עיצוב שיער

עוז שקרוב - עיצוב שיער ואיפור מקצועי

12 ממליצים

עוז שקרוב - עיצוב שיער ואיפור מקצועי

החתונה של אנה ולאון
14.11.18
Leon Halif
שירות אדיב ,מקצועי עם יחס אישי מעל ומעבר, דאגה לכל פרט קטן ביום כל כך חשוב והתסרוקת עם האיפור פשוט ברמה אחרת. ממליצה בחום רב!!!
צילום: עוז שקרוב - עיצוב שיער ואיפור מקצועי
החתונה של נופר ואיתמר
14.05.18
Nufar Kadria
היינו כלה ו-6(!) מלוות במקום התארגנו עוד 4 כלות והדבר לא הורגש בכלל! לכל קבוצה היה חדר פרטי משלה, הצוות עבד בלי הפסקה והיינו מוכנות בול בזמן היחס נעים מאוד, אווירה קלילה ומרגיעה והצוות כולו מאוד מקצועי
החתונה של משה ורונית
13.09.17
Ronit Machluf
הדבר הכי טוב שיכלתי לעשות זה לסגור שיער תסרוקת אצל עוז שקרוב!! הגיע ואלינו עד למלון ששהינו בנתניה הילה מעוז שקרוב המדהימה שעשתה לי ולמלוות שלי תסרוקות! הגיעו עוד 2 בנות מדהימות שסייעו בהתארגנות של הבנות ועשו אווירה כל כך טובה ונעימה!! אין שלמות מזה, באמת שלא תיארתי לעצמי תסרוקת מושלמת כמו שהילה המשך
החתונה של רוני ואלעד
16.06.17
Roni Chen
עוז האלוף ... עשה לי תסרוקת מדהימה שגרפה אינסוף מחמאות והחזיקה לי עד סוף האירוע. מעבר לכך, בן אדם מקסים עם המון המון סבלנות. ממליצה בחום
צילום: 35MM
החתונה של קרן ואמיר
27.06.16
Keren Paster
עוז מקצוען אמיתי ואמן שיער! הגיע ביום האירוע לבית המלון בתא עם המלווה שלו ועיצב לי תסרוקת מאוד יפה שמאוד הלמה אותי והתאימה לי! בדיוק כמו שרציתי שיהיה! כמובו שהיה ניסיון לפני כן..באותו היום עיצב לאמי ואחותי את השיער גם כן! ממליצה בחום על עוז!
החתונה של אלונה וערן
20.03.16
Alona Pakhter
הילה שעשתה לי את השיער, הבינה ישר מה אני רוצה, ואיך לעבוד עם התלתלים שלי. הבוקר של החתונה התחיל בבילוי של כמה שעות בעיצוב השיער והאיפור עם עוז והילה שהיו מקסימים, זורמים ופשוט עזרו לי להתחיל את היום הזה ברגל ימין. תודה רבה :)
החתונה של אלונה וערן
20.03.16
Alona Pakhter
בתור אחת שלא אוהבת להתאפר בכלל, ביקשתי מעוז איפור במראה טבעי - וקיבלתי בדיוק את מה שרציתי. היה מדהים! הבוקר של החתונה התחיל בבילוי של כמה שעות בעיצוב השיער והאיפור עם עוז והילה שהיו מקסימים, זורמים ופשוט עזרו לי להתחיל את היום הזה ברגל ימין. תודה רבה :)
החתונה של אבישג והראל
04.02.16
Avishag Malichi
צוות מקצועי, מקסים ומעולה. דואגים לכלה ולמלווה במשך היום בכל דבר הכי קטן שצריך. אהבתי שיש חדר בנפרד לכלה ולמלווה ככה שיש שקט. מומלץ!