99888
חוות דעת ממתינות באתר

מתחתנים?
הגעתם למקום הנכון!
שמי עמית קוזה קנטור, מנהלת אירועים כבר 11 שנים.
את תחילת דרכי בעולם החתונות הפרטיות החלתי מיד לאחר חתונתי שבה בחרתי שלא לקחת ניהול חיצוני אלא האמנתי שאוכל לדאוג להכל בעצמי ולהיות גם כלה וגם מנהלת (ככה זה שאת פריק קונטרול)
ביום החתונה הבנתי שטעיתי בגדול - והשאר היסטוריה...
מאז הבטחתי ללוות כל כלה וחתן ביום...

קראו עוד
47 חוות דעת מאומתות
100 מתוך 100
054-7758102
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של ענבל ואור
12.02.19
" ניר קנטור ה א ל ו ף ממתחתנים בראש שקט. איך בכלל להתחיל לתאר אותו!? מלפני האירוע במהלכו ואחריו היה נדמה כאילו יש 5 ממנו. הגענו למקום וכל מה שעשינו זה לנוח, לאכול ולהתרכז אך ורק בעצמנו. ניר דאג לפיזור העיצוב שהבאתי, להושבה, למנות, להחליף לאור נעליים, לסדר את הסדר לחופה כמו שצריך ולתרגל עם אור את ההור..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ענבל ואור:
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של יערה ושי
03.01.19
"חייבת לפרגן ולהמליץ על אחד הספקים היותר מוצלחים שהיו לנו בחתונה - מנהל האירוע מ'מתחתנים בראש שקט'. כשסגרנו מנהל אירוע חיצוני כספק לא באמת ידענו לכמת את הערך המוסף של הדבר הזה. קראנו ביקורות והמלצות אבל רק תוך כדי תנועה והיכרות הבנו כמה בחרנו נכון. עד כמה הנוכחות שלהם משמעותית ועוזרת ליצירת חתונה מת..."
המשך לקרוא
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של Shiran Sakat
21.11.18
"את האמת, לפני שנכנסתי לקבוצה בכלל לא ידעתי למה צריך על זה.. במיוחד אחרי שידעתי שיהיו לנו שני מנהלים ממהאולם מודה, חשבתי שמנהל אירוע זה רק לכלות סופר לחוצות.. כי מה הוא כבר צריך לעשות?? (סליחה בנות חח) אבל טעיתי. ספוילר- לא היו שום תקלות או אסונות שהיה צריך לטפל בהם ( עד כמה שידוע לי) ועדיין, ממליצה..."
המשך לקרוא
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של אביב זעפרני
25.10.18
"השוסססססס של החתונה!!!!!אין על עמית וניר קנטור,בחיים לא האמנתי כמה זה חשוב שיהיה לך מנהל ארוע(ועוד כמו ניר-שלמות בהתגלמות)בחתונה,באמת שאין דבר שהוא לא דאג לו: יחס מול אולם,בקשות אורחים חשובים,לוז,אוכל, הושבה,אלכוהול,אווירה ועוד כלכך הרבה. באמת שלא התעסקתי בשום דבר בחתונה חוץ מלהנות וזה כלכך שווה!!!!..."
המשך לקרוא
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של אליזבט וליאור
12.10.18
" בכוונה השארתי את איתמר לסוף, כי הוא לגמרי היה הדובדבן שבקצפת. פשוט ההמלצה הכי חמה שלי מכל האירוע!! אני חושבת שההחלטה לקחת מנהל אירוע חיצוני שידאג להכל הייתה ההחלטה הכי נכונה שלקחנו. איתמר ממתחתנים בראש שקט היה פשוט מדהים, תקתק את האירוע בדיוק מקסימאלי, טיפל בהכל ובצורה מושלמת. דאג לכל פרט, כולל לחת..."
המשך לקרוא
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של שירלי ורומן
14.09.18
"שלי- כשנכנסתי לקבוצה ראיתי המון פוסטים על מנהלי אירועים ובפרט על מתחתנים בראש שקט, אף פעם לא הבנתי מה הקטע והרגשתי שזה פשוט בזבוז כסף. זה לא!! קודם כל, ברוב המקרים מנהל אירוע מטעמכם ״מכסה את עצמו״, איך? התחייבתם על 250 אורחים- המנהל אירוע מטעם האולם אומר שהגיעו 280 והמנהל אירוע מטעמכם אומר שהגיעו 26..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של שירלי ורומן:
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של Limor Mendelzburg Levy
06.09.18
"המלצה חמה מאוד לקחת מנהל אירוע חיצוני אתם פשוט לא מבינים כמה שקט זה נותן ובטח ובטח אם זה מתחתנים בראש שקט..."
המשך לקרוא
החתונה של שרון
16.08.18
"מאוד התלבטתי אם לקחת מנהל אירוע, אחרי שראיתי את כל הפוספטים בקבוצה על מנהלת אירוע החלטתי שאני סוגרת גם(: מאז שסגרתי הצטרפתי לקבוצת ווצאפ שעמית מנהלת עם כל הכלות שלה ואני כל יום נחשפת בקבוצה להודעות מדהימות שמספרות כמה האירוע היה מדהים בזכות הצוות של עמית, אני ממש מחכה כבר שהם ינהלו לי את האירוע ובטו..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של שרון:
החתונה של מאיה ואורן
25.07.18
"עמית קנטור. שמה הולך לפניה. לא צריך להרבות במילים כדי להסביר שאין תחליף לשקט שהבחורה נותנת לכם כזוג. לוקחת על עצמה את כל מה שאת חולמת לא להתעסק בו! ומעניקה לך הרגשה שיש על מי לסמוך ואת יכולה להתרכז רק בלחגוג ולהנות בהופעה!! אני עוד לפני החתונה ורק מהשיחות עד עכשיו הבנתי כמה נחת הצוות הזה עומד להע..."
המשך לקרוא
החתונה של אנדי ואמיר
12.07.18
"הרוב יודעים כי "מתחתנים בראש שקט" היא חברה לניהול אירועים שמפיקה אירועים ללא רבב. הרבה לא יודעים שניתן באמצעותם לקחת שירותים אינדיוידואלים לרבות ניפוח ועימוד של בלוני לד מקסימים, שכלות לא מפסיקות לשאול אותי לגביהם! הצוות של מתחתנים בראש שקט- באמת גרמו לי להיות שקטה ביום החתונה. באו מוקדם מילאו את אי..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אנדי ואמיר:
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של Rozit Zilka
12.07.18
"עמית וניר קנטור. אז ככה, בעברי הייתי מנהלת אירועים ובעלי ידע שביום החתונה אני אהיה על תקן חצי כלה/חצי מפיקה ולכן לקחנו את ניר ועמית כמנהלי האירוע. הם גרמו לי להיות כל כך רגועה שאני לא יכולה להסביר כמה אני אסירת תודה על כך, הם גרמו לי להנות במקסימום, להיות רגועה, דאגו להכל ביום האירוע וגם בכל ההכנות ..."
המשך לקרוא
החתונה של אביבה חיימוב
06.06.18
"עמית קנטור והצוות!!! כמה שלמות בקבוצה של אנשים. אחת המסקנות מהחתונה של אחותי שהייתה כשנה לפני שלי היא שאני חייבת מנהל אירוע כי אני לא מוכנה שאבא שלי יפרפר בין אורחים ולא יהנה לרגע. היה בלאגן בהושבה ונשבעתי שאצלי זה לא יקרה. אצלה פתחו 70 רזרבות והחלטתי שאני אפעל אחרת. מיד אחרי שסגרתי אולם פניתי לעמית..."
המשך לקרוא
המלצה
מתוך הקבוצה הסודית של כלות אורבניות
החתונה של אור עוז
05.06.18
"ההחלטה הכי טובה שקיבלנו בחתונה הזאת. שלי מ"מתחתנים בראש שקט" הייתה פשוט מדהימה ופשוט תקתקה את החתונה בלי שום בעיות. השיקול שלנו לקחת ניהול חיצוני היה שאנחנו רצינו מראש שהמשפחה והחברים לא "יעבדו" ביום האירוע ויהנו עם האורחים- וזה פשוט מה שקרה. שלי תפעלה הכל- רזרבות, הושבה, אלכוהול, לו"ז, חופה, כסף לס..."
המשך לקרוא
החתונה של נטלי גואטה
15.05.18
"משפחה...."
המשך לקרוא
החתונה של קארין בן אפרים
15.04.18
"ניר!!!! ניר המדהים עשה הכל כדי שנהנה ונשתחרר ביום הזה, אף פרוצדורה לא הגיעה אלי, רק לניר, הדבר היחיד שניר רצה שיקרה (וגם קרה בזכותו) זה שלא ארד מהרחבה ורק ארקוד!בזכותו אני זוכרת מהחתונה שלי את החתונה ולא את כל ההתנהלות מסביב, חסך לי הרבה כסף עם ההושבה והרבה כאבי ראש, מומלץ!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של קארין בן אפרים:
החתונה של ריטה ואייל
16.03.18
"ניר ישב איתנו לפני החתונה ועזר לנו לתכנן אותה לפרטי פרטים. היה מקסים, חייכן, אדיב, מקצועי, קפדן, ולא פספס דבר בתכנון. ביום החתונה ניר הגיע מוקדם בבוקר (חתונת צהרים), דאג שהכל יתקתק כמו שעון, שכל הספקים מגיעים בזמן, תיאם עם כולם ועשה לנו המון נחת. ניר תיזז ביום האירוע ודאג לכל צריכנו, היה שם בדיוק..."
המשך לקרוא
החתונה של צוף
27.02.18
"עמית וניר המדהימים מה אפשר להגיד?! דאגו לנו מא עד ת! אם זאת עמית שהייתה זמינה אליי לטלפונים ווואטסאפים בכל שעה ביום!! הרגיעה בנעימות את המפלצת הלחוצה שהפכתי להיות!! וניר המקסים שדאג להכל באירוע שהכל יהיה בדיוק כמו שרציתי וציפיתי!! הלך באמצע האירוע לקנות מכספו(!!) חולצה לבנה מקסטרו לבעלי ששחכ רת החול..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של צוף:
"אין מילים להודות לניר ועמית המקסימים! ידעתי מההתחלה שאני חייבת מנהל אירוע, מישהו שיהיה על אותו גל ויחשוב על כל הדברים שמסביב! ניר היה איתנו כל הדרך עד החתונה בדאגה אינסופית ומענה לכל שאלה טיפשית, דאג לנו להכול ! כל הדברים הכי קטנים, לאכול, לשתות, ניר היה שם עם חיוך וזריזות! חולים עליך ניר א..."
המשך לקרוא
החתונה של אוריין ודור
13.12.17
"התחתנו ב13.12.17, ב"גאיה" נס ציונה. ניר (האלוף!!!!) היה בחתונה שלנו, והוא פשוט מדהים! היה כל-כך מקצועי, נעים ומסביר פנים- כולם התאהבו בו. הוא תיקתק חתונה של כמעט 600 אנשים, בלי בעיה, עם חיוך ופיזר רוגע לכל עבר. חסך לנו קרוב ל20 מנות!!!!!!!!!!! היה כל-כך כיף איתו, הוא ממש הפך לחלק מהחתונה. היום אני ..."
המשך לקרוא
החתונה של ליבי ועומר
04.12.17
"קצרה היריעה. ההחלטה הטובה ביקום. עמית הייתה מלאך טהור ועזרה ברמות שלא יכולתי לתאר אפילו. תודה תודה תודה תודה תודה כפול מליון פעמים!..."
המשך לקרוא
החתונה של לי וגל
29.11.17
"ההחלטה הכי מושכלת שעשינו לקראת החתונה, ניר הוריד מאיתנו את כל הלחץ וכל הדאגה, כל פעם שרק דמיינו שאנחנו צריכים משהו - ניר כבר היה שם ...חושב עלינו- לפנינו ! התחושה שמנהל אירוע מטעמך דואג שהכל יקרה בצורה הטובה ביותר זו פשוט הקלה וקיימת האופציה הנעימה פשוט להנות ולא לחשוב על דבר אחר ! היה פשוט כייף ..."
המשך לקרוא
"פשוט מדהימה. אחראית מקצועית תקתקנית וממש מרגישים שהיא חיה את האירוע שלך כאילו הוא שלה! מנהל האירוע בפועל היה דניאל והוא היה פשוט נינג'ה! דאג לכל הפרטים הקטנים, הרגיע וחסך לנו בשורה התחתונה:)..."
המשך לקרוא
החתונה של אלה וחי
01.11.17
"הכל היה מושלם!! הרבה מעבר לציפיות *הערה קטנה לגבי הסקר: שאלה 3 לא ברורה כי בעיניי הייתם גם מקצועיים וגם אדיבים וגם קיבלנו את מלוא תשומת הלב אז חבל שאין אופציה לבחור יותר או סקלה שונה כי בעיניי הכל באותה סקלת בחירה :) לא קיים דירוג..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אלה וחי:
"עמית!!!!!! החמצן שלי לערב הכי חשוב בחיי!!!!! שכחנו להצטלם וזה ביאס אותי כל כך כי הכי רציתי מזכרת עם האישה שעשתה לי את האירוע הכי כיפי ומדהים שיש אז ביקשתי עזרה מתוכנת פוטושופ ואילתרתי תמונה פיפי של שתינו....� �� אז אחרי שצחקנו קצת עכשיו באמת! הייתי מאוד מאוד לחוצה מערב החתונה שהכל יתקתק ויעבור כמו ש..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺