Dj לחתונה

גוטמן החברה למוסיקה - דיג'יי גיא גוטמן

144 ממליצים

גוטמן החברה למוסיקה - דיג'יי גיא גוטמן

כשמאחוריו ניסיון של יותר מ-15 שנה, במהלכן תיקלט אלפי אירועים משפחתיים ועסקיים והיה אחראי לעמדת התקליטן במועדונים המובחרים ביותר , גיא גוטמן הוא ללא ספק אחד -ה D.J לאירועים המוכשרים בישראל.

את פעילותו החל כ- D.J צעיר ומבטיח שקצר שבחים רבים מלקוחות, קהל ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום. את גוטמן החברה למוסיקה הקים גיא עם חזון יוצא דופן: לגעת בכל ובקול האנשים, לתת יחס אישי ולייצר כל פעם מחדש, באופן שונה וייחודי, אירוע יוצא דופן!

את הצלחתו של גוטמן ניתן לייחס לגישתו האישית, ניסיון רב השנים ולמקצוענות המשלבת יחס אישי וחם. על מנת לפעול למען הזוגות ולאחר סקר שהקיף זוגות רבים, הציב לעצמו גיא 5 עקרונות עיקריים שבעזרתם כל זוג שנישא יוכל להיות שקט במהלך האירוע:

קשר אישי

תמחור הוגן

עבודה עם מיטב מערכות הסאונד והשידור שיש בשוק

זמן בלתי מוגבל והגעה מוקדמת לאירוע

גיבוי איכותי של כל המערכות

בנוסף, עומדים לרשותכם אפשרויות בחירה רבות ומגוונות להעצמת האירוע בצורת הרכבים מוזיקליים ומערך D.J מהמוכשרים בישראל.

החתונה של מור ושחר
13.09.18
Mor Moshe
הרים את האירוע מעבר לציפיות.. אנשים לא הפסיקו לרקוד והרחבה תמיד הייתה מלאה! אחת בחירות הטובות לערב הזה ואת זה הרגשנו עוד מהפגישה הראשונה.
החתונה של Pninit Emuna
03.07.18
Pninit Emuna
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
גיא גוטמן התותח על !!! לא מפסיקים להחמיא לנו על המוזיקה ! הרחבה היתה מלאה כל הזמן ! קרא את הקהל בצורה מושלמת.. לא הפסיק להרים את הרחבה, המון ביקורות טובות מהצעירים והמבוגרים כאחד.
החתונה של מאיה משולם
01.06.18
Maya Meshoulam
אל גיא הגענו דרך רשימת המומלצים של האולם בו התחתנו, ומהרגע שפגשנו אותו ידענו שהוא האחד. בעלי התעקש לבדוק דיג'יי נוסף (שיהיה למה להשוות) וברגע שיצאנו מההוא הבנו שאין בכלל שאלה. גיא קלט אותנו מהרגע שנפגשנו והבין בדיוק מה סגנון המוסיקה שאנחנו אוהבים. הייתה לנו חתונת שישי יחסית קטנה וציפינו שהיא תיגמר המשך
החתונה של ספיר מאליס
01.03.18
Sapir Malis
DJ מספר 1 שהרים לנו את האווירה אין ספק הבחירה הכי טובה שיש! הרחבה לא הייתה ריקה לרגע ופשוט נהננו מהמוזיקה לכל אורך החתונה!!!
החתונה של עדן ואמיר
27.02.18
Eden Buchnick
גיא גוטמן הוא הבחירה הכי טובה שלנו!!!!!!! הוא פשוט אלוף. עשה לנו את האירוע! ידע בדיוק איך להזרים את הקהל שלנו, הבין תוך שניה את האנרגיות ובלי קשר הוא בחור מהמם!!!!!!!! ממליצים עליו באהבה גדולה!!!
צילום: רמי סיני - צלם | Rami Sinai
החתונה של ליאור ודורון
04.01.18
Doron Levy
גיא היקר פשוט שיחק אותה, קלט את הטעם והסגנון שלנו מהרגע הראשון. בפגישות איתו היה ממש נעים ונחמד והרגשנו שאנחנו בידיים טובות. ביום האירוע הגיע מוקדם והתחיל לנגן עוד לפני שהאורחיל התחילו להגיע. הוא קלט את האורחים שלנו והרקיד אותנו עד שאנחנו נפלנו מהרגליים. הרגשנו שהוא בעדנו, שאין לו לחץ לסגור את המשך
צילום: אדריאן סבל | Adrian Sebal Photographer
החתונה של ליאה ובן
30.10.17
Lia Komarov
כשפגשנו את גיא, היינו בסבב של החיפוש אחר התקליטן לחתונה. בחנו גם אופציות נוספות, אבל החלטנו לבחור דווקא בו בשל הרוגע והיחס הסופר אישי שהוא העניק לנו בפגישה הראשונה. התחתנו לפני שבוע, והאורחים לא מפסיקים לדבר על השירים, גם בקבלת פנים וגם במהלך האירוע כולו. היה כיף, הקהל עף ולא הפסיק לרקוד! חשוב המשך
החתונה של מיכל חרל"פ
24.07.17
Michal Harlap
היה פשוט מהמם! נתן את כל הלב ואת כל הנשמה וכולם מבלי יוצא מן הכלל נהנו ממנו. רקדנו לתוך הלילה בזכותו! ממליצה ממליצה ממליצה!