שארגיש שלמה עם השמלה. עד היום, חצי שנה אחרי, אני מתגעגעת למדידות, מקבלת מחמאות על השמלה (בחיי!), ומחייכת כשרואה אותה בתמונות.
החתונה של חנה ובר
06.11.17
Hanna Mousseri
הייתה לי שמלה חלומית. בדיוק מה שרציתי. יואב היה מהמם במשך כל התהליך. יצאתי מאוד מרוצה
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
אלפא - ALPHA
החתונה של עדי ודרור
04.08.17
Adi Hurwitz
הגעתי ליואב כי הסגנון שלו מאוד מצא חן בעיני. קניתי שמלה יד שניה והייתי בטוחה שהתוצאה שאקבל לא תבייש שמלה שנתפרה לפי מידותי. לצערי טעיתי מאוד, התוצאה הייתה רחוקה מהציפיות. לאורך המדידות, נתקלתי ביחס מביך, התיקונים לא נעשו לפי השרטוטים שנתנאל עשה והיה קושי רב מאוד להגיע למצב שאכן הכל מתוקן לפי מידותי המשך
החתונה של גל מיכאלי
15.06.17
המקום הראשון בו הלכתי לחפש שמלות... ממליצה בחום!!!