82885
חוות דעת ממתינות באתר

לירון כהן אביב | Liron Cohen Aviv Photography

100 מתוך 100
ישנן 53 המלצות
החתונה של ציפי ובן
03.12.17
"את לירון פגשתי לראשונה באירוע במקום העבודה שלי, שבו היא הפיקה תמונות מהממות שהפתיעו אותי מאוד, ויצא לי להתיידד איתה בזמנו. בערך שנתיים לאחר מכן, כשחיפשנו צלם/ת לחתונה, חיפשנו גם מחיר הוגן, כיוון שההוצאות הולכות וגדלות בכל מקרה, וגם כמובן תוצאה מעולה. היה לנו זמן קצר יחסית למצוא ספקים, ולאחר שהצלמת ..."
המשך לקרוא
"לירון יקרה, תודה ענקית! כל כך שמחים שבחרנו בך לצלם את החתונה שלנו. בנועם ובקלילות שלך הצלחת לגרום לנו להרגיש בנוח (למרות שאנחנו בדרך כלל נרתעים ממצלמות). לא חשבנו על הצילומים לכל אורך האירוע. כמו באורח פלא קיבלנו ממך המון (המון) תמונות, וכל תמונה היא מרגשת, אמיתית ומיוחדת. ממליצים עלייך בחום!!!..."
המשך לקרוא
"מחפשים צלמת שתדע לתפוס את הרגע המדויק שישאר איתכם תמיד? לירון היא האדם המתאים מכל כך הרבה בחינות, נתחיל מהעדינות והנעימות שהיא משרה ונמשיך בחלק המקצועי - כשרון מופלא ותמונות נפלאות. ממליצה בחום...."
המשך לקרוא
"איזה כיף כשמוצאים את מה שמחפשים! הבנו שכדי להרגיש חופשיים ולחייך בטבעיות אנחנו צריכים מישהי קלילה, נעימה וכזו שאוהבת אנשים. ומצאנו! לירון היה תענוג אתך מהרגע הראשון ועד קבלת התמונות המהממות שהעבירו בדיוק רב את החתונה השמחה שהייתה לנו. הרגשנו שאנחנו בידיים מקצועיות וזה באמת לא מובן מאליו :)..."
המשך לקרוא
החתונה של טלי ויוני
23.10.17
"מאוד מקצועית, אמינה, היתה אווירה מאוד נעימה עם לירון במהלך יום האירוע :) יצאנו מאוד מרוצים גם מהתמונות וגם מהעבודה עם לירון. מומלצת בחום!! :) ..."
המשך לקרוא
החתונה של עוז ואיתי
20.10.17
"לירון היא קודם כל בן אדם ואחר כך אשת מקצוע. היא קשובה, היא סבלנית וזורמת.. נותנת גם מקום לבני הזוג ולרעיונות שלהם. מבחינה מקצועית היא סופר אחראית, רצינית, סבלנית שולטת במצלמה. הפכה את החוויה הזאת שלפעמים מעיקה וכבדה לחוויה כייפית וקלילה, אוהבים אותך לירון ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של עוז ואיתי:
"את לירון המדהימה מצאתי במקרה ממש בזמן שחיפשתי צלמת שתלוה אותי בצילומים לאתר החדש שלי. ראיתי שהיא צילמה חתונה של חברים, ומשהו בתמונות שלה כבש את ליבי. צילומי תדמית לאתר הם עניין מורכב. צריכה להיות שם יד מקצועית, עין רגישה ויכולת ''להיכנס לראש'' של העסק ושל האדם שמוביל אותו. לירון הייתה קשובה, חדה, מד..."
המשך לקרוא
"המקצועיות של לירון היא בכמה דברים ; מפתיע שאולי זה הדבר הראשון אבל עצם האישה שהיא וההשראה שהיא יכולה להעביר רק בנוכחות שלה זו הייחודיות הבולטת ביותר שלא קיימת אצל אחרים . ללירון יש את היכולת לייפות כל דבר ולהעביר סיפור שלם דרך תמונה. הצילום שלה אינטליגנטי בצורה רכה ומלטפת והכי כיף זה שלעולם לא מרג..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺