מקום לאירוע

הבית הירוק

11 ממליצים

הבית הירוק

אולם האירועים "הבית הירוק" נמנה על המקומות המובילים בארץ, הבית שוכן בלב תל אביב (בסמיכות לאוניברסיטאת תל אביב) ומוקף גן פור ושווה לב.

בר המצווה של יונותן
10.03.16
Sophie Bensimon Malka
הבית הירוק מקום מקסים ורומנטי,פנינת חן ליד האוניברסיטה. צוות מקסים ואדיב ומנהלת הארוע קשת היתה יוצאת דופן בסובלנות והשירות.
צילום: הבית הירוק
החתונה של איה ואיתי
01.01.15
Itai Golan
מיקום מצויין, יש חניה ונוח להגעה למרות שמדובר בת"א. המנהל שרון היה עמנו בקשר רציף ודאג לכל מה שביקשנו. גם סופי השתדלה לסייע ככל יכולתה. האוכל היה מצויין, בשפע ומוגש יפה. הציוד הטכני פעל כשורה והאיש הטכני של המקום היה מאוד אדיב גם לפני האירוע וגם במהלכו. צריך לשפר מעט את תחזוקת המקום- אבל לא משהו המשך
צילום: ג'ינג'ר צלמים
החתונה של ענבל ואסף
02.06.14
Assaf MIlman
היה מוצלח מאד בסה"כ. ליאת, מנהלת האירוע שעבדנו מולה לאורך כל הדרך הייתה מאד מקצועית והוגנת. דבר אחד טעון שיפור - הבר שהמקום מספק בברירת מחדל לא נתן שירות מוצלח במיוחד. מעבר לכך אנחנו ממליצים על המקום.
צילום: הבית הירוק
ברית של דפנה
11.10.13
Dafna Shtoltz Winterstein
התאכזבתי מכך שהאוכל לא הוגש בצורה ובאופן שהובטח בטעימות ובנוסף לא מנת הדג שהוגשה לא הייתה המנה שהוזמנה . בנוסף אנשים התלוננו כי הדג לא היה מבושל כראוי.
החתונה של מירי
30.09.13
ההתנהלות מולנו במהלך ההכנות היתה מקצועית ואדיבה. כל פניה שלנו נענתה בתשומת לב ונכונות. ההערות לערב האירוע : הבאנו יין שקנינו. בקשתנו היתה שהמלצרים יסתובבו בין השולחנות וימזגו לאורחינו. לצערנו מסתבר שנותרו הרבה בקבוקי יין שלא נפתחו וכמובן לא הוצעו. במהלך הערב הערנו מספר פעמים שיש להסתובב יותר המשך
החתונה של מיכל
18.07.13
Justin Fitzpatrick
החתונה הייתה נהדרת. קיבלנו פידבקים מצוינים על האוכל. השולחנות היו מסודרים יפה. ליאת תמיד הייתה לשירותנו לאורך כל התהליך ובערב החתונה עצמו ותמיד באדיבות רבה. הייתה אווירה נהדרת. הייתה בעיה עם הטכנאי והסרט שהוקרן לא הוקרן כהלכה. מאד נהנינו, תודה!!!!
בריתה של עזרא שולה
05.07.13
שולה עזרא
ליאת. היתה נהדרת מקצועית, עניינית, אדיבה וחביבה. ,עזרה ביעוץ בכל התחומים, בבחירת האביזרים התפריט, בקיצור מקסימה. שמוליק היה בסדר גמור המיזוג לא היה מספיק חזק האורחים התלוננו שהמלצרים לא היו זמינם הבך הכל האירוע היה מוצלח ביותר תודה
ברית של שרון וערן
16.11.12
שרון עזרא
האירוע נוהל בצורה מקצועית מאוד, תוך שימת לב לפרטים הקטנים. כל הצוות היה אדיב מאוד, והאוכל היה מצויין. תודה רבה!!