החתונה של חן ומיכאל
"אלכסנדר פשוט מקצוען אמיתי ואפשר לראות את זה בעבודותיו: http://alexanderperel.com מעבר לעבודותיו המדהימותתתתת ברמות אחרות, אלכס היה שם איתנו חודשים לפני החתונה, ליווה, המל קראו עודיץ ותמך. ביום החתונה, אלכס היה פשוט נעים, צילם באלגנטיות ובצניעות בלתי מורגשת, העיר הערות לעניין ומעבר להיותו צלם הוידאו שלנו היה שם לעזור ולתת דעה בתור אומן. תודה על האיכפתיות, הפירגון, ועל הגאונות :)"
החתונה של מירב ודניאל
"לאלכסנדר הגענו אחרי שראינו עבודות שלו באתר והתרשמנו לטובה, אהבנו מאוד את הייחודיות שלו, המקצועיות שלו והתוצר הסופי המדהים, כל זה התבטא ברצינות שלו בכך שהוא שלח לנו תסריט לי קראו עודום צילומים מקדים שהתקיים שבועיים לפני החתונה וידענו לקראת מה אנחנו באים. לא ראינו צילום ועריכה כזו אצל אף צלם, כל השאר היו בנאלים ואנחנו חיפשנו משהו שאין לאף אחד אחר ושלא יהיה משעמם. מעבר למקצועיות של אלכסנדר, מדובר באדם חם ואדיב שכיף לעבוד איתו, זה היה חשוב לנו לא פחות בבחירת הספק, העברנו את היום איתו בקלילות. אין ספק שנמליץ עליו לחברים ומשפחה וכל מי שנשמע שהוא מתחתן :) "
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של מרינה ודני
"Danny and I never had to work with a videographer and when the time came to look for one, the search was quite difficult. We've looked through all the leading Israeli video קראו עודgraphers' work for months but non of them felt like the right one for us, until we came across Alexander's work. From the first video we watched we knew right away that he is the perfect fit for our wedding. His unique, innovative and artistic approach to filming took us by surprise.  Our entire interaction with Alex was extremely pleasant and very professional. Although we planned the wedding from Toronto, Alex was always available to talk any time of the day and his responsiveness via emails was super fast.  Both the pre-wedding and the day of the wedding photo shoot went by with such ease and it was all thanks to Alex's calm and personal approach to every moment he spent with us.  When we now look back at the wedding through Alex's eyes and the videos he created for us, we know we made the right decision. The quality and the amount of special moments he captured for us combined with his artistic skills made our wedding films a timeless memory.  "
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של שני ומאור
"ניתן לסכם את המשוב במשפט אחד אלכס פשוט אלוף! הוא היה הבחירה הכי נכונה שעשינו!! אהבנו אותו מהפגישה הראשונה. הוא מוכשר מאוד ומלא רעיונות יצירתיים יש בו את כל המרכיבים שעושים  קראו עודצלם לכל כך טוב. כישרון אדיר בשילוב של רוגע ושלוה שחשובים כל כך ביום המיוחד. הוא התאים את עצמו אלינו ועשה הכל כדי שנהיה מרוצים ונאהב את התוצאה.היה כייף מאוד לעבוד מולו לאורך כל הדרך גם כשזה היה בשלט רחוק, תמיד הוא נתן לנו את כל תשומת הלב עם ים של סובלנות. אנחנו ממליצים עליו בחום בלי שום ספקות!! אוהבים מאוד ותודה רבה על הכל, שני ומאור לוי !"
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של אנסטסיה ואיליה
"Alexander Perel it was a joy to work with you and we couldn’t be more pleased with the result. Your ability to capture the most amazing moments of our wedding is a proof th קראו עודat you’re a real professional, super talented with a unique approach to photography! The wedding clip you made for us exceeded all our expectations, you’re the BEST!!!"
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של מרינה ואייל
"בפרספקטיבה של זמן, התמונות והווידאו זה כל מה שנשאר מהחתונה. לפי דעתי הבחירה של הצלמים זו אחת הבחירות החשובות ביותר וכדאי לשים עליה משקל יתר. ללא ספק אלכסנדר הייתה הבחירה ה קראו עודכי קלה והכי טובה שלנו. ההשקעה, המקצעויות והיצירתיות באו לידי ביטוי בעבודה שלו. הטריילר יצא מעבר לכל הציפיות - יפה, מרתק, לא דומה לשום סרט חתונה שעושים בדרך כלל. להתפעלות של המשפחה והחברים ואפילו האנשים הלא מוכרים לא היה סוף - אלכסנדר באמת עשה עבודה יוצאת דופן. אלכסנדר הוא בן אדם מלא ברעיונות ואנרגיות אין סופיות ואנחנו הרווחנו בגדול שמצאנו אותו. ממליצים בחום! מרינה ואייל "
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של הלנה ואיתמר
"אלכס, המון תודה על הוידאו המדהים והקליפ שעשית לנו. הצלחת לתפוס את הרגעים המרגשים ביותר בצילומים מדוייקים ומקצועיים. התוצאה הערוכה יפהפיה. ומעבר לתוצאה - תודה שהיית איתנו כל קראו עוד יום החתונה עם המון סבלנות וחיוך. נהננו לעבוד איתך ונמליץ בחום לכל המעוניין, הלנה ואיתמר רוט"
עוד נותני שירות מהחתונה