Dj לחתונה

איתי שדה DJ

116 ממליצים

איתי שדה DJ

קשה למצוא מילים שיתארו את התחושה הזאת. הרגשתי את זה בעוצמה רבה בגיל 17 – בחתונה של אחותי, כשפתאום הבנתי שהאורחים מסרבים ללכת הביתה. רק רוצים לרקוד. ומי שהרקיד אותם היה אני. כבר אז ידעתי מה הדבר הנכון בשבילי לעשות, מה הדרך שלי לתת לאחרים: במשך 4 שנים עבדתי בצמוד לתקליטן אחר, למדתי ולמדתי. ידעתי שהמוסיקה היא חלק בלתי נפרד ממני ושתמיד תישאר כזאת.

התפיסה שלי היא שידע במוזיקה אינו מספיק בעמדת התקליטן. למרות כל השנים שצברתי בתחום, הלמידה הבלתי פוסקת של המוסיקה העכשווית במועדונים וחיפוש מוזיקה חדשה ב- MTV, זה פשוט לא היה מספיק טוב אם לא הייתי מציע מסירות עד הסוף, ציוד ברמה הגבוהה ביותר והקשבה אמיתית לרצונותיהם של בני הזוג. לא הייתי מצליח להעניק ליותר מ- 1500 הזוגות שחיתנתי חוויה מדהימה ביום המאושר שלהם אלמלא הייתי דבק בעקרונות האלה. אין סיכוי שאכפה את טעמי המוסיקלי על הנוכחים באירוע – זהו אירוע שכולו שלכם! המטרה היחידה שלי היא הכיף שלכם ושל האורחים שהזמנתם.

חשוב לי שתשמיעו את הקול שלכם - העריכה המוסיקלית היא בשיתוף פעולה של כולנו. אתם תכוונו את הקו המוסיקלי, ואני אתן יד מנחה, המלצות ועזרה כדי להפוך את הזמן הזה ברגע האמת למושלם. אני קשוב לכם בזמן הפגישה, לקלוט אתכם, מה אתם אוהבים ומה ישמח אתכם. אני קשוב לכם גם בשאר הזמן, בכל שאלה, בקשה מיוחדת או התייעצות. ובזמן האירוע לא מאבד ריכוז, שומר טוב טוב על הקהל – שירקוד וירקוד עד שיכאבו הרגליים, עד שהרחבה תבער... אני רוצה שנחגוג ביחד את הערב הכי מופלא, מיוחד ומתפוצץ מאנרגיה. אני חי את זה ונושם את זה - המסיבה היא פשוט שיא שלא נגמר! לו רק יכולתי להתפצל לשני איתי, האחד מנצח על העמדה והשני רוקד עד טירוף איתכם ברחבה. אני כל כך בתוך זה, פשוט לא רוצה שהערב ייגמר...

נכון, האירוע כל-כולו שלכם. אך אגלה לכם סוד קטן – כשאני צופה בכם מלמעלה, רוקדים עד שהמציאות הולכת לאיבוד, חיוכים מרוחים מאוזן לאוזן, מוצפים בצלילים ובאושר – אני מרגיש שהמעגל נסגר בכל פעם מחדש. הגוף שלי והלב שלי רוקדים איתכם, ואני מאושר לעסוק במה שאני באמת אוהב – לעשות אנשים שמחים. 

החתונה של ניצן אלקבץ
19.09.19
Nitzan Elkabetz
המלצה מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
אדם שהוא מקצוען ומעל הכל - עם לב ענקי! הרים את הרחבה באוויר...אם לא הייתי קורסת ב-02:30 - כנראה שהיינו נשארים לישון באולם עם כל החברים :) היה קשוב לכל בקשה, התאים את עצמו לקהל שלנו, היה יצירתי והוציא אותנו הכי מסופקים שיש.
צילום: HeladO Photography
החתונה של הילה ורן
06.11.18
Hila Saidler
די ג'יי מצוין ואנרגטי, היה לנו ממש כיף, הרים את האירוע וידע לקרוא את הקהל ולבחור את השירים הנכונים. היה קשוב לכל הבקשות שלנו ושילב שירים שבחרנו ואהבנו. הרחבה היתה מלאה עד הלילה וקבלנו מלא תגובות טובות, ממליצים בחום!!
החתונה של טל ויניב
21.08.18
Tal Zaig
די ג'יי מדהים שהרים את האירוע וידע לבחור את השירים הנכונים. חוץ מזה הוא גם בנאדם מדהים והתחברנו אליו מהרגע הראשון.
החתונה של רינת ושחר
03.06.18
Rinat Kararo
ואו! מהיום שהגענו לאיתי לפגישה הראשונה היה ברור לנו שהוא האחד שלנו! וייב מטורף, הקשבה והמלצות גם שלא נוגעות למוזיקה באירוע. איתי היה קשוב אלינו בכל שלב ההכנות והיה שם עבורנו כל דקה! כשהגיע האירוע הוא פשוט הפציץ! האורחים שלנו לא ישבו דקה ודאג להקפיץ את כולם מהרגע שנכנסנו לאולם ועד הרגע שאחרון המשך
החתונה של מיטל וזיו
08.08.17
Meital Zaitzik
אחלה דיגי הרים תרחבה מבסוטים מאוד!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
אלגריה | Alegria
החתונה של פורת ורון
20.07.17
Porat Raz
איתי האלוף! היה כל כך כיף, המוזיקה היתה מעולה והיה שמח מאוד וזה מה שרצינו. הוא היה קשוב לבקשות שלנו וכמובן לאורחים והמסיבה נמשכה ונמשכה בעיקר בזכותו! מקצועי מאוד והמחיר הוגן ושווה כל שקל!
החתונה של מעיין וסטס
19.06.17
Stas Stas
אין מילים! אבל בכל זאת חייב לכתוב משהו :) איתי תיקלט בחתונת אחותה של כלתי, מעיין. מעיין אמרה, כבר חודשים לפני שהתחלנו לתכנן את החתונה, כי איתי הוא האופציה היחידה ואין אופציה ב'! מבחינתי, הדי-ג'י הוא הלב של האירוע. איתי עמד בכל הציפיות שלנו ומעבר לכך, החל מהפגישה הראשונה שלנו אתו ועד לדקות האחרונות המשך
החתונה של רותם גלעד
16.05.17
Rotem Gilad
איתי קיבל אותנו באווירה משפחתית וחמה, ישב איתנו במשך שלוש שעות ופשוט נתן לנו להרגיש מה תפקידו באירוע ואת הידע המקצועי שלו. באירוע איתי ידע לקרוא נכון את הקהל, המוזוקיה הייתה מעולה!!! לאורך כל הזמן, מרגע שסגרנו איתו ועד אחרי האירוע איתי היה זמין אלינו, נתן המלצות כלליות לאירוע החתונה ולספקים והכי המשך