הגעתן לפוסט קרדיטים מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות, הנגיש עבורכן לראשונה בזכות שיתוף פעולה עם וודריביוז. הפוסטים שלפניכן נכתבו על ידי כלות לאחר חתונתן וכוללים מידע מפורט, אמיתי וכן על נותני השירות שלקחו חלק ביום האירוע.
נעמה וישראל
החתונה של נעמה וישראל
סתיו 2019
הפוסט של נעמה, חברת הקבוצה הסודית:

פוסט קרדיטים לקבוצה הכי שווה בתקופה הזאת

התחתנו ב11/11/19 באולמי האמרלד, הגיעו 535 בערך אורחים, אישרו 580. חשוב לי לפני הכל לחזור על בטח מה שכבר נאמר אבל זה הכי חשוב בעיני- באותו היום להתנתק ולא לתת לדברים לעצבן/להעציב או להשפיע לכן על המצב רוח. השקעתם כל כך הרבה, תתרכזו נטו בלהנות!

נסו להיות רגועות ולהיות מוקפות באנשים הנכונים. היום עובר כל כך מהר ובלי שתשימו לב תמצאו את עצמכם כבר ביום שאחרי.

מבחינת ספקים, הייתי מרוצה מכולם. חשוב לי לומר שאת כולם סגרתי על בסיס המלצות וחוות דעת.

עיצוב שיער

אור לוי (הנסיך!!!). בעקבות הרבה המלצות סגרתי עם אור, בעיקר גם מהחרדה שלי לגבי מעצב שיודע להתעסק עם תלתלים!! ללא ספק הוא הבין מיד את הראש שלי והצליח להוציא אותי בדיוק כמו שרציתי.

שמלות כלה

עצבת על! שירות מדהים! השכרתי 2 שמלות- שמלה אחת בתפירה מ-0 והשנייה הייתה כבר קיימת ורק היה צריך תיקונים. הילה זרמה איתי עם כל מה שביקשתי והייתה הכי מקצועית שיש! מעבר לזה- היחס האישי שמקבלים אצלה שווה הכל.

Dj לחתונה

סגרנו דרך אקפלה את ישראל ישראלוב (איזי)- תותח על! שמענו עליו מלא המלצות ואין ספק שהוא יודע בדיוק איך לקרוא את הקהל. מומלץ ביותר!

צילום סטילס

תותח על!!!!! צלם מקצועי ברמות. סגרתי איתו אחרי שליוויתי חברה שהוא היה הצלם אצלה, לגמרי אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות והתמונות שלו יוצאות מושלם!

צלם מגנטים- Ziv Hoshavi Photomagnet- מגנטים גדולים באיכות מעולה והכי חשוב- במחיר טוב!

איפור

היה חשוב לי לבחור מאפר שלא יאפר אותי בצורה מוגזמת מצד אחד ומצד שני כן שידע להדגיש ולעשות משהו עדין אבל וואו. הוא כל כך מקצועי שבלי להסביר ידע מיד למה אני מכוונת ואיך אני רוצה להיראות. בהתחלה קצת חששתי בגלל שזה לא כולל איפור ניסיון אבל בדיעבד זה לא שינה לי. אפשר לסמוך עליו, חד משמעית!

אישורי הגעה- אינוואייט מי- נתנו מענה מהיר ושירות טוב. מרוצה בסה״כ.

שיהיה לכולם במזל טוב והרבה אושר בחיים המשותפים יחד...

רוצה להתייעץ עם חברות הקבוצה הסודית
ולהיות חלק מהקהילה שלנו?
הצטרפי לקבוצה הסודית >>
עוד פוסטים מהקבוצה
כנסו לקרוא עוד פוסטים של חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות עם טיפים, המלצות וחוויות מהחתונה שלהן.
לניווט נוח בתוך הפוסט, לחצי על סוג הספק
עיצוב שיער
שמלות כלה
Dj לחתונה
צילום סטילס
איפור