עיצוב שיער

אהוד אלבז - שיער ואיפור

20 ממליצים

אהוד אלבז - שיער ואיפור

החתונה של עדי ועומר
25.11.14
Adi Shachar
אהוד ואשתו ליטל היו מקסימים וסבלניים!! הם זרמו עם הבקשות שלנו והיו חברה נעימה וכיפית ליום החתונה. האיפור והשיער גם שלי וגדם של המלווה שלי יצאו מ-ה-מ-מ-י-ם!!! היינו מרוצות מאוד מהתוצאות וקיבלנו מחמאות כל הערב!!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
Kala - אולמי קאלה
החתונה של מיכל
27.10.14
מיכל סמו
זוג מקסים ומקצועי עובדים בתיאום ובסבלנות רבה והתוצאות מרשימות! תענוג אמיתי.
החתונה של גלית רוזן
20.06.14
Galit Rosen
אם יש משהו שאת לא רוצה שיסיח את דעתך ביום החתונה זה כמובן המראה שלך ובייחוד השיער, שרצוי שיישאר במקומו ויראה מעולה לאורך כל האירוע. זו רק אחת מהסיבות שבחרתי באהוד אלבז. העובדה שהוא מרצה לתסרוקות כלה ברחבי הארץ, רק מדגישה את מומחיותו ומבטיחה לי שקט ביום הלחוץ הזה. אמנם אני רק אחרי תסרוקת הניסיון, המשך
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
אגדת דשא
צילום: דניאל ישר | DY Wedding Photography
החתונה של מיכל ועודד
07.04.14
Michal Jashinski
אהוד עיצב לי את השיער. לפני החתונה נפגשנו להחליט על כיוון וביום הנסיון הוא כבר ידע בדיוק לאן לכוון. לאחר מספר תסרוקות החלטנו על התסרוקת. הוא זרם איתי עם כל השגעונות והציע אפילו לאן אפשר לשפר. ביום החתונה הוא עבד מהר ומקצועי ואפילו סידר דברים שברגע האחרון לא הייתי סגורה עליהם.
החתונה של ויקה פרס
20.03.14
Vika Press
אהוד ואישתו ליטל נתנו שירות מעולה. הגיעו בזמן עם כל הציוד הנדרש ועיצבו את השיער ואיפרו כך שלא היה צורך בכלל להגיע לתיקונים. עבודה איכותית ומחיר מאוד סביר.
צילום: אלוניס צילום
החתונה של תמר וארז
05.12.13
Erez Meirson
סובלני מאד , אחלה בן אדם נהננו מאד מהשירות ומהמקצועיות.
החתונה של הדס יערי
02.06.13
Hadass Yaari
קיבלתי את השם של אהוד ממספר חברות אותן סירק בחתונתן וכבר על הפגישה הראשונה החלטתי שאיתו אני אעבוד. הוא היה הראשון והאחרון אליו הלכתי. כל ההצעות של אהוד לתסרוקות היו יפות ומקוריות וראו שהוא התאים את התסרוקת למבנה הפנים, לשמלה, לרצונות ולאופי שלי. ליטל אף היא היתה מקצועית מאוד ועדינה והשתמשה במוצרים המשך
החתונה של שלומית ומורי
23.05.13
Shlomit Rubinstein
שירות מאוד מקצועי. במפגש הראשוני אהוד היה מאוד חברותי והציג בפניי כמה אפשרויות מהן יכלתי לבחור. וכן גם בניסיון וגם ביום החתונה נהנתי מאוד מהיחס ומהתוצאה! גם ליטל הייתה חברותית ומקצועית והייתי מרוצה מאוד מהאיפור.
נותני שירות נוספים
צילום סטילס
מורן מעיין צלם
צילום: מורן מעיין צלם