הזמנות לחתונה ומיתוג

מי יבוא...? - אישורי הגעה

4 ממליצים

מי יבוא...? - אישורי הגעה

החתונה של אדר ועומרי
05.04.12
Omri Salman
היה לנו מאוד כיף לעבוד עם צוות מי יבוא. שיתוף הפעולה חסך לנו הרבה זמן, נתן לנו מידע מדויק לגבי הגעתם של המוזמנים. תודה רבה על ההקשבה, העזרה והסבלנות. חסכתם לנו הרבה כסף, זמן וכאבי ראש עם סידור השולחנות.
החתונה של רוני ורולי
04.04.12
Ronit Mizrahi
מערכת אישורי הגעה, הינה רעיון מבריק. היא מאפשרת לדעת בזמן קצר יחסית מהי כמות האורחים אשר עתידים להגיע לאירוע ובדרך זו היא חוסכת זמן יקר ועלויות רבות. כך גם, האפשרות לבצע סידורי הושבה ובכלל זה, לשלוח תזכורת לפני האירוע יחד עם מספר השולחן של כל אורח, מהווה פתרון יעיל, בעיקר למי שלא רגיל להפיק אירועים המשך
החתונה של אדווה ומושיק
01.01.12
Adva Osadon
השירות של "מי יבוא" עזר לנו מאוד! כולם אומרים כמה קשה לעשות אישורי הגעה וסידורי הושבה, השירות של מי יבוא פשוט עשה את הדרך לקלה יותר! השירות של שחר פשוט מדהים, מסור ומאוד מרגיע. נמליץ בחום ובאהבה על השירות של "מי יבוא" וכל שנותר לנו לאחל זה רק בהצלחה!
החתונה של עדי ותום
18.08.11
Adi Klein
האתר הזה מדהים! הוא נוח לשימוש ורואים שהכינו אותו אנשים שהתחתנו ויודעים מה זה אמר לשבת על פתקים, סידורי הושבה, אישורי הגעה וכו התמיכה היא מאוד אישית אדיבה ונעימה. מלווים אותך עד הסוף! האתר חוסך זמן וכסף, לא רואה סיבה לעבור חתונה מבלי להשתמש בו! מומלץ בחום!!!