79285
חוות דעת ממתינות באתר

נטלי קלוג יוצרת שילוב בין עולם העיצוב לבין התקשורת החזותית. 
הקונספט של ההזמנה מושפע מהסיפור שבני הזוג רוצים לספר והאופי של הזוג יוצא לאור כבר מההזמנה וממשיך למיתוג החתונה. 
ההשראה לעיצוב מגיעה מכל מה שחם בעולם, מה שתופס את העין ומהדבר הבא שאפשר להגיש לעולם: מאיורים בטכניקות שונות ועד להזמנות טיפוגרפיות מתוחכמות.

ההזמנות של נטלי הן רק...

קראו עוד
4 חוות דעת מאומתות
072-2605789
החתונה של קלי וניב
23.10.17
"מנטלי קלוג רכשנו הזמנה מהאתר וחבילת מיתוג שתתאים לה. אין ספק שנטלי בחורה מאוד מוכשרת שההזמנות שלה כ״כ יפות שהן כמו יצירת אמנות בפני עצמן, היו אורחים שאפילו שמרו את ההזמנה מרוב שהייתה יפה. היינו סה״כ מאוד מרוצים גם מחבילת המיתוג וגם מההזמנה ואולי היה עדיף גם מבחינתנו וגם מבחינת נטלי לנסות לעשות את ה..."
המשך לקרוא
החתונה של אלמוג ונוי
08.09.16
"כחלק מההכנות לחתונה אספתי דוגמאות של הזמנות שונות שאהבתי וברגע האמת כאשר חיפשתי עיצוב להזמנה שלנו גיליתי שכל ההזמנות השונות שאספתי כולן פרי ידה של מעצבת אחת ויחידה, נטלי!!. נטלי המוכשרת עיצבה לנו בעצם את הקונספט של החתונה כולה ועוד לפני שאנחנו בעצמנו ידענו איך החתונה תיראה היא הצליחה כבר להעביר הכל ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אלמוג ונוי:
החתונה של דנה ועידו
19.05.16
"נטלי פשוט מהממת, הייתה מאוד מקצועית אבל גם בחורה מקסימה, הציעה לעזור בדברים שלא קשורים למיתוג ובאמת מעבר לתוצאה הסופית שהייתה מושלמת היה הכי כיף וקל לעבוד מולה...."
המשך לקרוא
החתונה של דנה ודניאל
30.07.15
"נטלי היא אלופה. היא ציירה, איירה ועיצבה לנו הזמנה משגעת מאפס. היא קלטה את הקו שתיארתי לה ועשתה אותנו מרוצים מעבר למה שציפינו. המון החמיאו לנו בעת חלוקת ההזמנות על הזמנות יפות מקוריות ואמרו שהם ישמרו אותן. החיסרון היחיד שהוא שלא יצא לי לפגוש אותה והתנהלנו רק במייל. תודה רבה נטלי היקרה, דניאל ודנה 30...."
המשך לקרוא

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺