קייטרינג ושירותי בר

קייטרינג אסאדור | Asador

14 ממליצים

קייטרינג אסאדור | Asador

היום, אחרי אלפי אירועים מוצלחים של קייטרינג אסאדור בסגנון לטיני, אנחנו ממשיכים לתבל כל מסיבה עם נתחי בשר איכותי שמיובא מארגנטינה, צוות שפים מפולפל שמצית את האווירה... ומתכונים מסורתיים מעוררי תיאבון מהמטבח הדרום אמריקאי על כל גווניו.
האסאדורים שלנו יכינו את  הבשרים על האש בדיוק במידה הנכונה כמו שרק דרום אמריקאים יודעים להכין.
כדי להתאים את התפריט לסוג האירוע ולטעמם האישי של המוזמנים, אנחנו מציעים לכם מגוון מנות ססגוניות ועדכניות המשלבות מסורת ארגנטינאית עם טעמים מקומיים. 

ברגע האמת, כשהסטייק יונח על הצלחת... חשוב לנו שתוכלו להתענג על הבחירה שלכם עד הסוף, לכן אנו קשובים להעדפות שלכם עוד בשלב ההכנה המוקדמת ומעניקים לכם ליווי אישי וייעוץ מקצועי בבחירת המנות על פי אופי האירוע המתאים לכם. בזכות הניסיון העשיר של הקייטרינג הארגנטינאי שלנו במגוון רחב של אירועים אנחנו מסייעים, מייעצים ותומכים בכם לכל אורך האירוע כדי שתוכלו ליהנות מנתחי הבשר האיכותי שיוגשו לאורחים שלכם באהבה.

החתונה של יאנה ושי
17.06.20
Shay Jorno
סגרנו עם אסאדור על סמך נסיון קודם וכמובן שגם הפעם יצאנו, אנו ואורחינו, מרוצים ושבעים. כפי שהובטח היה שפע של בשר, המלצרים היו אדיבים ושרותיים ואפילו עזרו בהקמת האירוע וסידור השולחנות אף עלפי שלא כך נסגרה העסקה. בקיצור, מומלץ ביותר. אני בטוח שגם באירוע הבא שלי הבחירה תהיה אסאדור.
החתונה של צליל ויובל
11.06.15
Tzlil Salomon
א-ס-א-ד-ו-ר!!! במילה אחת- מקצועיות! ובכמה מילים... צוות אסאדור המקסים (אוריאל ואריאל) ליווה אותנו לאורך כל תהליך תכנון החתונה, ומהרגע הראשון- התאהבנו! כל כך הרבה סבלנות, אכפתיות, עזרה, תמיכה וזמינות שגרמו לנו להיות רגועים, בטוחים ומלאי ציפייה לאירוע המיוחל! והאוכל..וואו!! קיבלנו כל כך הרבה מחמאות המשך
החתונה של סיון ומוטי
12.06.14
אוכל נפלא. מתאים לכולם מקרניבורים ועד טבעונים. שירות מעולה וזמינות גבוהה. משתדלים ללכת לקראת הלקוח בכל בקשה מיוחדת. היה כיף לעבוד עם אסאדור. בהחלט ממליץ לכולם.
החתונה של מיה ויניב
05.06.14
Maya Sivan-berliner
מהטעימה והפגישה הראשונה עם צוות אסאדור התחיל סיפור אהבתנו למטבח הדרום אמריקאי. צוות הניהול אוריאל ואריאל קיבלו אותנו בחום ובמקצועיות רבה, ידעו לכוון אותנו לסוג האוכל המתאים לאוכלוסיית המוזמנים שלנו. לאורך כל התהליך עד החתונה היו קשובים ופנויים לשאלותינו ועזרו לנו בכל מה שהיה צריך תמיד בסובלנות המשך
החתונה של נירית וניר
30.05.14
יש לשים לב למצבים שונים כגון חתונות בשישי בצהריים נדרש לקחת בחשבון את מיקום השולחנות בצל לכן סידור השולחנות לפני עריכה צריך להיות יום לפני בשעות העיקריות שהארוע אמור להיות. עמדת קבלת הקהל הייתה לא במקום מוצל ולא הוכנה בזמן אלא צמוד מידי לשעות קבלת הפנים.
החתונה של בר ואביסף
22.05.14
Avisaf Guetta
אכל מצוין, שירות מצוין ומעל הכל יחסי אנוש מצוינים, גם בתהליך וגם בערב עצמו.
החתונה של מאיה וניר
04.04.14
Maya Mimran
בניצוחו של אוריאל. קיבלנו יחס אישי ומקצועי לאורך הדרך. וכמובן ביום החתונה עצמה. עשינו מבחינתנו ומבחינת האורחים בחירה מעולה(וזאת לאחר בדיקת מספר ספקים).תודה רבה לאוריאל וצוותו על היחס החברי ועל האיזון הנכון בין ההתקשרות העסקית בין לקוח לספק ולבין מתן השירות האישי. עלו והצליחו. ניר ומאיה
החתונה של דלית ורז
22.09.13
Dalit Tanner
הצוות של אסאדור מדהים. היו איתנו לאורך כל הדרך בכל שאלה או התלבטות. באו לקראתנו בענין של מקדמות ( מאוד חשוב) שירות ברמה אחת! תמיד היו זמנינם לשאלות והיו לי הרבה... ביום האירוע עמדו בכל פרט קטן כגדול ונתנו לנו שקט מוחלט. האורחים היו מאוד מרוצים מהשירות ומהאוכל. גם לנו דאגו וקיבלנו שירות אישי ואכפתי המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
הנחלה