Dj לחתונה

בירן צביקה

119 ממליצים

בירן צביקה

צביקה בירן, בן 41, נשוי לאיילת ואב לתומר, אורי וליהי, תקליטן / dj עם ותק של 20 שנות עבודה באירועים. חבר באיגוד התקליטנים.


מרצה באוניברסיטה הפתוחה בקורס ניהול אירועים. בעל תואר ראשון מטעם אוניברסיטת בר אילן.

עבד במועדונים הגדולים של תל אביב. שידר 3 שנים תוכניות רדיו בקול ישראל. בעל ניסיון תקלוט במאות אירועים ומומלץ על ידי מאות בעלי אירועים מרוצים וברוב גני האירועים המובילים בארץ.

צביקה תקליטן / dj מקצועי, ומתוקף היותו ככזה הוא חי, נושם, אוהב מוסיקה ואת עבודתו כתקליטן. צביקה מתייחס לכל אירוע כאילו זה האירוע החשוב ביותר.

במהלך עבודתו, הוא נעזר במבחר מוסיקלי הכולל מאות אלפי שירים ללא שום מגבלת סגנון מוסיקלי. הלקוח מקבל קטלוג מוסיקלי ייחודי אשר מאפשר לו בחירה ספציפית של שירים לאירוע.

העבודה מתבצעת עם הציוד האיכותי ביותר בעולם, ללא דיסקים חסרי אמינות או תוכנות מחשב חסרות יכולת ביצוע.

צביקה מקפיד מאוד על מעברים איכותיים בין שירים וסגנונות ומשתדל ללכת על קו מוסיקלי שיקנה לאירוע אופי ייחודי ואיכותי.

סגנון העבודה המאפיין אותו הוא מקסימום מוסיקה וריקודים ללא דיבורים, תוך השקעת מאמץ למשוך את האירוע ככל האפשר ללא כל הגבלת זמן. 

במקרה של כוח עליון, צביקה מגובה על ידי חמישה תקליטנים. צביקה בירן מבוטח ביטוח צד ג בסך 2.5 מיליון דולר.

אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה שלכם או תקליטן לבר מצווה שלכם או תקליטן לבת מצווה שלכם או תקליטן לברית שלכם, ואתם מחפשים את התקליטן dj , שיקנה לארוע סגנון שונה ואיכותי, צביקה בירן הוא הכתובת.

תוכלו להכנס כבר עכשיו ליתר התכנים באתר, ולמצוא סקיצות להשמעה של הצעות לשירי חופה,  וכן  טיפים מנסיונו העשיר של צביקה לשם עריכת ארוע מוצלח,  תוך ציון חוות דעתו בנוגע למערכות ההגברה בגני הארועים והאולמות בארץ ולגבי האווירה במקומות למסיבת ריקודים מוצלחת.

בהצלחה ומזל טוב

החתונה של טל ואוריה
04.05.17
Uriya Beery
נפגשנו עם צביקה פעם אחת והרגשנו את הקליק. הוא קלט אותנו ואת הטעם שלנו מהרגע הראשון ונתנו לו יד חופשית בבחירת השירים. כבר חודש לא מפסיקים לקבל מחמאות מאורחים על המוסיקה והמסיבה, מבוגרים וצעירים. מומלץ בחום!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ירוק על המים
החתונה של אושרית ועומר
20.08.15
Oshrit Matzliach Barnov
צביקה הוא די.גיי מספר 1 ללא ספק! מומלץ בחום!
צילום: בירן צביקה
החתונה של ענבל ורון
04.07.14
Ron Bentata
אנו ממליצים על צביקה בירן!
צילום: בירן צביקה
החתונה של שני וגיא
03.07.14
Guy Lustikman
צביקה היה מאד קשוב לצרכים ולרצונות שלנו מהפגישה הראשונה. צביקה הביא לידי ביטוי את המקצועיות והניסיון שלו בארוע שלנו והפך אותו לארוע מושלם. אנו מאד ממליצים על צביקה בירן הן מהפן האנושי והן מהפן המקצועי!!!!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
יער עין חמד
צילום: בירן צביקה
החתונה של מאיה ועוזי
02.07.14
Uzi Habaz
ממליצים בחום ! צביקה היה קשוב לאורך כל הדרך, קלט אותנו ואת הסגנון המוסיקלי. ביצע בדיוק את מה שביקשנו. מקצוען ברמה שקשה למצוא בענף. העבודה מולו היתה נעימה, וקיבלנו המון מחמאות לאחר האירוע. היה מושלם - ציון 10 ! מאיה ועוזי.
צילום: בירן צביקה
החתונה של נועה וליאור
24.06.14
Noa Rolnik-Angel
מלך!!!!! ידע בדיוק מה לשים, הרקיד את כל הקהל. היה מושלם!
צילום: אליאור רווה - צלם
החתונה של עמליה ויונה
12.06.14
Amalia Maman
אחחח בירן בירן ... אז כך זה שהוא היה הבחירה הראשונית שלי מעל לכל ספק ישר חפצתי בו , היות וקרץ לי שהוא לא עוד תקליטן חובב מזרחית שאליה אני לא הכי מתחברת...אך עם זאת קצת חששתי כי רוב אורחינו הם מזרחיים , צביקה פשוט עשה את זה בצורה מושלמת הרבה מעל המצופה אם הוא גרם להפועליסטים לרקוד בשירים של מכבי אז המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
טרויה | TROYA
צילום: בירן צביקה
החתונה של ארבל ואוהד
10.06.14
Ohad Tsarfati
הדבר הכי חשוב בחתונה בסופו של דבר הוא איכות המסיבה, שעליה שולט הדיג'יי. מהרגע הראשון שפגשנו אותו ידענו שצביקה יוכל לעמוד במשימה הזאת מעל ומעבר למצופה. צביקה הוא דיג'יי מאוד מנוסה ומאוד מקצועי, מכיר את התחום לעומק, יודע לקרוא את הרצונות של הזוג וגם של הקהל ולהתאים את המוזיקה לאווירה. לאורך כל האירוע המשך
צילום: ברגש – רן שיינברגר צלם