צילום סטילס

פוטוגנים

29 ממליצים

פוטוגנים

החתונה של רוני ואייל
18.07.19
Roni Ben-Hamozeg
עינב המקסימה ליוותה אותנו את כל התהליך והייתה סופר סופר מקסימה! צלמים סופר מקצועיים שבתחום כבר שנים. קיבלנו את התמונות תוך שלושה שבועות (יצא באמת מהמם, ואנחנו לא אנשים של מצלמה). הם היו סופר כיפים, קולים, מקצועיים ונתנו 200% באירוע. ממליצה בחום!!
החתונה של שני וגל
31.05.19
Shani Havusha
עינב ועמית מפוטוגנים אדירים!!!! עשו לנו אווירה כל כך טובה וכיפית ונתנו תחושה מדהימה, נענו לכל בקשה שלנו, ממליצים מאד מאוד!!!!!!!!!!
החתונה של שיר ורון
05.04.19
Shir Kazaz
עמית וגינה הם הצלמים הכי מדהימים שיש! נתנו עבודה מדהימה ומכל הלב (נשבעים שהם לא הפסיקו לתת עבודה, שכללה שפגטים, ריצות, חליקות וגלגלונים...ולא בצחוק). הם הפכו לנו את היום להרבה יותר מדהים מאיך שדמיינו אותו, והכל במקצועיות רווית חן וקלילות. מומלץ בחום. חבל על החיפושים המיותרים..
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
עדן על המים
החתונה של יסמין
08.11.18
Jasmine Granot
אחלה צוות, מאוד לעניין, זרמו עם כל הדרישות שלנו.
החתונה של דנה ולירן
26.08.18
Dana Hirsz
פוטוגנים (עמית ועינב) - פשוט מקסימים!!! הם עובדים מדהים ביחד, שקטים ומקצוענים, מדלגים, קופצים, רצים, מטפסים על שולחנות, כסאות, עצים, זוחלים על הרצפה ומה לא, בשביל לתפוס רגעים מצחיקים וכיפיים. הרגשנו איתם הכי בנח, הם לא הפסיקו לחייך ולצחוק איתנו, זרמו עם כל שטות ולא הפסיקו לצלם! פשוט כיף, קליל וזורם!
החתונה של קורל ושניר
25.07.18
Coral David
לפוטוגנים הגענו בשל מערכת יחסים ארוכת שנים איתם (צילמו את שני האחים של הכלה בחתונות שלהם) וידענו שגם אנחנו רוצים את הצוות המנצח הזה בחתונה שלנו! עינב ועמית יודעים לתעד כל רגע ורגע במקצועיות ויצירתיות שלא ניתן לתאר. מחכים כבר לראות את התמונות המדהימות שהצוות הזה יודע להוציא! עינב ועמית, תודה על המשך
צילום: פוטוגנים
החתונה של מירב וגיא
04.05.18
Meirav Koren
וואו. הם היו הכוכבים של החתונה! איזו השקעה! ואיזה תמונות יפות יצאו.....
החתונה של גל ופבל
25.04.18
Gala Weissberger
עינב ועמית באו באמצע שבוע שרבי לחתונה שלנו שנפלה בערב גשום, והצליחו להרים לנו את האווירה תוך כדי שהם עושים את העבודה הכי מקצועית שיש. היה לנו כיף איתם, וזה למרות שהיה להם לא פשוט לפקח על הגנון שעשינו יחד עם המלווים. הם אספו אותנו, קראו אותנו תוך שנייה, ותיקתקו הכל על הצד הטוב ביותר. אנחנו היינו הכי המשך