צילום סטילס

לירון ברייר

13 ממליצים

לירון ברייר

לירון ברייר בעלת עסק עצמאי לצילום במשך עשר שנים. מתמחה בצילום ארועים פרטיים ועיסקיים

"הצילום הוא רק תירוץ" (מיכה ברעם).גם עבורי הצילום הוא תירוץ להתקרב לאנשים ולמקומות חדשים אליהם לא הייתי מגיעה לולא הייתי מביטה ומתעדת אותם דרך עיני המצלמה.

ההתמחות שלי היא בצילום אירועים של אנשים. התפקיד שלי הוא לתפוס את האינטראקציות, השיחות והרגעים הקטנים כמו גם הגדולים שקורים בין כל המשתתפים. תיעוד זה נעשה  תוך הליכה על חבל  דק בין הבנאלי , המוכר וההכרחי לבין הצורה בה אני חווה  את האירוע והדרך בה אני בוחרת לתעד אותו.

בנוסף לחתונות אני עובדת על פרויקטים אישיים את חלקם הצגתי במספר תערוכות. אני אמא לאלון ועמית המקסימים ונשואה לחברי הטוב ביותר, צביקה.

בין לקוחותיי: קבוצת לפידות,אורנג', טללים, גולדפינגר תקשורת, ציונות 2000 ועוד.

החתונה של סיון ואור
10.05.15
Sivan Hodara
החיבור עם לירון היה מיידי- היא כל כך נעימה ומקצועית שלא היה לנו ספק שאנחנו בוחרים בה להיות חלק מהיום הגדול שלנו , וזו בידיעה שהתוצאה הסופית שלנו, המזכרת מהיום הגודל תהייה הכי מקצועית, מרגשת ומהממת שיש- וכך היה.
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ביער גן ארועים
החתונה של שרון וגל
11.10.13
Sharon Bengio
לירון היא צלמת מדהימה ומוכשרת להפליא, בדיוק כמו שהיא כבן-אדם. היה לנו כיף גדול שהיא הייתה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלנו. כמובן שאנחנו מאד אוהבים את התמונות וממליצים בחום לכולם! לירון, תודה רבה :)
החתונה של תניר ומתן
08.08.13
Matan Genosar
תיעוד האירוע שלנו, היה אחד הדברים היותר חשובים בעינינו בעת ההכנות לחתונה. הגענו ללירון דרך חברים שהמליצו, פגשנו אשת מקצוע, מקסימה ואמיתית, מייד התאהבנו! העבודה עם לירון היתה נעימה ומושלמת מהרגע הראשון ועד קבלת האלבומים. ללירון יש יכולת לתפוס את כל הרגעים החשובים ולהעביר את התחושות וההתרגשות מהאירוע המשך
צילום: לירון ברייר
החתונה של מעיין ומשה
19.07.13
Moshe Karl
לירון אישה מקסימה, גורמת לצילום להיראות טבעי. בצילומים הייתי נינוחה ורגועה כשהיא בסביבה. לירון צילמה את החתונות של האחיות הגדולות שלי וזכרתי אותה לטובה. התמונה שאני מסתובבת איתה כבר 8 שנים בארנק היא תמונה מאחת החתונות שלהן. לירון צילמה הרבה והאורחים היו מרוצים שהם נתפסו בעדשת המצלמה. בסה"כ מומלצת המשך
צילום: לירון ברייר
החתונה של לי ודורון
11.06.13
Lee Tibi
לירון ברייר היא שילוב יוצא מן הכלל של צלמת סופר מקצועית, עם תוצרים מ-ד-ה-י-מ-י-ם, לצד אישיות מקסימה ורגישה. היה עונג גדול לחלוק עימה את היום המיוחד הזה. צלמת נדירה! ומומלצת בחום כמובן:)
החתונה של נעמה ויואב
21.05.13
Yoav Zobel
חייבים חייבים חייבים להמליץ על לירון! נושא צילום החתונה הוא היחיד שבשבילו עברנו כמה אנשי מקצוע האלבומים שהראתה לנו בפגישה פשוט ריגשו אותנו. תמונות איכותיות. וטבעיות. בתמונות רואים את המקצועיות אבל הכי חשוב היה לנו באמת שהתמונות טבעיות. לירון גרמה לנו להנות מהצילומים!! דבר לא פשוט ביום שעלול להיות המשך
החתונה של מור ונמרוד
24.09.12
Mor Kristal Paul
לירון היא פשוט מהממת! אחרי שהאלבומים וגם הסרט כבר אצלנו והכל נגמר, חייבים להודות שלירון היתה הבחירה המושלמת לתיעוד הערב שלנו... לירון היא משהו אחר ומיוחד בנוף "צלמי החתונות", מביאה איתה המון רוגע, קסם, מקצועיות וכמובן כשרון! מקשיבה, מלאת סבלנות, בעלת נוכחות נעימה, כוונה טובה ואמיתית וכמובן צלמת המשך
החתונה של נעה ואביתר
29.12.11
Noa Shick
אין מילים לתאר את הפלא הזו... עברו כבר מעל חמש שנים מהחתונה ומאז המלצתי להמון חברים וחברות. אין כמוך אישה מופלאה ומוכשרת. נועה ואבנר:)