לוגו

מוסיקה פלוס | Musica Plus

1848 ממליצים

מוסיקה פלוס | Musica Plus

משה מאור 3, תל-אביב יפו
077-601-8526
1848 ממליצים

מוסיקה פלוס הינה חברת התוכן הראשונה מסוגה והמובילה בענף האירועים בישראל.

החברה מאגדת תחת בית אחד נבחרת טאלנטים מגוונת ויוצאת דופן, הכוללת דיג'ייז כריזמטיים ומצליחים שלכל אחד מהם סצנה מוסיקלית ייחודית לו, עם צלמות וצלמים מוכשרים בעלי עין נדירה וכשרון תיעודי רגיש ועכשווי.

עקרונותיה מבוססים על שילוב בין יצירתיות, אינדיבידואליזים ודיוק, כאשר כל טאלנט בתחומו משלב מקצועיות ומקצוענות עם טאצ' ויחס אישי, רגישות והמון אהבה.

 

 

 

חפשו ממליצים/ות שדומים/ות לכם או שהתחתנו בסגנון שלכם
סינון המלצות לפי איש צוות:
DJ סולי נואמה
החתונה של עמית ורומן
08.04.19
Amit Carmeli
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
רועי אסייג זרם עם השגעונות שלנו, השירים הלא סטנדרטיים, התאים את המוזיקה לאורחים בצורה מעולה, היה מאוד נוכח בחתונה, הרבה מחמאות מהאורחים על השירים בקבלת פנים.
החתונה של שירן ורן
04.09.19
שירן ורן ממליצים על DJ סולי נואמה
החתונה של אליאן ושחר
01.09.19
Elian Sro
מתחילת הדרך ועד הסוף הכל הייה מושלם ! כל המפגשים עם אנשי המקצוע והמשרד הייה מקצועי ,אישי, אדיב, אכפתי... הדיגי שלנו -סולי נובה-תותח על חלל !הרים לנו את האירוע !בפגישות ידע בדיוק איך לגשת לכל דבר ותמיד מצאה פיתרון יצירתי .הסבלנות שלו והשלווה יצרו לנו אינטראקציה מדהימה!הייה לנו כיף וגם לאורחים המשך
החתונה של אירנה ורעיה
19.06.19
אירנה ורעיה ממליצים על DJ סולי נואמה
החתונה של שקד ועמרי
13.06.19
Shaked Hadad
אוקיי! ההמלצה הכי חמה שלנו היא די ג׳יי סולי נואמה!!! (ומוזיקה פלוס) שמענו את סולי מנגן בעבר ופשוט ישר זיהינו שמדובר במקצוען שחי, מבין ונושם מוזיקה!!! הוא הקפיץ את כל הקהל המגוון שהיה שם וניגן כל סגנון על הצד הטוב ביותר. אנחנו זוג שמבין במוזיקה, והמוזיקה הייתה באמת הדבר העיקרי שרצינו לשים עליו דגש המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
צל החורש
ממליצים נוספים