קייטרינג ושירותי בר

פלפל קייטרינג

71 ממליצים

פלפל קייטרינג

קייטרינג פלפל הוקם בשנת 1999 , ומתמחה ביצירת חוויה קולינרית ייחודית.

אנו בפלפל בעלי ניסיון רב בהרכבה והתאמת תפריטים לקהל היעד ולאירועים מגוונים כגון: אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, כנסים,  השקות, אירועים רבי משתתפים , אירועי בוטיק וקוקטייל .

צוות פלפל פרודקשן הינו צוות מוביל ונמרץ מהמלצרים ועד בעלי החברה האוהבים להעניק שירות מבין ומקצועי לאורך כל הדרך.

החתונה של אנאל ורפאל
30.06.16
Annaël Assouline
Pilpel was the catering my husband and I choose for our henna at Socca Tel Aviv, and for our wedding at Hameara. We hosted a big event and had high expectations regarding food.. 400 people came from abroad! First the food was EXCELLENT, everything that was in the buffet was high quality products. המשך
החתונה של נעמה וגל
24.06.16
הקייטרינג היה מעולה. ענו במהירות על כל דרישה, בקשה, בעיה... עופר אחראי האירוח שלנו היה מקסים וליווה אותנו בכל האירוע ואף בארגון. היה זמין אלינו בכל זמן לכל דבר. האוכל היה מעולה, טרי וטעים. קיבלנו העדה מכל האורחים גם על האוכל וגם על היחס הטוב.
החתונה של שרה ומידן
17.06.16
Meydan Ben Ishai
העבודה מול פלפל היתה נעימה משלב הטעימות ועד שלב השאריות. הצוות היה מקצועי ומיומן, האוכל היה מעולה(!!!!) וקיבלנו מענה לכל בקשותינו. קיבלנו פידבק חיובי מאוד מהאורחים בארוע. תודה!
צילום: פלפל קייטרינג
החתונה של מעיין ויניב
17.06.16
Maayan Dadon
אוכל מושלם! צוות אדיר! נחמדים ואדיבים, מאוד שירותיים ובאמת שאין תחליף לאוכל פשוט מדהים. האורחים לא הפסיקו להתלהב מהאוכל ומהקינוחים. הבחירה הכי טובה שעשינו בחתונה!
החתונה של אורן מויסה
16.06.16
Oren Moisa
פלפל קייטרינג עובדים מהנשמה. ערכנו חתונה ברידינג 3 בתל אביב ואני חייב לציין שכל הצוות מהמלצרים, דרך צוות המטבח והשף המדהים ועד הבעלים של הקייטרינג עבדו מהנשמה, ניהלו את הערב ביסודיות ,במקצועיות והכי חשוב שהאורחים -ל-א- הפסיקו לדבר על האוכל!
החתונה של שני שטיין ואדם ילנסקי
09.06.16
Shani Stein
הכל התחיל ביום הטעימות שהיה מדהים והמשיך באירוע מטורף! עופר עשה עבודה מדהימה ודאג לכל פרט קטן לאורך כל מהלך הארגון. אנחנו עדיין ממשיכים לקבל פידבקים על האוכל. תודה על אירוע מדהים! ממליצים בחום
החתונה של מורן וניר
24.03.16
Moran Lahav
אל תתלבטו ולו רגע אחד נוסף! החתונה שלנו בפורים במועדון הבארבי בתל אביב היתה האירוע של השנה, ול"פלפל" היה חלק עצום בכך. קייטרינג ברמה הכי גבוהה שיש, עם ערך מוסף שאין לאף חברה אחרת - הנדיבות, היצירתיות, האדיבות, השירותיות, היחס המשפחתי והמחבק, שווים כל מחיר - והמחירים בהחלט הוגנים. איכות המזון היא המשך
האירוע העסקי של דנה קרקו
13.03.16
Dana Kalman Karako
תודה על אירוע מעולה מעל ומצופה בכל קנה מידה. אין ספק שזה היה אירוע קשה אבל צלחתם את האירוע בגבורה. בטוחה שדרכינו עוד יצטלבו בהמשך.