הגעתן לפוסט קרדיטים מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות, הנגיש עבורכן לראשונה בזכות שיתוף פעולה עם וודריביוז. הפוסטים שלפניכן נכתבו על ידי כלות לאחר חתונתן וכוללים מידע מפורט, אמיתי וכן על נותני השירות שלקחו חלק ביום האירוע.
אוליביה ותומר
החתונה של אוליביה ותומר
סתיו 2021
הפוסט של אוליביה, חברת הקבוצה הסודית:

חיכיתי לתמונות ועכשיו שהם הגיעו אני סוף סוף יכולה להמליץ על כל הספקים שהיו לנו!!!

מקום לאירוע
קאי | KAHI
+

תומר ואני התחתנו ב 24.9.21 ב-קאי, חתונת שישי זה אומר שהתחלנו את החתונה בשישי בבוקר והמשכנו אותה עד שבת בצהריים עם חברים שנשארו לישון.

Dj לחתונה
אטיסוטו | ATISUTO
+

עומר כחלון מאטיסוטו. לא האמנתי שהאורחים ירקדו ככה בלי הפסקה אפילו החברים של ההורים! עומר הקשיב לכל הבקשות ההזויות שלנו והיה מושלם

צילום סטילס
עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי
+

לקחנו את עידן חסון ובתור אחת ששונאת להצטלם לא חשבתי שאני אתאהב ככה בתמונות שיצאו לנו

שמלות כלה

את השמלה קיתי אצל Edie הן מושלמות! עד שלא הייתי מרוצה באלף אחוז הן לא הסכימו לתת לי את השמלה. מי שמחפשת שמלה חלקה ממליצה בחום!!

איפור

ביום יום אני לא מתאפרת אז היה לי ממש חשוב לחפש משהו טבעי, טל היתה אצלי כבר ב 4:30 בבוקר היתה סופר קשובה והוציאה אותי בדיוק כמו שרציתי.

צילום ועריכת וידאו

נתי שוקו, אני לא רואה הרבה המלצות עליו בקבוצה אבל הוא ההפתעה של החתונה. הוא הגיע עם וייבים מטורפים לא הפסיק להצחיק אותי ומאוד הרגיע אותי

אטרקציות

ממש כמו עוד צלם סטילס עם תמונות מושלמות ואפילו הדפיס לנו מגנטים של הצלם סטילס!!

אטרקציות

הכנו בסדנת צורפות בעמותת אנוש בית-יפעת (בית המסייע לשיקום בקהילה של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית) אני הבאתי טבעת של סבא שלי ותומר הביא את הטבעת של סבא שלו ושינינו אותם למשהו חדש ושלנו.

רב לחתונה

טקס- ערכנו אותו בעזרת ארגון הויה ששידכו לנו את דוד חיים סעידוב. נפגשנו איתנו מספר פעמים, הכנו קצת שיעורי בית והוא כתב לנו טקס שמותאם בדיוק למה שרצינו.

עיצוב הכנתי לבד- הפרוייקט שלי בחתונה היה הכנה של העציצים ושתילה של הצמחים, ובסוף האירוע האורחים לקחו אותם הביתה. בשביל להקל על המשפחה והחברים לקחתי את Nitzan Natan Pilosof שעזרה לסדר הכל על השולחנות בדיוק כמו שרציתי.

מסיבת רווקות- בקשתי מהחברות שיארגנו לי משהו עם משמעות ולא יכולתי לבקש חברות יותר מדהימות. הלכנו כולנו להתנדב במשתלה של כפר עידוד (כן אני אמוד אוהבת צמחים). ומי שרוצה הם גם מוכרים שם צמחי תבלין לחתונה.
 

הטיפ הכי חשוב שלי הוא שתעשו מה שמרגיש לכן נכון ולא מה שהסובבים שלכם מבקשים. תסגרו רק עם ספקים שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות ובחתונה עצמה תשחררו ותהנו מהחתונה.

גלריה - לחצי להגדלה
צילום: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי
נותני שירות שלקחו חלק בחתונה
עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי +
עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי
331 ממליצים
צילום סטילס
אטיסוטו | ATISUTO +
אטיסוטו | ATISUTO
116 ממליצים
Dj לחתונה
קאי | KAHI +
קאי | KAHI
12 ממליצים
מקום לאירוע
רוצה להתייעץ עם חברות הקבוצה הסודית
ולהיות חלק מהקהילה שלנו?
הצטרפי לקבוצה הסודית >>
עוד פוסטים מהקבוצה
כנסו לקרוא עוד פוסטים של חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות עם טיפים, המלצות וחוויות מהחתונה שלהן.
לניווט נוח בתוך הפוסט, לחצי על סוג הספק
מקום לאירוע
Dj לחתונה
צילום סטילס
שמלות כלה
איפור
צילום ועריכת וידאו
אטרקציות
אטרקציות
רב לחתונה