79259
חוות דעת ממתינות באתר

מפיקים ווידאו לכל צורך, משלב האפיון והרעיון עד לתוצאה סופית...

קראו עוד
5 חוות דעת מאומתות
100 מתוך 100
052-8954224
החתונה של מעיין ותום
13.07.17
"מהרגע הראשון שנפגשנו עם בן מממנטו הכל הלך חלק! היה לנו הכי פשוט וכיף כבר בפגישה הראשונה שלנו איתו! ידענו שבחרנו ב"ספק חתונות" לא טריוויאלי, אלא שנקבל מזכרת מיוחדת וקצת שונה מכל המיינסטרים שיש בשוק החתונות.. ביום החתונה סמכנו עליהם בעיניים עצומות והרגשנו הכי בנוח בעולם לידם. לבסוף, הוידאו של ממנטו יצ..."
המשך לקרוא
החתונה של מישל ועמית
09.02.17
"We are so happy that we went with memento! They are not just professionals, but also good people who do their best to make you happy and work with your tastes (great music selection and artistic shots!). We love our highlights clip and also the longer video -- they got exactly what we were looking..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מישל ועמית:
החתונה של אור ועדי
27.07.16
"עוד מהפגישה הראשונה התאהבנו ברן ובן, היינו באותו ראש והייתה כימיה מצויינת! במפגש שלפני שאלו את כל השאלות הנכונות והתעניינו בפרטי פרטים, וביום החתונה עצמו השרו אווירה נעימה וכיפית, ממש הרגשנו שהם חברים ולא סתם עוד ספקים. בנוסף הם הגיעו ראשונים לארגונים והלכו אחרונים מהאירוע! השיא היה כשקיבלנו את הקלי..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אור ועדי:
החתונה של מיכל וגילי
06.05.16
"בשאלה הראשונה רציתי לסמן כמעט את כל התשובות. השירות שקיבלנו היה סופר מקצועי, סבלני, אישי מאוד (הייתם כמו המלווים שלנו ולא הצלמים) והוגן מכל בחינה אפשרית. אם היינו מתחתנות שוב, אתם הייתם הבחירה שלנו ללא כל ספק. תודה על הכול מעומק הלב. אוהבות ומודות והכי מרוצות, מיכל, גילי ושירה..."
המשך לקרוא

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺