מקום לאירוע

לימון אירועים

327 ממליצים

לימון אירועים

בלב קיבוץ עינת, במתחם רחב ידיים נמצא אולם האירועים לימון. המקום הוקם על ידי משפחה שאוהבת לארח, ולקחה את האהבה הזו אל השלב הבא. המקום מציע אווירה כפרית וייחודית, מלאה בצמחיה ירוקה, אוירה ביתית וסגנון אינטימי ונעים.  

סינון המלצות לפי איש צוות:
כולם
החתונה של רחלי עמיאל
10.10.19
אין חוות דעת
החתונה של יראת ורז
26.08.19
Yirat Odesser Levi
האוכל, הבופה, המראה של החופה, הבמה, הרחבה, ההפקה הכל היה מדהים. לשיפור שני דברים עיקריים- 1. חובה שיהיה תיאום בים שתי החופות, ושלא יקרה מצב שהם יהיו ביחד. כמו שקרה לנו. 2. הדרך ליציאה מהחדר ייחוד חייבת להיות מסודרת ולא לעבור דרך מטבח ודרך יציאה מלוכלכת.
החתונה של הילה ובנימין
25.08.19
Benny Rozner
היה אוכל מצוין שירות אדיב האורחים מאוד נהנו
החתונה של שרית ובני
19.08.19
האמת... שהגענו בגלל שזכרתי את האוכל הטוב שלכם.. אבל ככל שהתקדמנו לתאריך החתונה.. הבנו שאתם המקום המושלם עבורנו. הצוות. ההקשבה. העזרה. הרצון לתת.
החתונה של גבריאלה וסטנלי
18.08.19
Gabby Haar
ממליצים 100% ! תודה לכל הצוות !
החתונה של שיראל וחי
18.08.19
האירוע היה מהמם, העיצוב היה מושלם! מנהל האירועים ניצח על הכל ביחד רמה ודאג שהכל יהיה בזמן ומושלם!! אנחנו מודים לכם מאוד על חוויה בלתי נשכחת!
החתונה של שני ושמואל
16.08.19
Shani Hizmi
רותם הייתה מקסימה, מקצועית וסבלנית כשצריך. גם המזכירות תמיד ענו בנעימות, גם בטלפון ה1000... האוכל היה מעולה וכל מה שביקשו, בוצע. תודה רבה!!
החתונה של עינת ודוד
12.08.19
באופן כללי יצאנו בתחושה טובה, איוון היה אדיב ונחמד. התבאסנו שפיספסו בקשות שלנו שביקשנו מרותם בפירוש במייל ובפגישה- לא שמו צ׳יפס בחדר ייחוד, כשהגענו לחדר ייחוד היו רק סלטים ומנה ראשונה, כשהכלה צמחונית אז אפילו לא הייתה מנה צמחונית למרות כל מה שסיכמנו. החברים שלנו הגיעו מוקדם לארגן ולא קיבלו יחס יפה- המשך