החתונה של דפנה ועידו
"גלית ליוותה אותנו במהלך כל הארוע, ונראה שהייתה בכל מקום בכל רגע, וכל זה בלי שכמעט נרגיש בקיומה בארוע הקטן והאינטימי שלנו. הצילומים שלנו לפני הארוע יצאו מעל ומעבר למה שציפינ קראו עודו והמחישו את האווירה האורבנית התל אביבית שאנחנו כל כך אוהבים. התמונות אפשרו לנו להזכר בכל הרגעים הקטנים והגדולים בחתונה, והבחירה איזה מהתמונות היפהפיות לשים באלבום כל כך קשה..."
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של גלית ועופר
"צלמים מוכשרים שמשלבים מקצועיות, רגישות, אנושיות, פרגון, הומור ואומנות בעבודה שלהם. מאוד קשובים לזוג ומכווננים עצמם על פי צרכים, רצונות ומשאלות לב! המלצה חד משמעית לכל אירוע קראו עוד!!!"
החתונה של עינת ועופר
"זכינו לפגוש שוב (גם בחתונה של שני האחים שלי) בצוות הכי מקצועי, רגיש ומיוחד שיש. עניתם ואף עליתם על כל הציפיות שלנו. נתתם יחס אישי ומקצועי שהורגש הן במהלך היום עצמו, והן בתה קראו עודליך שהחל מיום הפגישה הראשונה אתכם. אנו בטוחים שזכינו להכי טוב שיש, והכל בזכותכם. משפחה וחברים לא מפסיקים להחמיא לכם, לבקש פרטים ולהנות מהתמונות והמיוחדות שמגוללות באופן יצרתי במיוחד את יום החתונה שלנו. בזכותכם זכינו לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת, וכל פעם שאנו פותחים את האלבום אנחנו יכולים לחזור לאותו יום מיוחד!!!!!!!!! אנחנו יכולים לרשום עוד הרבה...אבל לסיכום- אתם הכי טובים שיש! תודה רבה על הכל!!! "
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של אביטל ורלו
"כאשר פנינו לאלי וגלית זה היה לאחר מספר פגישות עם צלמים אחרים. אך אנחנו שאפנו לשלמות, ידענו שהתמונות והווידאו יהיו בסופו של דבר מה שנשאר מכל הערב המיוחד והחד פעמי הזה. הרגשנ קראו עודו בפגישה ש"זה זה", שמצאנו את מה שחיפשנו- מקצוענות, אומנות, ייחודיות וכמוכן כימייה. אלי וגלית ידעו מיד מה אנחנו רוצים כאילו קראו את מחשבותינו. כל היום היה קסום וכמובן שהערב היה מושלם. ידעו ל"החבא אל הכלים" מצד אחד ומצד שני לארגן ולתכנן כשהיה צורך. הצוות כולו ידע לתפוס רגעים מדהימים, מרגשים ונפלאים שיצרו זיכרון מרהיב. אנו ממליצים בחום ובלב שלם על הצלמים אלי מעייני וגלית לוינסקי ואנחנו כמובן נמשיך ליהנות מהם גם באירועים הבאים שלנו."
החתונה של ענבל ויאיר
"הגענו לאלי מעייני דרך המלצה מצלם אחר והתרשמנו לטובה מהמקצועיות שלו ומהיחס החם. ביום החתונה הוא שלח צלמת מקסימה בשם קרין מגן אשר צילמה בשלב האיפור, ואלי הצטרף אלינו לצילומים קראו עוד הזוגיים לפני האירוע. יצאו לנו תמונות נהדרות, וזה אתגר אפילו גדול יותר משום שאני לא פוטוגנית :) במהלך האירוע אלי וקרין צילמו את כל האורחים ותפסו את כל הרגעים החשובים, והמשפחות שלנו אף ציינו לטובה את האדיבות והיחס הנהדר שלהם. תודה לכם על התיעוד הנפלא לאירוע!"
החתונה של סיוון וניר
"צלמים מאוד מקצועיים, גם גלית וגם אלי היו במהלך האירוע שלנו והם היו מאוד אדיבים ונחמדים. היה לנו כימיה מאוד טובה איתם ונהנו מאוד מיום החתונה וחלק מההנאה היתה בזכותם. הצילומי קראו עודם בשלבי ההכנה היו מאוד מיוחדים. היו חוות דעת מאוד טובות על האלבומים של התמונות שלנו והמשפחה וגם הוידאו היה ערוך בצורה טובה ותמציתית. בקיצור שווה מאוד לקחת אותם בתור צלמים לאירוע!!!!"
עוד נותני שירות מהחתונה
החתונה של שרון ויובל
"מקצועיות ומקצוענות זה שם המשחק וגלית ואלי מקצוענים אמיתים הם שם בכל רגע באירוע בלי שתרגיש בנוכחותם. התוצאות מדברות בעד עצמן תמונות אירוע שהן אומנות של ממש . תודה רבה על השר קראו עודות האדיב המהיר והמסור מי ייתן וניפגש באירועים משפחתיים נוספים שלנו :) אוהבים ומודים שרון ויובל שטרן"
החתונה של עמית ואייל
"גלית היתה מעולה, היה חשוב לנו שהצלמים לא יפריעו לחתונה ולא יסתירו בחופה וכדומה וכגלית מצאה את המיקום והזמן לצלם הכל מבלי שנשים לב בכלל שהיא שם. תמונות מדהימות של כולם. בשור קראו עודה התחתונה, מאוד ממליצים!!! בלב שלם."
החתונה של עדי ואמיר
"אלי וגלית הם אנשים מקסימים ומיוחדים וזה מתבטא גם בתמונות המופלאות והייחודיות שהם מצלמים, שלוכדות רגעים מיוחדים שכיף לזכור באמצעותן. ממליצים בחום!!"
החתונה של בר וזוהר
"אלי וגלית הבטיחו וקיימו - מהרגע שאלי הצטרף אלינו ביום החתונה הוא והצוות נטמעו בתוך המשפחה ולא הרגשנו אותם. התמונות היו יפות ולא מבויימות וכיסו את כל האנשים האירוע והאווירה."
החתונה של דניאל ודניאל
"לא יכולנו לבחור צוות טוב, מקצועי ואדיב יותר. התמונות מדברות בעד עצמן- מבלי שהרגשנו את נוכחות הצלמים במהלך האירוע, התמונות מתעדות הכל ואת כולם בכל רגע ורגע.. תמונות מיוחדות, קראו עוד מרגשות וטבעיות של כל האנשים הקרובים אלינו זה באמת המזכרת הכי טובה שיכולנו לבקש אחרי היום המיוחד שלנו! בעוד שבוע וחצי אחותי מתחתנת, כמובן שגם עם אלי וגלית כי סוס מנצח לא מחליפים..!! בקיצור- ממליצה בחום :)"
החתונה של אנה ואשר
"הצבנו לאלי מטרה בלתי אפשרית. רצינו תמונות מדהימות שמשקפות את האירוע, אבל בלי להרגיש את הצלמים. אבל אלי הצליח! התמונות שלפני האירוע, יצאו מדהימות בלי שהרגשנו שעושים לנו העמד קראו עודה או מציקים לנו. ההורים היו מרוצים כי כל האורחים שלהם קיבלו יחס אישי מהצלם. אנחנו היינו מרוצים שלא הכריחו אותנו לעבור בין השולחנות. ובריקודים.... היה לנו הכי חשוב שלא נרגיש את הצלמים על הרחבה. אין לי מילים לתאר את ההצלחה. מדהים איך הצלמים הצליחו לתפוס המון רגעים של אושר, בלי אף תמונה מבויימת. אנחנו כבר ממליצים לכל החברים שלנו על אלי. המון המון תודה!"
החתונה של מיכל ואריאל
"החל משלב ההתארגנות ועד סוף האירוע הצוות היה איתנו ובשבילנו. צלם הייתה ההחלטה שלקחה לנו הכי הרבה זמן ושמחנו כל כך לאחר מכן שבחרנו בכם! המקצועית, האדיבות והרצון הטוב ליוו את  קראו עודהצוות לאורך כל היום. היה נראה שהצלמים נהנים לא פחות מאיתנו. תודה על הכל ונתראה באירועים הבאים!"
החתונה של מעיין ואורן
"התמונות יצאו ממש טובות. לא הרגשנו שהיו צלמים בחתונה בכלל. מומלץ מאוד!"
החתונה של נעמי ודוד
"קיבלנו שירות מצויין ואישי מאוד מגלית ואלי. העבודה איתם הייתה כיפית ומקצועית. אלבום התמונות יצא מדהים!!! ממליצים בחום!"
החתונה של גילי ושי
"הגענו לאלי וגלית אחרי שהם צילמו חתונה של חברים קרובים, ואלבום החתונה שלהם היה האלבום הכי יפה שראינו! היו לנו ציפיות גבוהות מאוד, ואלי וגלית ענו על כולן! הם ליוו אותנו ביחס  קראו עודאישי וקרוב לאורך כל התהליך, לפני החתונה ואחריה, הרגשנו שאנו ממש עובדים עם חברים. היחס האישי והחם, המרגיע והמלטף, היה נפלא. התמונות עצמן יצאו יפיפיות, האלבום מעוצב בצורה ייחודית ואומנותית, בדיוק כמו שרצינו. כל מי שרואה את האלבום ממש מפרגן ומתלהב. אנו המלצנו לחברים שלנו על אלי וגלית, ופגשנו אותם חודשים אחרי החתונה, בחתונה אחרת. הם זכרו אותנו בשמות, חיבקו אותנו, זה היה ממש מרגש, גורם לך להבין שהם מעריכים ובאמת איכפתיים לגבי כל לקוח ולקוח. המלצה חמה מאוד!!!!"
החתונה של רוני ואורן
"בחרנו במעייני וגלית בגלל האנשים שהם- נעימים, קשובים, צנועים, וטובי לב! וגם כמובן בגלל אינסוף המלצות מחברים ובגלל המקצועיות שלהם! זו הייתה החלטה מצויינת והתוצאות היו משובחות קראו עוד ביותר!"
החתונה של עירית ויניב
"אלי וגלית היו מקסימים הקשיבו למה שרצינו והתמונות יצאו מדהימות ממליצים בחום עירית ויניב"
החתונה של מיכל ועומר
"היינו מאוד מאוד מרוצים!! ממליצים בחום על אלי וגלית :)"
החתונה של מירי ותומר
"מהרגע הראשון שפגשנו את מעייני וגלית הרגשנו שאנחנו רוצים שיקחו חלק ביום המיוחד שלנו. האדיבות, הרגישות, הנינוחות והרוגע הקסימו אותנו. ביום האירוע ידענו שיש על מי לסמוך. אלי,  קראו עודגלית וצלם הוידאו המקסים הגיעו בזמן, וגרמו לנו להתנהג בצורה טבעית ונינוחה בדיוק כמו שקיווינו שנרגיש ביום שלנו! התמונות מיוחדות ומושקעות וכולם מצולמים! לאורך כל התהליך חשנו בסבלנות וברצון שנהיה מרוצים. אנו ממליצים על מעייני וגלית מכל הלב! שילוב של מקצועיות, אומנות ואהבת אנשים. תודה רבה רבה על הכל :-)"
החתונה של עדי ועמית
"גלית היתה הצלמת שלנו. היתה נהדרת! הנוכחות שלה היתה מאוד נעימה בתוך היום הלחוץ הזה. כצלמת הורגשה מאוד מעט, בדיוק כמו שרצינו (לא אוהבים להיות מוקפים בצלמים) ומצד שני התמונות  קראו עודיצאו נהדרות, גם באיכות גבוהה וגם בכמות גדולה. לא פיספסה כלום. בקיצור, כיף לעבוד איתה, אני ממליץ בחום."
החתונה של דינה ודור
"אלי וגלית, הם שני צלמים מקסימים באישיותם ומקצועיים מאוד באיכות עבודתם. היה לנו כיף גדול להכיר אותם כבני אדם, וגם כצלמים לחתונה שלנו... פגשנו מספר צלמים לפניהם, אך גם איכות  קראו עודהתמונות וגם האיכות שלהם- הייתה יוצאת דופן... ממליצים לכל זוג שמחפש לקחת צלמים לחתונה- עליהם, השקעת המחיר שווה את העבודה והתוצאה!!! היה לנו יום יוצא מן הכלל, ועד היום כעבור שנה, אנו מראים את תמונות החתונה בגאווה גדולה! דינה ודור."
החתונה של איריס וליאור
"אלי מעייני וגלית לויסקי הם קודם כל אנשים מקסימים אחכ הם צלמים מוכשרים , רגישים , נעימים והתוצאות מדהימות - אחד הבחירות הכי טובות שעשינו בחתונה :)"
החתונה של ענבל וליאור
"מעבר ליום החתונה עצמו, חשוב לנו להדגיש את היחס המעולה וההתנהלות המקצועית גם לאחר האירוע ובמיוחד את התוצרים המצוינים שקיבלנו (הן אלבומים והן DVD)."
החתונה של רעות וגיל
"אלי וגלית מקסימים באישיותם, רגישים, נעימים ומקצוענים אמיתיים. יום החתונה איתם היה יום כיף של ממש והתמונות מדהימות והאלבום מקסים! הם לא פיספסו אף רגע מרגש ושמח. היינו כל כך קראו עוד מרוצים שכבר לקחנו אותם לאירוע נוסף שלנו :) ממליצים בחום!!!"
החתונה של טלי ולירון
"כיף לראות את התמונות שוב ושוב, משקפות בדיוק את האוירה של האירוע! הייתם מהממים!"
החתונה של דנה ונועם
"איכות הצילום מדהימה, היחס נהדר ואפילו נישארנו בקשר חברות עם גלית"
החתונה של טלי וחיים
"הגענו לאלי וגלית דרך הדי ג׳יי שלנו (איתמר גבע המדהים) ;-) וישר התחברנו אליהם, בהמשך גילינו עוד מלא אנשים שאנחנו מכירים שהם צילמו. כמובן שגם מאוד אהבנו את העבודות שלהם... בי קראו עודום החתונה הם היו מקסימים, הלכו איתנו למרות שלא הכל היה לפי התכנון, היו רגועים ומרגיעים. בקיצור, כיף גדול. בהמשך, למרות שלבקשתי הם צילמו אותנו עם כל מי שנכנס לגן - תמונות מדהימות - הם לא הפריעו וצילמו ברגישות ענקית... גם האלבום יצא מ ד ה י ם (יש אנשים שעושים לא דיגיטלי היום????). אנחנו ממליצים עליהם בחום. הם נהדרים!"