מקום לאירוע

שונית

50 ממליצים

הכנס עד 350 מילים

החתונה של שני שטיין ואדם ילנסקי
09.06.16
Shani Stein
למרות כל השינויים של הרגעים האחרונים לא יכולנו לבקש אירוע יותר מושלם משחווינו. המקום הכי מיוחד שאפשר לבקש. תודה על הגמישות והסבלנות לאורך הדרך.
החתונה של ליאת ואיתמר
16.10.15
Itamar Abramski
גן האירועים היפה ביותר במדינה ללא ספק! מעבר ליופי שמשאיר אנשים עם פה פעור קיבלנו יחס מאוד אישי ושירות יוצא דופן, עזרה עם כל דבר ופיפס קטן! השארתם לנו זיכרונות לכל החיים! צוות שונית תכנן בנה וייסד לנו את החתונה...פשוט אין מילים לתאר את ההרגשה! תודה לשונית והצוות המדהים שעשו לנו אירוע יחיד במינו!
נותני שירות נוספים
Dj לחתונה
DJ איתן כרמי
החתונה של ירדן ורן
09.10.15
Yarden Lavi
שונית - המקום הכי יפה בארץ!! חתונת החלומות.. לא מדובר רק בחוף, אלא בפיסת טבע מדהימה שמכניסה את האורחים לאוירה נינוחה וחיובית. הצוות זורם וביום האירוע הכל תוקתק לכדי אירוע מושלם. צריך להיות מוכנים לכל תרחיש מזג - אויר, לא לבעלי לב חלש :)
נותני שירות נוספים
שמלות כלה
אניה פליט | anya fleet
החתונה של ירדן ורותם
25.09.15
Rotem Steinmetz
אין אורח אחד שנכנס לאירוע ולא שאל אותנו איך הגענו לפיסת גן העדן הזו?!?!? אין ספק ששונית הוא אחד המקומות היפים ביותר שיש בארץ. היופי עוצר נשימה- המים, הסלעים, הדשא הירוק, האוויר והאווירה הטובה. אנחנו מהמרכז, מרבית האורחים שלנו מהמרכז ולמרות המרחק היחסי כשהגיעו למקום כולם ציינו שהיה שווה :) . התחתנו המשך
החתונה של אלינור וקוסטה
21.09.15
Elinor Kriegsman
מקום מהמם - כל אורח אמר שלדעתו זה המקום הכי יפה בארץ. השירות היה מקצועי ואדיב, מנהלי האירוע נתנו יחס אישי וחם - היה מושלם !!!!
החתונה של אלינור וקוסטה
21.09.15
Kosta Figlin
מקום מדהים ומיוחד במינו. הצוות היה סלבני מקצועי ותומך לארוך כל הדרך. ממליצים בחום, קוסטה ואלינור.
החתונה של נעמי ושראל
07.09.15
היה לנו אירוע מעולה בזכות הצוות הנפלא של שונית!! עם זאת.. חבל שלא סייעו לנו למצוא את הצמיד שנפל לאשתי ברחבת הריקודים.... הכל היה מעל ומעבר - במיוחד היכולת לתת לנו להשאר על החוף עם חברים עד הבוקר שלאחרי האירוע!
החתונה של אילנה ויניב
04.09.15
Ilana Bergsagel
מהרגע הראשון עם עידן עד הרגע האחרון עם דר הייתה לנו חוויה מדהימה עם שונית. בקושי היינו צריכים להרים אצבע--הכל זרם מסביבינו. אני מדברת עם חברות שהתחתנו בזמן האחרון ורובן לא באמת נהנו בזמן לפני החתונה ואפילו ביום אצמו בגלל כל הסידורים. שונית עשו הכל בשבילנו. אורחים עדיין מתקשרים כדי להגיד ששונית המשך