מקום לאירוע

ווד ריביוז בע"מ

71 ממליצים

ווד ריביוז בע"מ

בשנת 2002 הקימו מיכל קורן וחנוך פרבר את חגיגה בכפר, מקום לאירועים מיוחדים - מפגש לאנשים שרוצים לשמוח, אוהבים אוכל, אוהבים אנשים, וחוגגים את החיים.

חנוך פרבר היה מן הדמויות המשפיעות ביותר שצמחו בעולם האוכל הישראלי - שף, עיתונאי, מחבר מדריך מפה לטיולי אוכל וספרי בישול שהיו לרבי מכר. הוא היה בעל ידע עצום בכל הנוגע לאוכל ולהקשרים התרבותיים שלו וחגיגה בכפר היוותה מיצוי של האהבה והכישרון שלו.

בספטמבר 2005 חנוך פרבר הלך לעולמו, כשהוא מותיר אחריו מקום מלא בשמחת חיים וחדוות עשייה כמו גם צוות גדול ומיומן שהולך בדרכו.

מיכל קורן היא השפית של חגיגה בכפר ואחראית על האוכל הנפלא שלנו. מיכל הקימה וניהלה את כד קפה בכפר הס במשך יותר מעשור באהבה, בכישרון ובקפידה, וצברה מוניטין רב וחוג לקוחות אוהב ומעריץ. באותה רוח היא ממשיכה בחגיגה בכפר.

רונית פרבר, שהייתה בת זוגו של חנוך, שותפה לניהול המקום ואחראית על הקשר עם הלקוחות, על יחסי הציבור, על עיצוב המקום ומראה האירועים. יחד אתכם, היא תבנה את מהלך האירוע, תייעץ לכם בנושא בחירת התפריט, ותלווה אתכם עד לאירוע ולאורכו.

החתונה של מיכלג וגלעד
07.11.14
Michal Voronel
חוויה מדהימה! בתחילת הדרך חיפשנו מקום בו נוכל להפיק בעצמנו חתונה, שתהיה כאילו בחצר האחורית של ההורים, שנוכל להחליט על הכל אנחנו ושלא תהיה בעיה לערוך את החתונה ביום שישי בצהריים ולגלוש אל הערב. אחרי שחיפשנו ודיברנו עם מפיקים, גילינו שהעלויות הן הרבה יותר גבוהות ולכן חגיגה בכפר הייתה האופציה המשך
נותני שירות נוספים
שמלות כלה
לי קודו Lee Kodo
צילום: ווד ריביוז בע"מ
החתונה של ענת וגיל
23.10.14
Liel Hay Hagage
היה מעולה
צילום: צחי שמש
החתונה של מאיה וסלבה
13.10.14
Maya Bar-On
היה תענוג, ובהרגשה שלנו שווה כל שקל. בשניה שדרכתי במקום שם הייתי בהיי לגמרי כי "איזה כיף שאנחנו מתחתנים פה". המקום נראה מקסים, הכל תקתק בצורה מושלמת. מהדברים הגדולים ועד הפרטים הכי קטנים כמו לדאוג שלא יצטברו צלחות משומשות ליד האזור שבו האוכל מוגש גם כשכבר היה חצות. וכמובן - האוכל! לא להאמין שיש המשך
נותני שירות נוספים
שמלות כלה
תמרה | TAMARA
החתונה של שלי ויואב
10.10.14
Shelly Peled
תגובות האורחים לאחר האירוע מסכמות בצורה הטובה ביותר את חוויתנו: ״מקום עם אווירה קסומה, אוכל מדהים שעוד לא זכינו לטעום כמותו בשום מקום אחר ועיצוב כפרי ומקסים״. בדיוק כך דמיינו את חתונתו וחגיגה בכפר הגשימו זאת!
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
SHABLUL COLLECTIVE
החתונה של מיכל ודניאל
01.10.14
Michal Goren
ממליצים בחום על חגיגה בכפר, בגלל היופי של המקום, האוכל המעולה, העיצוב האלגנטי, ובעיקר בעיקר בגלל האנשים - יקי, רונית, אלון, עידו וכל צוות העובדים - כולם נחמדים, מקצועיים ונתנו לנו תחושה שיש על מי לסמוך. תודה רבה!
צילום: מור אלנקוה צילום
החתונה של מאיה ודור
23.09.14
Roy Gazit
התרגשתי והיה לי מאוד נעים!
החתונה של מיה ובן
19.09.14
Maya Zeiri
מהרגע הראשון ידענו שבחגיגה בכפר אנחנו רוצים להתחתן וככל שעבר הזמן ונכנסו עמוק יותר לתוך התהליך הבנו שצדקנו.. החל בטעימות עם האוכל המיוחד והמשובח וכלה בעזרה של רונית בהרכבת התפריט. סמסים ליקי כל יומיים שנענו תמיד בכייף ועם רצון לעזור. מיכל שרגע לפני הרימה טלפון לוודא דברים קטנים ובאירוע עצמו אלון המשך
צילום: שרון כהנא - צילום אירועים ואומנות
החתונה של נטע ודור
18.09.14
Neta Kaplansky Toledano
אין מילים שיוכלו להביע את שביעות הרצון מההחלטה לבחור בחגיגה בכפר כמקום לערוך בו את החתונה שלנו. חיפשנו מקום שאינו מתפשר על רמת האוכל, מקום קטן שירגיש לנו כמו הבית, אופציה למסיבה אל תוך הלילה אך מצד שני נוחות ושקט למבוגרים ועוד המון... אך את כל זאת ועוד מצאנו בחגיגה בכפר! יקי כבש אותנו מהרגע הראשון המשך
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
מקסימום מוסיקה