הגעתן לפוסט קרדיטים מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות, הנגיש עבורכן לראשונה בזכות שיתוף פעולה עם וודריביוז. הפוסטים שלפניכן נכתבו על ידי כלות לאחר חתונתן וכוללים מידע מפורט, אמיתי וכן על נותני השירות שלקחו חלק ביום האירוע.
יאנה ודניאל
החתונה של יאנה ודניאל
אביב 2021
הפוסט של יאנה, חברת הקבוצה הסודית:

ההחלטות הכי טובות שעשינו בתכנון החתונה:

התארגנו ביחד בדירה שלנו מוקפים בחברים הכי טובים, מה שהוריד את מפלס הלחץ והפך את כל היום הזה ליום קליל וכיפי.

 

את הטקס כתבנו לבד בהשראת טקסים אלטרנטיביים שראינו פה בקבוצה ואותו הנחה חבר קרוב שלנו- גם זה העצים את ההתרגשות ותחושת האינטימיות בחופה.

170 מוזמנים- הוזמנו האנשים הכי חשובים לנו שאיתם באמת רצינו לחוות ולחלוק את הרגע הזה.

את הספקים בחרנו לפי חיבור אישי והוייב שהם משדרים, היה לנו חשוב לבחור אנשים שהם קודם כל אנשים ולא רק נותני שירות, להרגיש שיש לנו על מי לסמוך וכך היה.

מקום לאירוע
אהובת הספן‎
+

מאוד קשובים ותומכים (היינו צריכים את זה לאור העובדה שגם אנחנו דחינו את החתונה בגלל הקרונה), הציעו הצעות שהעלו את החתונה ברמה ולא ניסו "למכור" לנו דברים שאנחנו לא באמת צריכים. האוכל פשוט וואו והמקום הוא מקום בוטיקי ומהמם. לקחנו את המעצבת שהאולם הציע שידעה לקלוע בול לטעם שלנו מבלי שאנחנו נדע מה אנחנו רוצים. הדס הכט עיצוב אירועים בנוסף, הדס הכינה את הזר שלי שהשתלב בדיוק עם הלוק שלי ועם עיצוב האולם.

שמלות כלה
Lihi Hod Bridal | ליהי הוד
+

השמלה שלבשתי זוהי שמלה יד 2 של ליהי הוד שנקנתה מאחת חברות הקבוצה פה והלוק השני זה אוברול שנקנה מהאתר REVOLVE במחיר נגיש. ממליצה לא לפסול את האפשרות של שמלה יד 2- מקל משמעותית על הוצאות החתונה שגם ככה לא קטנות.

לחתן
SALINA | סאלינה חליפות גברים
+

את החליפה קנינו בסאלינה. הגענו עם רעיונות משלנו והבנו ששום דבר מזה לא מתאים. תוך כמה דקות בעל המקום התאים לנו את החליפה המושלמת.

אטרקציות
פולה | צילום פולארויד לאירועים
+

במקום מגנטים לקחנו את פולה. כולם עפו על זה באירוע ובסוף גם אנחנו קיבלנו מתנה שווה.

Dj לחתונה
אליטה | ELITA
+

בחרנו בעוז חזקיה מאליטה לאחר פגישה עם די ג'יי מאוד מוכר אחר שהרגשנו שפחות התמקד במוסיקה ויותר באטרקציות מסביב. מה שאהבנו בעוז שמהשנייה שפגשנו אותו, הוא פשוט חיבר את הציוד והתחיל לתקלט תוך כדי שאנחנו מדברים איתו. וייב צעיר, זורם וכיפי. בזכות עוז הרחבה הייתה מלאה עד 3 לפנות בוקר.

אטרקציות

את הטבעות הכנו אחד לשנייה בסדנת צורפות מתכשיטי המשפחה אנוש בית-יפעת, חוויה מגניבה ומיוחדת שהוסיפה משמעות והתרגשות בעת הענקת הטבעות אחד לשנייה בטקס.

צילום סטילס

הרגיש לנו כמו אחד מהחבר'ה ולא צלם שהגיע להתבונן מהצד ורק לצלצם. עוד לפני יום החתונה נתן תחושה ממש נוחה והתמונות שקיבלנו ממנו מדברות בעד עצמן.

איפור

אחת ההחלטות הכי טובות שלקחנו ללא ספק. נעימה ומקצועית. הרגישה ממש כמו חברה שעושה לי תסרוקת ואיפור. קיבלתי אין ספור מחמאות על האיפור והשיער.

בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה שאתם תהנו ולכן תקיפו את עצמכם באנשים שעושים לכם טוב. עם כל הקושי, תזכרו שזה היום שלכם ואתם צריכים להחליט איך אתם רוצים שהיום הזה יראה מבלי להיות נתונים ללחץ של המשפחה או הסביבה הקרובה. מזל טוב לכולן! :)

נותני שירות שלקחו חלק בחתונה
אהובת הספן‎ +
אהובת הספן‎
126 ממליצים
מקום לאירוע
אליטה | ELITA +
אליטה | ELITA
25 ממליצים
Dj לחתונה
SALINA | סאלינה חליפות גברים +
SALINA | סאלינה חליפות גברים
10 ממליצים
לחתן
פולה | צילום פולארויד לאירועים +
פולה | צילום פולארויד לאירועים
84 ממליצים
אטרקציות
Lihi Hod Bridal | ליהי הוד +
Lihi Hod Bridal | ליהי הוד
121 ממליצים
שמלות כלה
רוצה להתייעץ עם חברות הקבוצה הסודית
ולהיות חלק מהקהילה שלנו?
הצטרפי לקבוצה הסודית >>
עוד פוסטים מהקבוצה
כנסו לקרוא עוד פוסטים של חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות עם טיפים, המלצות וחוויות מהחתונה שלהן.
לניווט נוח בתוך הפוסט, לחצי על סוג הספק
מקום לאירוע
שמלות כלה
לחתן
אטרקציות
Dj לחתונה
אטרקציות
צילום סטילס
איפור