צילום סטילס

ליאור שי - צלם

32 ממליצים

ליאור שי - צלם

ליאור שי - צלם

מאז שנת 2003 מתמחה ליאור שי ב- צילום אירועים ו- צילום חתונות לרבות אירועים פרטיים, אירועים עסקיים,  בר מצווה, בת מצווה, צילום ילדים,  צילום ברית, צילום בריתה, צילום חתונה.

כל אירוע מצולם ומתועד באופן המיוחד לו. הזוגות והאורחים, ההורים האחים והחברים וכמוהם ההתרחשויות והתנאים הספציפיים בכל מקום משתנים בין רגע ולכן צילום האירוע בצורה רגישה חשוב מאין כמוהו.

ליאור משתמש בניסיון הרב שלו, על מנת להעביר רגש ברגעים המדהימים שלכם באירוע. בצילום חתונה ישנו דגש רב על צילום הפרטים הקטנים, המבטים, האווירה, הצבעים והרגשות. מטרתי העיקרית בצילום אירועים ו צילום חתונות היא לתעד את החוויה המדהימה של האירוע ולשמר לכם אותו לעד בצורה האיכותית ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות העכשויות ביותר שקיימות היום בשוק.

אשמח לפגוש אתכם לכוס קפה,

ליאור שי 

החתונה של מזל ופבלו
01.02.18
Mazal Hermony
צלם אליפות זורם עם הזוג תמונות מהממות
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
ערוגות בושם
החתונה של עדי ויניב
16.02.17
Adi Galis
ליאור שי הצלם ושגיב לייקין צלם הוידאו פשוט היו שם בשבילנו לאורך כל היום ועשו עבודה מדהימה... לשניהם יש אנרגיות מטורפות וזה ברור לכולם שהם אוהבים אתמה שהם עושים ובהתאם גם התוצאה... כל האורחים שאלו על הצלמים המדהימים והיו בטוחים שהם חלק מהחברים/משפחה... ממליצה בחוםםםםםםם❤❤❤
החתונה של דורית
30.09.16
Dorit Lamdan
מעבר לכישרון של ליאור בתפיסת הרגע ורעיונות מקוריים לצילומים האוירה נעימה , מצחיקה,ליאור פשוט רגיעון לאומי לכל מי שלחוץ מומלץ בחום
צילום: ליאור שי - צלם
החתונה של יוליה וגיא
26.09.16
Julia Shakh
אימאאאאא!!!! צלם מדהים מדהים מדהים ממליצה בחום, חום מטורף. אם אתם מחפשים צלם ומתלבטים, אל תתלבטו וקחו את ליאור. איזה אנרגיות מהשנייה שנכנס לבית שבו התארגנתי ועד לרגע שהאירוע הסתיים. אל תתלבטו, ממליצה בחום לוהט!!!
החתונה של מתי ורפי
07.09.16
Rafy Cohen
אין עליו!! צלם מספר ! עשה לנו את היום פשוט כיף וצילומים מדהימים!
בר המצווה של ירין ונוי
09.03.16
Amit Levy
נתחיל מזה שהאירוע המדובר הוא אמנם בר מצווה, אך זה לחלוטין לא משנה את העובדה, שהצלם האדיר הזה, האיש הסופר מדהים הזה, יצלם לנו ללא ספק, את כלל האירועים במשפחה המורחבת שלנו, מהיום ועד בכלל. בשביל ליאור שי, כדאי להזיז תאריכי אירועים (ולו בשביל שזה יסתדר עם היומן שלו). ליאור היקר, אין כמוך בעולם. בוודאי המשך
החתונה של ליאור ורענן
24.02.16
Lior Aharoni
ליאורי קודם כל בא להנות ולעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר! למרות שלפעמים עשיתי לו קצת חיים קשים הוא לא ויתר וניסה כל הזמן למצוא את הדרך שנהיה מרוצים :)
החתונה של מורן ואילן
03.12.15
Ilan Wolfson
בתור בנאדם ששונא להצטלם הוא בהחלט הצליח לשבור את הקרח. תפס את כולם במצלמה, עבר את כלה אורחים ודאג לנו ( החתן והכלה) אפילו למנוחה. בקיצור מרגע זה כל אירוע משפחתי שצריך צלם הוא איתנו .
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
אודאון | odeon