Dj לחתונה

"מיקס - ג'וני בגים"

39 ממליצים

"מיקס - ג'וני בגים"

מאז שנת 1987 נשברו כ- 12,000 כוסות, הוקראו כ- 5,000 דרשות ו- 1,000 תינוקות חמודים באו בברית אברהם במסגרת האירועים שהפיקה חברת Mix ג'וני בגים.
סכומי כסף עצומים גויסו למען ילדים ולמלחמה בסרטן באירועי ההתרמה הרבים שהפיקה Mix ומי יודע כמה עסקאות נחתמו במסגרת כ- 2000 אירועים עסקיים שערכה.
חברת Mix, מחלוצות תחום הפקת האירועים, הציבה לעצמה חוק ברזל מראשיתה: "אלוהים (והאירוע המושלם) נמצאים בפרטים הקטנים".
לכן, החברה מלווה את בעלי האירוע לאורך כל תקופת התכנון ועד לגמר האירוע,
בהדרכה ובמתן פתרון לכל מענה: מוסיקלי, ויזואלי ועיצובי באירועים בארץ ובחו"ל.
ג'וני בגים, ממייסדי החברה והעומד בראשה, מפיק בחודש יותר אירועים משאדם ממוצע יראה בכל החיים וזה נכון "רק" לגבי 20 השנים האחרונות.
יחד איתו, צוות איכותי ונמרץ שזמין לכל רעיון או שיגעון של הרגע האחרון,
שלא מפסיק להמציא, לחדש ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
המרץ, הניסיון, היחס האישי וגישת "הכול אפשרי" כול אלו מטרתם זהה.
להשאיר אתכם עם שאלה אחת לא פתורה:
מה ללבוש?

החתונה של שיר ויניק
31.10.16
Shir Berebi
עבודה מושלמת הקפיץ את הרחבה. קיבלנו מיליון תגובות טובות אנשים נהנו בלי סוף
החתונה של חן ודורון
29.09.16
Chen Shamay Tromer
רועי הדיג'י מספר אחד!!! הגענו אליו דרך מיקס, וכבר מהפגישה הראשונה היה חיבור מדהים, הוא היה מקצועי, וקשוב. גם בפגישה השנייה של בחירת השירים העיקריים הא עזר לנו המון, שכן הגענו בלי רעיונות. ביום האירוע הוא הגיע מוקדם וארגן את כל הציוד, ודאג לכך שהרחבה תהיה מלאה מההתחלה של האירוע ועד סופו, אנשים לא המשך
נותני שירות נוספים
צילום סטילס
HeladO Photography
החתונה של יעל ואורן
19.05.16
Yael Efrat
לעפרי הגענו דרך האולם בו התחתנו. בחור נעים ברמות, זמין בטירוף ופשוט אחלה גבר. משיחת הטלפון הראשונה, דרך הפגישה ועד לאירוע עצמו, הכל תקתק וזרם והיה נעים ומוצלח לאורך כל הדרך. הוא מאוד בעניין של לרצות את הזוג ולשים מה שבא להם בטוב, באירוע עצמו חברות שלי לא הלכו לשירותים לפיפי כדי לא להפסיד שיר! קרא המשך
החתונה של מעין ויובל
13.05.16
Maayan Shapira
דיג'יי עפרי שפיגל תקלט בחתונה שלנו ואין לנו מילים להודות לו על העבודה המושלמת שהוא עשה.באנו אליו עם הרבה דרישות וקובץ מסודר עם שירים שאנחנו רוצים שהוא ישמיע בקבלת פנים ובריקודים...והוא היה פשוט תותח, הוא התאים את עצמו לרצונות שלנו ולא ניסה לכפות עלינו את הסגנון המועדף עליו. זאת הייתה חתונה קטנה של המשך
החתונה של ספיר ונתי
02.09.15
Nati Levi
מהרגע הראשון שתכננו חתונה היה לנו ברור שנבחר באבי שמי, מספר 1 מרדיוס 100fm. ובאמת אבי שמי היה הדיג'יי בחתונה שלנו, אין עליו! אבי העיף את הרחבה! הרחבה הייתה מלאה מהרגע הראשון ועד האחרון! מעל ומעבר למה שציפינו. אף אחד לא רצה להפסיק לרקוד, מכל הגילאים. היה מטורף! כל האורחים שלנו עמדו בתור להגיד לנו המשך
צילום: דימה וזינוביץ' צילום | Dima Vazinovich Photography
החתונה של מיכל
18.06.15
Michal Cohen
עופרי שפיגל האלוף! שלט במקצועיות בקהל ודאג לעשות לנו ערב מדהים ושמח במיוחד! לא פשוט לעשות אירוע קטן כל כך גדול.. תודה רבה לך!
החתונה של שלומית ואביחי
08.06.15
Avichai Mizrachi
DJ AVI SHAMI הד'ג'י מספר אחת לשמחות הרים לנו את האירוע בכמה דרגות עשה לנו פשוט מסיבה, מועדון בשילוב עם הסאונד המדהים של חצר נצר הייתה לנו חתונה מושלמת!
החתונה של טל ומשה
17.09.14
Tal Naftali
אבי שמי ממיקס עשה לנו את הערב למושלם ביותר... הרחבה הייתה מפוצצת, היו לו אנרגיות שלא ראיתי הרבה זמן הוא מדבר עם הקהל... תענוג שאי אפשר לתאר. ממליצים בחום!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
חצר המלכה