אטרקציות

מגנטיב | מגנטים לאירועים

99 ממליצים

מגנטיב | מגנטים לאירועים

מגנטים, צילום ואטרקציות נוספות לכל אירוע, בהתאמה אישית. צלמים מקצועיים, שירות ללא פשרות וניסיון רב.

החתונה של טל מניין
14.11.19
Tal Minyan Amano
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
מגנטים פולוראיד מרובעים (יותר גדול מהמגנט הסטנדרטי שכולם לוקחים). את המסגרת של המגנט עיצבנו בהתאם למיתוג של כל האירוע. דוד ממגנטיב ממש טוב, ראיתי אותו באירועים לפני כן, אצלי בחתונה הוא היה תפוס ושלח מישהו אחר. פחות התלהבתי מהתוצאה והיו הרבה שאמרו שהמגנטים שלהם לא יצאו. המלצה שלי, אם סוגרים איתו המשך
החתונה של Rivi Behar
05.07.20
Rivi Behar
דוד היקר היה איתנו בחינה המצומצמת בגלל הקורונה. הוא זרם, היה מקצועי, חינני ואיכפתי! נהננו איתו מאוד ולגמרי ממליצים! מעבר לזה שהוא בן אדם מקסים גם התמונות יצאו מדהימות ואיכותיות!
החתונה של Miri Tzokrel-dvir
12.06.20
Miri Tzokrel-dvir
דודו היקר, בגלל שאנחנו מכירים מאירועי חברה ידעתי שיש על מי לסמוך ובכל זאת הצלחת שוב להפתיע עם סבלנות, שירות ואדיבות. הצלחת להוציא תמונות של כולם עם כולם ולמרות שהייתי בארגונים וסידורים עצרת אותי לצילומים. היה מדהים ! תודה על הכל. שנפש בשמחות, אמן!
החתונה של Orly Jolles
16.05.20
Orly Jolles
מגנטיב עשה לנו את המגנטים בחתונה לפני 3 שנים והיינו מאוד מרוצים, איש אמין, צלם טוב, תופס רגעים מהממים ומגנטים באיכות מעולה. עכשיו אלו המגנטים הכי ותיקים על המקרר- ולמרות זאת- באיכות הכי טובה! הכל מסביב דהה כבר אחרי כמה חודשים, אבל המגנטים שלנו נשארו כמו חדשים!
החתונה של מעיין וצחי
11.03.20
Maayan Mamou
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
דוד היה פשוט מלך! עוד צלם באירוע לכל דבר! הוא דאג בזמן צילומי המשפחה לתפוס גם מגנטים של כולם היה זמין ולא הפסיק להתרוצץ ולצלם מיליון תמונות! הוא הפתיע ועשה לנו שני בלוקי עץ עם תמונות שלנו שהוא שם בעמדה של המעטפות! באותו ערב כבר קיבלתי מגנט ענק ועוד 4 בינוניים ודיסקאון קי עם עוד 1000 תמונות! אל המשך
צילום: אספוסה צלמים | Esposa photographers
החתונה של Tal Oz Meichor
02.01.20
Tal Oz Meichor
מומלץץץץ בחוםםםם!!! היום חגגנו ברית לבננו ודוד היה צלם המגנטים. בנוסף למגנטים צילם תמונות סטילס וסרטון של טקס הברית. הכל נעשה באהבה, עם המון סבלנות(והיה צריך הרבה חח) ובמקצועיות מטורפת. דוד-תודה על הכל✨אין עליך!!
החתונה של Netanel Yadai
31.12.19
Netanel Yadai
יחס מצוין עם הרבה סבלנות והשקעה, מאוד נהנתי ממך דודי וכנ"ל גם האורחים שלנו , ממולץ בחום !!!
החתונה של Reut וMatan
31.12.19
Reut Hikri Rahamim
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
אותו לקחתי דרך המלצות מהקבוצה הזו , ההתנהלות מולו היה נינוחה וטובה והוא בחור מקסים!!! הוא בא בזמן , הוציא הכל כפי שביקשנו והמגנטים היסטריים!!!! מומלץ בחום
החתונה של Yoav Shachar
20.12.19
Yoav Shachar
דוד המקסים תודה לך על מגנטים מדהימים היית מקצוען צילמת מלא אותנו ואת כל האורחים ודאגת שלכולם יהיו מזכרות מהחתונה שלנו אין עלייך!!