79285
חוות דעת ממתינות באתר

Jossef SI Photography

100 מתוך 100
ישנן 32 המלצות
החתונה של Malfy Lorena
03.07.17
"It's not just having good tools, it's having passion for what's done and that's you. A thousand thanks for such a nice job, it was a great experience and even more to see such pretty results. Welcome to Colombia. Yes, come back soon. Greetings. Malfy and eduard..."
המשך לקרוא
החתונה של גילי וגיא
03.07.17
"המפגש עם סי החל לפני מספר שנים, באירוע חתונה של אחי, כצלם מגנטים, ולפני החתונה שלנו, הסתכלנו על המקרר ושמנו לב שהמגנט נראה כאילו החתונה הייתה לאחרונה כך שהוא היה הטלפון הראשון.שמחנו לגלות שסי התפתח לצילומי סטילס! מהשיחה הראשונה, היה חיבור ותחושה אישית שליוותה את כל התהליך! אחרי פגישה אחת, לא פגשנו צ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של גילי וגיא:
החתונה של גילי וגיא
03.07.17
"המפגש עם סי החל לפני מספר שנים, באירוע חתונה של אחי, ולפני החתונה שלנו הוא היה הטלפון הראשון. מהשיחה הראשונה, היה חיבור ותחושה אישית שליוותה את כל התהליך! אחרי פגישה אחת, לא פגשנו צלמים נוספים, השיחות, תיאום ציפיות, תמיד היו בגובה העיניים, עם הקניית תחושת ביטחון וחיוך. יום החתונה התנהל בסבלנות, אדיב..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של גילי וגיא:
החתונה של לילית
ב-02.07.17
" Hi!! We could just open the files:) Jossef!! From the very bottom of our hearts THANK you!! Me & Sargis loved the photos!! ❤ You are also very popular here, so whenever there is any ceremony of Armenians in Jerusalem, I'll promote you as a photographer!! :) Thanks for making..."
המשך לקרוא
החתונה של קלייר ודותן
06.06.17
"הדבר הראשון שמגלים אצל סי זה האדם שהוא. סי הקשיב לכל הרצונות שלנו יידע בדיוק להתאים לנו את מה שביקשנו. זה התבטא בדרך ההכנה לפני יום החתונה,במקצועיות . ביום החתונה הוא היה סבלני להפליא ומקצועי ברמות על אף שהיה יום חם ולא פשוט. הכימיה הייתה מעולה לא רק איתנו אלא גם עם השושבינות/ים ודאג לתפור את היום כ..."
המשך לקרוא
החתונה של דנה ואביב
02.06.17
"סי הוא אחד הבחירות הטובות שעשינו בחתונה שלנו. אתחיל מזה שהוא בן אדם מקסים ונעים, ביום האירוע הוא לא הפסיק לחייך. למרות שתהליך הצילומים יכול להיות קצת מעיק, עם סי השלב הזה עבר ממש בקלילות, לא הפיק אותנו או משהו, הכי טבעי שיש. לא הייתי צריכה לראות את התמונות כדי לדעת שהן יצאו מהממות, לא דאגתי מזה בכלל..."
המשך לקרוא
החתונה של גת ואור
11.05.17
"סי הוא הבחירה הכי טובה שלנו בחתונה! ידע בדיוק מה לעשות ואיך, וכמובן העביר איתנו את היום בכיף גדול. אנחנו אוהבים את התמונות שיצאו ואפשר לראות שתפסו כל רגע אפשרי :) תודה על תמונות מדהימות. ..."
המשך לקרוא
החתונה של ניצן וקובי
05.04.17
"סי מדהים מקצועי ונעים סופר מתחשב היה לנו כיף אדיר ביום המאושר שלנו והרבה בזכות הצוות נהנינו מכל רגע וגם המשפחות שלנו תודה רבה רבה :)..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ניצן וקובי:

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺