הגעתן לפוסט קרדיטים מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות, הנגיש עבורכן לראשונה בזכות שיתוף פעולה עם וודריביוז. הפוסטים שלפניכן נכתבו על ידי כלות לאחר חתונתן וכוללים מידע מפורט, אמיתי וכן על נותני השירות שלקחו חלק ביום האירוע.
שיר ויעקב
החתונה של שיר ויעקב
סתיו 2020
הפוסט של שיר, חברת הקבוצה הסודית:

פוסט קרדיטים "לא מאמינה שאני אחרי ובעיקר לא מאמינה שהחתונה הזו קרתה תוך 48 שעות בלבד!!!!!!!"! אז ככה יקרות, יעקב ואני היינו צריכים להנשא עוד ביוני וסביב אפריל הבנו את הרמז ודחינו ל4.9 באותו האולם (היו איתנו בסדר גמור מבחינת ההזזה). כשבועיים לפני ה4.9 הבנו שכנראה גם הפעם זה לא הולך לקרות, לפחות באולם הספציפי הזה והתחלנו לחפש מקום אחר להתחתן בו. האבידה נמצאה וסגרנו עם אולם אחר (בעל האולם הראשון החזיר את המקדמה ללא כל טענה או מענה). אבל... (מוזיקה דרמטית) יומיים לפני החתונה הפכה חיפה (בה אנו אמורים להתחתן) לעיר כתומה ומפה אני כבר לא זוכרת יותר מדי האמת...

מקום לאירוע
עלמה | בית לאירועים
+

חוות הדעת שלך:

הפקת אירועים

אז נתחיל בזה שבלי המפיק שלנו עומר טובי כל זה לא היה יכול בכלל לקרות. גילוי נאות עומר הוא משפחה של בעלי ולא תכננו כלל להשתמש בשירותי הפקה. אבל 48 שעות לפני האירוע היה ברור לי שהוא הטלפון הראשון שאני עושה. עומר המדהים לקח את זה מכאן וקישר אותי עם בעלי האולם "עלמה" באבן יהודה. מקצוענים אחד אחד. הרגשתי שעומדים מולי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיהפכו עולמות כדי שהחתונה הזו תקרה. הם איפשרו לי להזמין 160 אנשים, כש80 מהם בחוץ בהפרדה (8 שולחנות של עשיריות) ו80 בפנים באותו הסידור. את המקום אפילו לא ראיתי עד יום לפני החתונה ושמעו... אין מקומות יפים כאלה בארץ. ועל האוכל אנחנו מקבלים עד עכשיו מחמאות!

צילום ועריכת וידאו

הספק השני המדהיםםםםם שלי היה הצלם. מיכה בריקמן. התמונות מדברות בעד עצמן. מעולם לא ראיתי את עצמי ככה בתמונות. תפס כל רגע הכי קטן שיש, הגיע עם צלם סטילס נוסף, צלם וידיאו והוסיף לי גם רחפן וגם רינג תאורה מדהים שהאורחים לא הפסיקו להצטלם לידו. בנוסף היה גם צלם מקסים שעשה לאורחים בלוקים מעץ במחיר מצחיק לכל אורך הערב ודאג לי לשקיות מלאות בלוקים שחשב שאוהב וביקש ממני רשימת תמונות שהכי אהבתי כדי להגדיל לי אותן.

שמלות כלה
ערבה פולק | Arava Polak
+

השמלה המושלמת שלי, הבחירה הכי קלה וברורה שלי, היא של ערבה פולק, בחורה מדהימה ברמות, שעזרה לי לכל אורך הדרך, היתה זמינה וקשובה ויצרה עבורי את שמלת החלומות שלי. הרגשתי כמו נסיכה!!! במקום שתי שמלות, לקחתי ממנה שמלה עם טול גדול מעל, אותו הורדתי אחרי החופה מה שלגמרי עשה את האפקט. עד עכשיו לא מפסיקים לדבר איתי על השמלה.

איפור

על האיפור המדהים שלי ושל המלוות שלי הייתה אחראית מורן שטיינברג שעשתה עבודה מדהימהההה שנשארה יציבה לכל אורך הלילה (והלחות) וקיבלתי עליה אינספור מחמאות. על השיער שלי ושל המלוות היה אדיר דנה, אבל לקחתי אותו גם לליווי, מה שהתברר כצעד הכי טוב שעשיתי והוא דאג לי גם לפני החופה וגם לאחר החופה. נסיך שאין דברים כאלה.

עיצוב שיער

על השיער שלי ושל המלוות היה אדיר דנה, אבל לקחתי אותו גם לליווי, מה שהתברר כצעד הכי טוב שעשיתי והוא דאג לי גם לפני החופה וגם לאחר החופה. נסיך שאין דברים כאלה.

עיצוב אירועים וסידורי פרחים

על עיצוב המקום + דוכן שזירת פרחים (שהיה שוס רציני) + עיצוב החופה + זר הכלה היתה אחראית ענת אוקון המקסימההההה והמוכשרת, גם כאן - אינספור מחמאות מהאורחים.

Dj לחתונה

ועל המוזיקה, אחרון חביב (והוא ממשששש חביב) ניצח אופק בן אור הקסם!!! הרגיש אותנו, הקשיב לנו, עשה שמח ברמות ונעים לכל האורחים.

אשמח לתת פרטים נוספים לכל מי שתהיה מעוניינת. אני מאחלת מכל הלב שלי לכולכן, שתצליחו להגשים את כל החתונות שלכן ותיהנו מזה כי זה עובר כל כך מהרררר!!!

גלריה - לחצי להגדלה
נותני שירות שלקחו חלק בחתונה
ערבה פולק | Arava Polak +
ערבה פולק | Arava Polak
129 ממליצים
שמלות כלה
עלמה | בית לאירועים +
עלמה | בית לאירועים
102 ממליצים
מקום לאירוע
רוצה להתייעץ עם חברות הקבוצה הסודית
ולהיות חלק מהקהילה שלנו?
הצטרפי לקבוצה הסודית >>
עוד פוסטים מהקבוצה
כנסו לקרוא עוד פוסטים של חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות עם טיפים, המלצות וחוויות מהחתונה שלהן.
לניווט נוח בתוך הפוסט, לחצי על סוג הספק
מקום לאירוע
הפקת אירועים
צילום ועריכת וידאו
שמלות כלה
איפור
עיצוב שיער
עיצוב אירועים וסידורי פרחים
Dj לחתונה