צילום סטילס

וניל צלמים

361 ממליצים

וניל צלמים

במידה רבה, אירועים משמחים מחלקים החיים ל"לפני" ול"אחרי", משום שהם מציינים מעברים בין תקופות, או שינויים. אבל כדי שנזכור את ה"אחרי" ונמשיך לחגוג את השמחה גם שנים רבות לאחר שהאירוע נגמר, חשוב לתעד אותו בצורה מיטבית. בוניל – צילום בטעם, מהווה הבנה זו תשתית לאג'נדה מקצועית, המבוססת על צוות דינמי, רענן ומנוסה, המוכר ומומלץ בכל רחבי הארץ. למעשה, חברת וניל צילום בטעם היא אחת המובילות בישראל בתחום צילומי האירועים בישראל.

 

קליק עם האורחים

צילום מקצועי הוא שילוב של כישרון וטכניקה, אך הוא בעיקר קשב פנימי עמוק לסביבה ולאינטראקציות האנושיות שהיא מייצרת. בחברת וניל צילום בטעם יודעים, שביסודו של כל אירוע, הגורם האנושי הוא המרכיב המשמעותי ביותר. על כן, יחסי האנוש הם הבסיס, והם באים לידי ביטוי לכל אורך הדרך, החל משלבי המפגש הראשוני עם הלקוח, דרך גיבוש התכניות לקראת האירוע, וכלה ביום האירוע עצמו. 
הצוות של חברת וניל צילום בטעם, מורכב מצלמים בעלי וותק ושם בתחום צילום אירועים. הצלמים מגיעים אל השמחה מתוך השתתפות ומעורבות מוחלטת באווירת ההתרגשות, וסוחפים את האורחים לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. ניסיונו הרב של הצוות, לצד הגישה השמה דגש על הפן האנושי, מקנים לכל אירוע טעם טוב.
 

ארומה של מקצועיות

תפקידו של צוות הצלמים המקצועי הוא לזהות רגעים הראויים לתיעוד, ללכוד את הזווית הייחודית להם ולמצות מהם את היופי הקיים בהם ממילא. 
ההתמחות בצילום של חתונות הושגה לאחר שנות ניסיון רבות, במהלכן גיבש הצוות גמישות רבה, כך שסגנון הצילום יתאים לאופיים של בעלי האירוע, כמו גם רגישות גדולה למעמד המרגש, על כל המשתמע ממנו. השילוב בין גמישות ורגישות הוליד צוות היודע באופן אינסטינקטיבי כמעט, אל מי לכוון את הפוקוס ומתי, וכן לקלוט את התהוותם של רגעים מיוחדים עוד טרם התרחשו. בוניל צילום בטעם מבינים, כי כל חתונה היא אירוע חד פעמי, ועל סמך הבנה זו מקדישים ללקוח את השירות והמוצרים האיכותיים ביותר.

סינון המלצות לפי איש צוות:
כולם
החתונה של תמר וזיו
26.08.19
Ziv Rabi
אין מילים...צלמים קלילים שנתנו לנו תחושה נוחה בצילומים...אסי שותפיו היו מצחיקים בטירוף עד שלרגע לא שמנו לב שמצלמים אותנו...וניל צילומים בטעם של עוד ועוד...תודה רבה לכם
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
Kala - אולמי קאלה
החתונה של יעל ויעקב
08.06.18
Yael Kazimierski
אסי פטוקה וצוות וניל המדהימים, גם פה היה חיבור מהפגישה הראשונה.. אסי והצוות ליוו אותנו באווירה טובה ובצחוקים הפכו את הבוקר לקליל וזורם היו ממוקדים ולא פיספסו אף רגע מיוחד מיום החתונה. היה מדהים לראות רגעים שאפילו אנחנו לא שמנו לב אליהם בחתונה. צוות מקצועי היינו בוחרים שוב ושוב.
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
Kala - אולמי קאלה
החתונה של אורטל ואנדריי
31.10.17
Andrey Dvizov
תודה רבה לצוות המדהים אוהד ואלי שעשו את האירוע למדהים ולכל כך מיוחד עבורנו!! תודה על הליווי, ההקשבה, הסבלנות שלא פוסקת ועל צילומים מדהימים באווירה מהממת כמובן!!
החתונה של אולגה ואבי
19.10.17
Avi Koifman
לאסי ולכל צוות וניל צילום בטעם רצינו להגיד לכם המון תודה על המקצועיות והשירות האדיב האישי החם והמסור של כל אחד מכם עשיתם לנו את היום המאושר בחיינו על הצד הכי טוב שיש וודאי שנמליץ עליכם לכל מי שאפשר . אוהבים אולגה ואבי קויפמן 19/10/17
החתונה של מור וגיל
18.10.17
Mor Moyal
מדהימים! צילום איכותי ברמה גבוהה מאוד
החתונה של מור ונאור
17.10.17
מור ונאור
הייתם סבלניים,זורמים,מצחיקים..עשיתם את האווירה יותר כייפית בכל היום הלחוץ הזה..ובעיקר מקצועיים ותמונות מדהימות ויחס אישי שאין דברים כאלה.
החתונה של תום
03.10.17
Tom Shair
הכי טובים שיכלנו לבקש!!! אוהד ואלי, היפה והמוכשר, גם צלמי סטילס וגם וידיאו מוכשרים בטירוף, זורמים, ומרגיעים! אנחנו דיי פחדנו מקטע הצילומים כי אנחנו שני ביישנים ולא רצינו שיגיע איזה מישהו ויתחיל להנדס אותנו לתמונות רובוטיות. הצוות המושלם הרגיע, זרם, נתן לנו תחושה נוחה ונעימה מהפגישה הראשונה בסטודיו. המשך
החתונה של סמדר ואדיר
01.10.17
Smadar Shafir
עברנו יחד יום מושלם והרבה בזכות וניל צלמים! מקצועיים והכי כיפים שיש!
נותני שירות נוספים
מקום לאירוע
אגדת דשא